Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10_1511_Turkish_X86X64_16In1

köylü
 Share

Recommended Posts

O974On.jpg

Usta sanalda denemeden önce seçmeli aktvasyonu  ve sag tık donatıları da boot ettim çalişti..çalişma on numara ellerine saglık........

sag tık donatılar çalişması için forjest  ve seçmeli aktvasyon içinde casper0007 ustaya burdan teşekkürler

Kardeşim sağ tık ve seçmeli aktivasyonu paylaşır mısın?

Ayrıca nasıl yaptığınıda açıklar mısın?

Teşekkürler.

• Like 1

Teşekkürler.

kardeş manuelmi  olarak kuracaksınız yoksa benim gibi boot mu yapacaksınız?

kardeş içinde zaten iyi bakarsan görürüsün :)  içinde 4 adet dosya var ,üstünde yazıyor

----Sagtik_Eklentiler_Donatilar.reg----

----AYAR ---- dosyası da  masaüstü kısayolları oluşturuyor

• Like 1

nt6 ile miltiboota atacam, kurulumda herhangi bir sorun çıkarmı, bu yönde olumsuz msjlar var

nt6 ile hiç denemedim ben genelde flash bellekte yada dvd ile üzerinde deniyom sıkıntı vermiyor

Nt6 ile sistemi hazırladım. Fakat fat32 olan diskimde boyut büyük uyarısı verdi ve kopyalamıyor.

Nasıl yaparım?

onu köylü hocamıza sormak gerek install wim le alakalı bir durum herhalde

• Like 1

Teşekkürler.

Çok sagol ama lısanslama bana ait deil çalışma 

mephistooo2 KMS Aktivasyon Windows & Office v4.7.8.4 FİNAL çalışmasının oem eklemesınden alıntı

Sadece hazır paketlerı iç içe attım bunuda az bilgisi olan yapar

Edited by casper0007
  • Like 3

Üstadım merhaba ,

Ben multiboot olarak halen daha sizin paylaşmış olduğunuz firadisk yönetimini kullanıyorum. Şuanda çalışmanızı indirdim ancak deneme şansım olmadı USB bellek bozuldu yenisini sipariş verdim geliyor. Firadisk yöntemini kullanan arkadaşlarımız var mı veya siz denediniz mi köylü hocam çalışıyor mu. 

Bir şey daha sormak istiyorum bu firadisk yönetimini yenilenmiş güncellenmiş halde yayınlanıyor mu. Yani hataları giderilmiş olarak. Sizin bu konuda bilginiz var ondan dolayı sormak istedim. 

• Like 1

• Editor

Üstadım sahalara geri döndün :) Win 7-8.1 içinde paylaşımın olacak mı?

Maalesef şu an için hazırlığım yok uzun zamandır takip etmiyorum 7ve 8.1i

usta uefi çalişması da Windows10 _x64-bit 8in1+uefi+esd  bekliyoz bu arada :)...forumda göremedin :(

yeniden eklemem zor bunu kullanabilirsin içindeki install.wimi 64bit isoya atacaksın al sana uefi

başlangıçta multiboot ekranı gelmiyor hocam bunun için herhangi bir değişiklik felan mı yapmak gerekiyor.

multiboot olmadığı için normaldir multiboot ekranının gelmemesi

hocam ben nt6 ile multiboot a ekledim daha önceki windows sürümlerinde hiç problem olmuyordu ancak windows 10 un bu versiyonnunda şöyle bir hata alıyorum  D:\WIN10\WIN10.ISO is incorrect bunu nasıl düzeltebilirim

Bi yerde hata yapıyorsundur nt6 da çalışır sistem daha evvel denedim

köylü hocam ben nt6 ile multiboot bu sitedeki bütün win10 ları indirdim hepside hata verdi daha önceki ekim sürümlerinde sorun yaşamıyorum bu th2 güncellemeden sonra bir türlü nt6 ile sağlam bir iso dosyası oluşturamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz

programın güncel versiyonunu kullanıyorsanız nt6 da sorun çıkmaz blue_life windows10 için programı güncellemişti eski versiyonu kullanıyorsanız yeniyi deneyin

Üstadım merhaba ,

Ben multiboot olarak halen daha sizin paylaşmış olduğunuz firadisk yönetimini kullanıyorum. Şuanda çalışmanızı indirdim ancak deneme şansım olmadı USB bellek bozuldu yenisini sipariş verdim geliyor. Firadisk yöntemini kullanan arkadaşlarımız var mı veya siz denediniz mi köylü hocam çalışıyor mu. 

Bir şey daha sormak istiyorum bu firadisk yönetimini yenilenmiş güncellenmiş halde yayınlanıyor mu. Yani hataları giderilmiş olarak. Sizin bu konuda bilginiz var ondan dolayı sormak istedim. 

fradisk denemedim ama çalısması lazım

• Like 2

• Editor

yapacak bişey yok ntfs olaram biçimlendireceksin flash diski neden fat32 ile ısrar ediyorsun ?

ama illa fat32 de ısrar ediyorsan setup.iso içindeki boot. wimi silebilirsin o zaman 4gb altına düşer

Edited by köylü

yapacak bişey yok ntfs olaram biçimlendireceksin flash diski neden fat32 ile ısrar ediyorsun ?

ama illa fat32 de ısrar ediyorsan setup.iso içindeki boot. wimi silebilirsin o zaman 4gb altına düşer

o zaman sorun yok abi.

ama boot.wim i silince kurulumda sorun çıkar mı?