Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10_1511_Turkish_X86X64_16In1

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor

ilginç gerçekten şimdi muhtemel varsayımlarımı söyleyeyim
1-usb anadizinine sources klasörüne ei.cfg dosyası eklenmiş olabilir varsa sil
2-bilgisayarda herhangi bir sürücü ana dizininde sources klasörü var onun içindeki ei.cfg yi okuyor
3-kurulum yaptığın medyadan hariç bilgisayarda başka usb veya DVD takılı
eğer bunların hiç biri yoksa mantık yürütemiyorum başka. Enterprise kuracaksan linkteki rarlı dosya içindeki ei.cfg dosyasını sources klasörüne atıp dene sadece enterpriseler görünmesi lazım o zaman
http://s6.dosya.tc/server5/cfbm4n/EI.rar.html

Edited by koylu

VL sürümde aktivasyon olduğu belirtilmiş bir arkadaş tarafında var mıdır köylü hocam ?

Hocam linki yeniler misiniz ?

buyrun seçmeli aktivasyon source klasörüne atınız........linki tıkladıktan sonra hemen üstde ok işareti var ona tıklayınız

https://drive.google.com/open?id=0ByoYdEcQCKLhSmRKRHZzZHhYcW8

• 2 hafta sonra ...

buyrun seçmeli aktivasyon source klasörüne atınız........linki tıkladıktan sonra hemen üstde ok işareti var ona tıklayınız

https://drive.google.com/open?id=0ByoYdEcQCKLhSmRKRHZzZHhYcW8

Arkadaşlar seçmeli aktivasyon linki '' Bu dosya virüslü '' diyor indirmiyor. Tekrar paylaşabilirmisiniz acaba ? Sadece Source klasörüne atmak yeterlimi ? Başka bir işlem yapmamıza gerek varmı ?

Köylü hocam sisteminizi rufus ile usb ye yazıp kurulum yaptım. Aktivasyon için VL sürüm yüklüyorum kurulumda ancak aktivasyon yaparken sisteminiz VL sürüm değil uyarısı ile karşılaşıyorum, özelliklerde ise sadece PRO yazıyor. Acaba ben mi yanlış yapıyorum dedim 3 kere kurdum ama bir sonuç alamadım. Acaba sorun rufus dan mı kaynaklanıyor.

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
On 19.01.2016 at 14:36, kavrama yazdı:

Please register to see this content.

Arkadaşlar seçmeli aktivasyon linki '' Bu dosya virüslü '' diyor indirmiyor. Tekrar paylaşabilirmisiniz acaba ? Sadece Source klasörüne atmak yeterlimi ? Başka bir işlem yapmamıza gerek varmı ?

Teşekkür ederim.

• 4 ay sonra...

köylü

Üstad sizin yapmış olduğunuz multiboot vardı ya hani onun windows 10 kurulumuna tıkladığımda w10.wim dosyası bulunamadı hatası alıyorum windows 10 icin x86 ve x64 icerisinde pro home enterprise sürümleri olan windows 10 wim dosyası bulamadım hic bir yerde turbobit linki inmiyor süreden dolayı o yüzden mega veya 1fichier.com üzerinden orjinal windows 10 link i verebilir misiniz veyada iso icin lst icine eklenecek komut verebilir misiniz şimdiden cok teşekkür ederim

LST klasörürün icine
w10.lst oluşturdum
icine bu komutları girdim

title Windows 10 Kurulumu \n Iso dosyasından önyükleme yapar
geometry (hd1) && checkrange 0x80 read 0x8280 && map (hd0) (hd1) && map (hd1) (hd0) && map --hook
set ISOFILE=/ISO/W10X64.ISO
ls %ISOFILE% || find --set-root --ignore-floppies %ISOFILE%
map %ISOFILE% (0xFF)
map --hook
root (0xFF)
chainloader (0xFF)/BOOTMGR || chainloader ()
boot

yükleme ekranı geliyor fakat yükle dedikten sonra bu ekranda kalıyorum yardım eder misiniz lütfen

Please register to see this content.

Edited by sh37tan
Ekleme yapmam gerekiyor

• 1 yıl yıl...
  • 4 hafta sonra ...