Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Arkadaşım Için Özel Bir Isteğim Var!

tenekecezve
 Share

Recommended Posts

Resulullah (sav) buyurdular ki: "Kim bir mü'minin dünyevi kederlerinden birini giderirse, Allah da onun Kıyamet günü kederlerinden birini giderir. Kim bir fakire kolaylık gösterirse, Allah da ona dünyada ve ahirette kolaylık gösterir. Kişi kardeşinin yardımında olduğu müddetçe, Allah da onun yardımındadır.

Allah acil şifalar versin.. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur..

inşaallah donör bir an önce  bulunur.ben de babamı Lösemiden (AML-m3) dolayı kaybettim. donör sıkıntısını ne demek olduğunu iyi bilirim. inşaallah çabucak bulunur da abimiz sağlığına kavuşur.

Başın sağolsun. Durum zaten bilinçlenme ile alakalı insanlar bu donör olma durumunu hep ameliyat olacakmış gibi görüyor. Halbuki taş çatlasa 20 dakikanı ayırıp 20ml yani ufacık bir kan vereceksin. Biraz duyulması lazım bu durumun. İnşaallah Mahir için olmasa da diğer hastalara bu kampanyanın faydalı olmasını diliyorum...

• Like 3

• 1 yıl yıl...

Maalesef ki arkadaşım vefat etti ancak belki de bu sayede bir çok hastaya derman olacak yolu açtı.

Konu yine sabit kalsın belki kızılay önünden geçerken aklınızın ucundan geçer ve siz de donör olursunuz...

• Like 3

Başın sağolsun arkadaşım.

Ben düzenli kan bağışı yapan biriyim. Zaten kızılay beni sürekli mesajlarla bilgilendirir. 6 Ayda bir kan veriyorum. Kan verdikten sonra mutlu mesut ayrılıyorum. Çünkü Her kan vermeye gidişimde durumu acil bir hasta yakını kan merkezinin önünde kan bekliyor oluyor. Dönör olarak hiç test yaptırmadım bilgim yoktu bu konuda. Bir dahaki kan verme tarihim 7. ayda olacak o zaman mutlaka bunla ilgili bir form doldurup gerekli test varsa yaptıracağım. Tekrar başın sağolsun. 

• Like 1

Başın sağolsun @tenekecezve

Dönor olma olayını araştırdımda ben bazı bulunan bazı hastalıklar (Şeker vs) kan vermeme engel teşkil ediyor malesef yoksa dönor olmayı çok isterdim elimde olsaydı verirdim ki şeker hastalığına yakalanmadan çook önceleri (5-6 sene önce) düzenli kan veren biriydim keşke sağlıklı olsamda şuan verebilsem :(

• Like 1