Jump to content

Ygs Soruları

lntctf
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ben sınavlara girmedim ve bana 2015 ygs soruları lazım ve birde yasaklanmış bilgi paylaşımının yasak olduğu bir eğitim sistemi neyse nerden bulabilirim ya da olanlar varsa yardım edebilir mi burada paylaşmanıza gerek yok mesajda atabilirsiniz

2014 soruları sınava yakın bazı sitelerce yayınlanmıştı. Geçen sene girenlerden tanıdıklarına bir sor. Belki arşivleyen vardır. Veya 1-2 ay kala bak nete belki aynı şekilde yayınlanır

la tamer :D  :seytan:  :troll:  :whatt:  :foreveralonehappy:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By abdullahTR
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-z5muBhAKRs
    • By By.Ramses
      Arkadaşlar Anadoluhisarı Ticaret Meslek Lisesi 12.sınıf Bilgisayar / Web Tasarım Öğrencisiyim .
      Okul zamanında Bilgisayar olarak sadece Web Tasarımı Seçmiş bizde haliyle Bilgisayar okıyıcam ben deyince mecbur Web Tasarım Okuyoruz . Fakat Üniversitede Böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum daha çok donanıma çok merakım var ve çok severek yaptığım uğraştığm bir iş. Gel gelelim ygs hüsran barajı geçemedim .
      Matematik - Fizik - Kimya - Bioyoloji - Coğrafya - Tarih - Geometri hiç bi dersi görmüyoruz ama soruyolar işte.

Okuldaki derslerim iyi mükemmel değil ama orta seviyedeyim . 2 Yıllık geçiş hakkımı kullanıcam.
      Sizden Üniversite hayatım için görüş ve öneriler bekliyorum beni doğru yola götürücek.
      Şu üniversite şu bölüm filan diye emin olun kafamı aydınlatırsınız .
      Çok teşekkür ediyorum iyi günler , iyi çalışmalar arkadaşlar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...