Jump to content

Eset Smart Security 9 - 1 Yıllık Bedava

KenanK
 Share

Recommended Posts

Ashampoo_Snap_2015_12_10_20h53m30s_010.j

http://busoffer.com.au/

Yukarıdaki Adrese Google Chrome ile giriş yapın, Ardından F12 tuşu ile Geliştirici Araçlarını açıp, Console sekmesine gelin.

Ashampoo_Snap_2015_12_10_21h29m57s_013.j

Aşağıdaki Kodu en alt satıra kendiniz girin ve Entere basın. Mail yollandığına dair mesaj çıkacak karşınıza. 

newSubscriber('name', 'name', 'temporary mail', '0435123456')

Not: İsimleri sallayabilirsiniz fakat sonrasında lazım olacak. Mail adresiniz kendinizin olsun.

Ardından gelen mailde Activation Code u mailde gösterilen Esetin resmi adresine kayıt ediniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta. Kayıt ettirirken daha önce girdiğiniz isim ve soyisim olacak ve ülke Avustralya seçilip ora ya ait bir telefon numarası olacak. Numara içinde aşağıdaki siteden alabilirsiniz.

http://www.fakenamegenerator.com/gen-random-au-au.php

Not: Bunların ardından mail adresine gerekli lisans bilgileri gelecek zaten. Ben denedim Lisans yerine kadar sorun yok. Anti-Virüsü kullanmadığım için program üzerinde deneme fırsatım olmadı. 

Ekran_Al_nt_s.png

11.12.2015

Not: Teklif Şuan için geçerliliğini yitirmiştir. Takipte kalın.

Edited by KenanK

Zenmate ile Almanya kendimi Almanya üzerinden gösteri lisans aldım önümüzdeki senenin 9. ayına kadar gecerli smart security lisansi için tesekkürler.

Lisans ı alırken kullanmana gerek yok normalde. Kayıt yaptığın siteden ülkeyi seçerek lisans veriyor. Sadece Programdaki etkinleştirme kısmı için VPN isteyebilir. Lisans 12. aya geçerli bu arada.

Edited by KenanK

ben alabilirim sakıncası yoksa

Key PM ile gönderilmiştir.

Kenan bana da verebilrsin sıkıntı olmazsa fazla key varsa alınır 2. 3. el olabilri farketmez :D

1 Adet vardı akşam deneme yaparken aldığım, onuda üstteki yorum atan arkadaşa verdim. Elime Key ulaştığın zaten forumda dağıtıyorum devamlı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...