Jump to content

pc kapanıyo

arslantay

Recommended Posts

calıstıra tıkla SHUTDOWN -a o gelen kapanma problemın gıder.

ancak su an ısmını hatırlayamadıgım bır vırus ten dolayı yapıyor.lsass.exe ismlı wındows a aıt bır dosyanın acıgından yararlanıyor.muhtemelen sen normal servıce pack sız xp kurulumu yapmısındır.

servıce pack2 li Wındows u yenıden yukledınmı bu daha demıyecektır.

pcnde microsoftun bi ara yaydığı solucan virüsü girmiş sanırım aynı sorun bende de vardı düzgün bi antivirüs programıyla netle bağlantını kesip taratırsan sorun ordadan kalakar

işletim sistemin lianslı değilse ve web sitsi üzerinden güncellemişten microsoftun korsnaları engellemek için yaptığı solucan virüsü bulaşmı sanırım sana tavisitem TNC XP yi yükle bu sorununda ortadan kalkar

ya pc kapanıyo biyazı geliyo sistem 30 saniye içinde kapanıyo diyo nasıl yapacam daha yeni format attım

lütfen acil yardım

arkadaşım. yaşanan sorun cok basitt eğer ki format atmak istemiorum diyosann.. sistemi geri alcaksın ve o sorun düzelicektir. sistemi geri aldıkdan sonra birde üstüne virüs programı calıştırırsan sorun cözülücektir. yada yetişemiosan sistemi geri almak için bir kere sistemi geri alma bölümüne yaptığın gün olarak sistemi geri al pc açıldıktan sonra sistem bilgileri gelcek ve geri artı tamam seçenekleri olcak sen geriye bascaksın ve sistemi ordan bu defa bir igi gün yada sonrun yaşandığı günden iki gün öncesine alcaksın ve sorun cözülücek oke...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...