Jump to content

Windows Live Messenger 2011

Share

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Messenger Plus! Live 4.60.324

Tanıtım:

Üreticiden : Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için en iyi eklentidir.

• Çeşitli Messenger Olanakları
    Plus! ile kişi listenizi düzenlemek için kişi adlarını yeniden adlandırabilir, kişi listeni temizlemek için kişilerin istatistiklerini görebilir, pencerelerini şeffaflaştırabilir, dosya aktarımlarını otomatik kabul edebilir, gelen ve giden mesajları filtreleyebilir ve daha bir çok şey yapabilirsiniz.
  • Mesajlaşma Deneyiminizi Zenginleştirin!
    Siz uzakta ya da boştayken, sizinle kontakt kuran kişilerinize göndermek için kendi kişisel durum mesajınıza sahip olabilirsiniz. Messenger Plus! Live ayrıca, anında hızlı metinleriniz için 50 adet yer, tek bir basit kısayol ya da belirlenmiş bir komutla gönderebileceğiniz kişiselleştirilebilir otomatik mesajlar, kodlarını hatırlamaya gerek kalmadan kolayca kullanabileceğiniz hızlı simge panelleri, metin yineleme özelliği ile yakınlarda gönderdiğiniz mesajı tekrar yollama, konuşmalar içinde arama ve alıntı ileti yollama olanakları tanır.
  • Gelişmiş Günlük Arşivleme
    Daha önceden Windows Live Messenger, günlük kaydının bir imzasını gösteriyordu. Messenger Plus! Live buna zaten olanak tanıyor. Plus!'ın günlük kaydı arşivlemesiyle, şifrelemesiyle ve olanları unutmamak için tüm olayları kaydetmesiyle Messenger'inkinden çok daha farklı.
  • Diğer Mesajlaşma Özellikleri
    Messenger Plus! Live size, ön ve arkaplan için istediğiniz herhangi bir renk seçmenize ve kalın, italik, altı çizili ve canlandırılmış yazı biçimleri eklemenize olank tanır. Bu sizin, IRC'deki gibi Messenger'ın komut adı verilen metin kısayollarını her yönüyle kontrol etmenizi sağlar.
  • Bildirimleri Zenginleştir
    Eğer Hotmail kullanmıyorsanız, kendi pop3 posta hesaplarınızdan birini bildirim için seçebilirsiniz (beş adet e-posta eklenebilir!). Ek olarak, kişilerin çevrimiçi, çevrimdışı olduğunda ya da rumuzlarını değiştirdiklerinde bildirimler alabilirsiniz.
  • Güvenlik & Mağduriyet Kontrolü
    Messenger Plus! Live bir "Patrondan Korunma" özelliği sunar. Bu özellik tek bir kısayolla Messenger'ı ve konuşma pencerelerinizi gizler ve kimlerle konuşuyorduysanız onları olay hakkında bilgilendirir. Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger'ı şifreyle kilitlemeye de yarar. Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin okuyabilmeniz için şifreler.
  • Güzel, basit ve kullanışlı bir arayüz
    Yüzlerce özelliğine rağmen, Plus! organize edilen herşeyi, basit kullanıcı tecrübeleri ve kullanırken daha fazla hoşnut olmanız için Plus! 3'te yeniden tasarlanan tek bir ayarlar diyaloğunda saklar. Messenger Plus! Live ayrıca konuşma pencerelerine gönderilen komutlar vasıtasıya bir çok özelliğe, global kısayollar ve ortam menülerine erişim olanağı tanır.
  • Eklenti Mimarlığı
    Messenger Plus! Live özelliklerini yeterli bulmuyorsanız, eklentileri yükleyerek yeni yetenekler katabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve yüklemek için eklentiler bölümünü ziyaret edin.
  • Ve son olarak tamamı BEDAVA!
    Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır. Arkadaşlarınıza göndererek kullanmaları için teşvik edebilirsiniz! Kesinlikle casus yazılım ya da truva atı (trojan) içermez. Kurulum sırasında isteğe bağlı sponsor program yüklenebilir, herhangi bir riski yoktur! Sponsor programı yüklemeyip yine de desteklemek isterseniz, Messenger Plus! Live çevrimiçi mağazasını ziyaret edin ya da sadece bir dakikanızı posta kartı yollamak için ayırın.
  • Not : Messenger Plus! Live; Windows Live Messenger 8 ve 9 sürümü ile uyumludur ve yayınladığımız bu versiyon stabildir. Eğer sisteminizde MSN Messenger programının daha eski bir sürümü varsa (7.0, 7.5 gibi) programın eski sürümler ile uyumlu olan 3.63.148 sürümünü indirmenizi öneririz.
  • Çoklu MSN Özelliği: Çoklu MSN özelliğini açmak için Messenger penceresinde bulunan PLUS simgesine tıklıyoruz, ardından açılan sayfada "Özelleştir" diyerek çıkan bölümde "Çoklu MSN açılmasına izin ver" kutucuğunu işaretliyoruz ve tamam diyerek çıkıyoruz. MSN yazılımını kapatıp tekrar açtıktan sonra ayarınız geçerli olacatır ve çoklu msn özelliğini kullanabileceksiniz.

DownLoad:

http://download.msgpluslive.net/setup/MsgPlusLive-460.exe[/CODE]

Messenger Discovery Live 1.4

Tanıtım:

MessengerDiscovery Live, MSN/Windows Live Messenger programları için geliştirilmiş ve kullanılabilirliği arttıran bir eklentidir. Üstelik şimdi tamamen Türkçe.

MessengerDiscovery Live programının ayrıntılı özellikleri ise şunlardır:

Gelişmiş Kişi Yöneticisi

# Sizi silen kişileri görebilirsiniz.

# Yahoo! Kişilerini görebilirsiniz.

# Sohbet ettiğiniz kişinin MSN/Windows Live Messenger versiyonunu görebilirsiniz.

# Toplam alınan mesaj sayısını görebilirsiniz.

# Toplam gönderilen mesaj sayısını görebilirsiniz.

# Alınan\Gönderilen mesaj oranını görebilirsiniz.

# En son alınan mesaj zamanını görebilirsiniz.

# Kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilirsiniz. (MessengerDiscovery yüklendiğinden beri)

# Kişilerin ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilirsiniz.(MessengerDiscovery yüklendiğinden beri)

# Görüntü resmini kopyalayabilirsiniz.

Gelişmiş Kişiler Fonksiyonları

# Kişinin "Ne Dinliyorum" ve diğer kişisel mesajlarını kaldırabilirsiniz.

# Kişi dışarıda/meşgul/boşta durumlarına geçtiğinde uyarı alabilirsiniz.

# Kişi çevrimiçi olduğunda uyarı alabilirsiniz.

# Kişi çevrimdışı olduğunda uyarı alabilirsiniz.

# Kişi sizi sildiğinde uyarı alabilirsiniz.

# Kişi sizi eklediğinde uyarı alabilirsiniz.

# Kişi konuşma penceresi açtığında uyarı alabilirsiniz.

# Kişi konuşma penceresi kapattığında uyarı alabilirsiniz.

Anlık Mesaj Araçları

# Kişinin lakabıyla mesaj yazabilirsiniz.

# Otomatik mesaj yazabilir.

# Dışarıda/meşgul/boşta durumlarında gelen mesajları engelleyebilirsiniz.

# Kendiniz için "ileti yazıyor" ibaresini kaldırabilirsiniz.

# Her zaman "ileti yazıyor" şeklinde görünebilirsiniz.

# Kendiniz için "kaydediyor" mesajını kaldırabilirsiniz.

# Mesaj gelmeden önce mesajın geldiğine dair uyarı alabilirsiniz.

# Her mesaj için otomatik yanıt verebilirsiniz.

Koruma

# Güvenmediğiniz kişilerin size link göndermesini engelleyebilirsiniz.

# Uygulama davetiyelerini engelleyebilirsiniz.

# Göz kırpmaları, ses kliplerini engelleyebilirsiniz.

# Ardı ardına gelen mesajları engelleyebilirsiniz.

Anlık Mesaj Yazı Tipi

# İlk harfleri büyük yazabilirsiniz.

# Kişinin fontunu, font rengini, stilini, kaldırabilirsiniz.

# Mesajlarınızı sağa yaslayabilirsiniz.

# Kişilerin mesajlarını sağa yaslayabilirsiniz.

# Mesajları kısaltabilirsiniz.

# Kişi mesajlarını belirginleştirebilirsiniz. (Messenger Plus! gerektirir)

Genel Araçlar

# Kişinin görüntü resmini alabilirsiniz.

# Web kamerasından görüntü alabilirsiniz.

# Messenger’ı kapattığınızda sistem tepsisine gitmeden tamamen kapatabilirsiniz.

# Ayarlayacağınız süre içinde çevrimdışından çevrimiçine geçebilirsiniz.

# "Hareketli" modunda görünebilirsiniz.

# "Web Messenger" kullanıyor şeklinde görünebilirsiniz.

# Web kamerası var şeklinde görünebilirsiniz.

# Durumlar için kısayaol tuşları belirleyebilirsiniz.

# Boşta görünmeyi engelleyebilirsiniz.

# Alınan dosyaları organize edebilirsiniz.

# Kullandığınız lakap geçmişini görebilirsiniz.

Konuşma

MessengerDiscovery Live;

# Kişi oturum açtığında sesli olarak okuyabilir.

# Gelen mesajları sesli okuyabilir.

# Kişi ileti yazarken sesli okuyabilir.

Gelişmiş Araçlar

# CVR desteği

# Messenger protokol onarma.

# Messenger sunucu hata kaydını tutma.

Download:

http://rapidshare.com/files/115477105/MDL_1.4.5408.rar.html

Şifre:www.tnctr.com[/CODE]

Not:Konular karışmasın diye Flood yaptım isterseniz birleştirebilirsiniz.

Edited by morning

• 3 ay sonra...

Windows Live Messenger 9.0 Build 14.0.3921.0717 Beta Türkçe

Windows Live Messenger Sürüm 2009 Derleme 14.0.3921.0717 (WLM 9.0 Beta 2) sürümü de önceki beta sürüm gibi internete sızdırıldı. Önceki sürümle ilgili olan haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni sürümde konuşma pencerelerindeki görüntü resimleri sol tarafta yer alıyor. Ayrıca kişi listenizde favori kişilerinizi en üstte tutabiliyorsunuz.

Yeni sürümün ekran görüntüleri ve indirme bağlantısı aşağıda yer almaktadır. WLM 9 Beta 2'yi kurmadan önce mevcut olan Windows Live Messenger - MSN Messenger sürümünü kaldırmalısınız. Bazı sistemlerde WLM 9 Beta yüklendiğinde kişisel içerikler silinebiliyor.

KURULUM :

Orijinal İngilizce sürümü indirip kurun. WLM'nin kapalı olduğundan emin olun. Türkçe dil dosyasını \Program Files\Windows Live\Messenger klasörünün içine kopyalayıp mevcut msgslang.14.0.3921.0717.dll dosyasının üzerine yazın. Türkçe dil desteği için önceki beta sürümde kullandığımız dil dosyasından faydalandık ve bazı değişiklikler yaptık. WLM 9 Beta 2'yi bu Türkçe dil dosyası sayesinde büyük oranda Türkçe olarak kullanabileceksiniz.

WLM 9 Beta 2ye uyumlu A-Patch sürümü içindedir.

Alıntıdır..

0x1.png

0x4.png

0x3.png

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

Windows Live Messenger 9.0 Build 14.0.3921.0717 Beta Türkçe

Windows Live Messenger Sürüm 2009 Derleme 14.0.3921.0717 (WLM 9.0 Beta 2) sürümü de önceki beta sürüm gibi internete sızdırıldı. Önceki sürümle ilgili olan haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni sürümde konuşma pencerelerindeki görüntü resimleri sol tarafta yer alıyor. Ayrıca kişi listenizde favori kişilerinizi en üstte tutabiliyorsunuz.

Yeni sürümün ekran görüntüleri ve indirme bağlantısı aşağıda yer almaktadır. WLM 9 Beta 2'yi kurmadan önce mevcut olan Windows Live Messenger - MSN Messenger sürümünü kaldırmalısınız. Bazı sistemlerde WLM 9 Beta yüklendiğinde kişisel içerikler silinebiliyor.

KURULUM :

Orijinal İngilizce sürümü indirip kurun. WLM'nin kapalı olduğundan emin olun. Türkçe dil dosyasını \Program Files\Windows Live\Messenger klasörünün içine kopyalayıp mevcut msgslang.14.0.3921.0717.dll dosyasının üzerine yazın. Türkçe dil desteği için önceki beta sürümde kullandığımız dil dosyasından faydalandık ve bazı değişiklikler yaptık. WLM 9 Beta 2'yi bu Türkçe dil dosyası sayesinde büyük oranda Türkçe olarak kullanabileceksiniz.

WLM 9 Beta 2ye uyumlu A-Patch sürümü içindedir.

Alıntıdır..

0x1.png

0x4.png

0x3.png

bunla uyumlu msnplus yokmu?????

• 3 hafta sonra ...

Windows Live Messenger 2009 v14.0.5027.908

http://download.microsoft.com/download/7/6/E/76EE3260-D212-4D9B-B8D6-79C014B0593B/EN/wlsetup-all.exe[/CODE]

veya

[CODE]http://rapidshare.com/files/148737564/LivemessengerBeta2009v14.0.5027.908_tnctr.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/148733810/LivemessengerBeta2009v14.0.5027.908_tnctr.part2.rar.html[/CODE]

Çoklu MSN vs. için

[CODE]http://rapidshare.com/files/148753560/A-Patch142b3_WLM9.zip.html[/CODE]

Tamı Tamına 136 MB arkadaşlar. Merak edip indirip kurdum. Nesi güzel soracak olursanız:

* Görünüm baştan aşağı değişmiş denebilir. Benim çok hoşuma gitti.

* Konusma pencerelerindeki resimler sola alınmış. Kişi durumuna göre(away-busy vs..) resmin gozuktugu pencerenin etrafındaki kaplamanın rengi değişiyor. Ayrıca üstteki yerde gizlinebilir hale getirilmiş

* Taskbarda ve kişi listesindeki iconlar artık sadece minik birer kare olarak gözüküyor. Çok modern ve göze hoş geliyor.

* Telefonda-Hemen Donecek gibi durumlar kaldırılmış. Sadece Busy, Away ve Appear Offline var artık...

* 40 MB Ram harcıyor. Çok gelmedi bana ama size nasıl gelir bilemiyorum :D

Nesini beğenmedim :

* Sanırım bu hata benden kaynaklanıyor. Kendi eklediğim smilların bazılarını listede görmeme ragmen bende şekil olarak gozukmuyor. İlginç olansa konuştuğum kişi benim kısayolunu yazdığın smile'ı gorebiliyor. ( Ama niyeyse bende smile olarak değilde yazı olarak gozukuyor.)

• 3 ay sonra...

Boyut çok büyük bir msn için.buda benden olsun. :kut:

rsmlg8jn3.jpg

Kurulum İçeriği

# Windows Live Messenger 2009

# Windows Live Oturum Açma Yardımcısı

Yapılan Düzenlemeler

# Iconları Değiştirilmiştir

# Çoklu Msn ve Sınırsız Titreşim Eklenmiş olup Messenger Reklamları Kaldırılmıştır.

# Masaüstü , Başlat/Programlar , Hızlı Başlat dizinlerine Kısayol Bırakır.

# Program Ekle Kaldır'da Gerekli Düzenlemeler yapılmıştır.

Boyut : 17 MB

Dil : Türkçe

Sürüm : 14.0.8050.1202

MD5 = 5E9B2EA890BE4B6EAB5503278DF0E644

LİNK:http://rapidshare.com/files/182378169/Windows.Live.Messenger.2009.v2.exe

Çalışma C-Ronaldo arkadaşımıza aittir.

Edit:Alıntıdır.

• 2 hafta sonra ...

eg7me9.jpg

(hicbir ilave yoktur , dosyalar Original Microsoft dosyalaridir) , a patch .. gibi türevlerinin hicbirini icermez

Not:sonda acilan Cmd ekrani kapanana kadar bekleyiniz(o ekran yüklenme sirasinda acilir)

Download:

Kurulum pass: www.sordum.com

Paylaşım için teşekkürler. A-Patch ile reklamsız hale getirilmiş bir sürümünü de paylaşabilir misiniz? Her seferinde kurulum yaptğımızda işlemi tekrar etmek çok sıkıcı gerçekten.. Bence bu çoklu oturum yamasından daha önemli..

İyi çalışmalar..

• 2 hafta sonra ...

Msn Live 9 Türkce son sürüm (29 MB) coklu oturum acma entegreli

14j924o.jpg

(hicbir ilave yoktur , dosyalar Original Microsoft dosyalaridir) , a patch .. gibi türevlerinin hicbirini icermez

Not:sonda acilan Cmd ekrani kapanana kadar bekleyiniz(o ekran yüklenme sirasinda acilir)

Download:

Msn Live 9 Türkce son sürüm (29 MB) coklu oturum acma entegreli

14j924o.jpg

Download:

Ben Bunu Kurdum Kullandım Guzel Ama Kaldıramıyorum Msn Baglandıktan Sonra Hata Raporu Gonderme Ekranı Geliyor.. Program Ekle Kaldırda Yok Kaldırmam İcin :)

Snap218.png

Yaklaşık 28mb boyutundaki Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Yalnız Messenger.msi'yi kurmanız bazı sorunlara yol açabilir, bu nedenle Extra klasörünün içine ihtiyacınız olabilecek diğer paketleri de eklenmiştir.Messenger kurulumundan sonra bunlarında kurulması gerekmektedir.

http://rapidshare.com/files/200613258/Windows.Live.Messenger.14.0.8064.206_by_viper75.rar[/CODE]

[b]Uyumlu patch ve Messenger Plus! Live 4.80.356[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/200615356/Messenger_Plus__Live_4.80.356_a-patch_viper75.rar[/CODE]

Paket içeriği:

[b]Windows Live Messenger 2009

|

Extra

| |___ Contacts.msi (Windows Live Contacts setup package)

| |___ wlc.msi (Windows Live Call)

| |___ wllogin.msi (Windows Live Oturum Açma Yardımcısı)

| |___ WLXSuite.msi (Windows Live Installer)

|

Messenger.msi (Windows Live Messenger setup package)[/b]

konu alıntıdır bu nedenle içeriği tam olarak bilmiyorum ama kendimde bir kaç pc de denedim sorunsuz arkadaşlar katılımsız yapana kadar ihatiyacı olanlar indirsin diye koydum normalde tam paket içeriği 165 mb

ayrıca linkler sağlamdır

Ben Bunu Kurdum Kullandım Guzel Ama Kaldıramıyorum Msn Baglandıktan Sonra Hata Raporu Gonderme Ekranı Geliyor.. Program Ekle Kaldırda Yok Kaldırmam İcin :)

Msn Live 9 Türkce Son Sürüm (29 Mb)+coklu Oturum+Uninstaller+Winamp ne dinliyorum+dosya kisitlamasiz

14j924o.jpg

(Dosyalar Original Microsoft dosyalaridir) ,

Özellikleri:

- Msn de alta cikan reklamlar yokedilmistir (böylece kotanizdan daha az yersiniz)

- Winamp ta ne dinliyorum özelligi otomatik olarak kurulur (kurulum sirasinda winamp acik olmamalidir)

- Coklu oturum acma destegi ilavesi vardir (iki msn adresinizden de bu msn i kullanarak ayni anda yan yana pencerelerde girebilirsiniz )

- Msn den .exe yada mp3... gönderebilirsiniz (Normalde izin verilmeyen bu uzantilar bu sürümde serbesttir )

- Uninstaller i rar dosyasinin icerisindedir (istediginizde uninstall edip Msn 8.5 e geridönüs imkaniniz vardir)

Download:

http://rapidshare.com/files/198879922/Windows_live_Msn.rar[/CODE]

Kurulum pass:www.sordum.com