Jump to content

Windows Live Messenger 2011

Share

Recommended Posts

çalışmalar yine süper+herkese teşekkürler.....

• Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ben Bunu Kurdum Kullandım Guzel Ama Kaldıramıyorum Msn Baglandıktan Sonra Hata Raporu Gonderme Ekranı Geliyor.. Program Ekle Kaldırda Yok Kaldırmam İcin :)

CCleaner programini yuklerseniz kaldirabilirisniz arkadaslar............

benimde basima ayni problem geldi.. hata raporu gonderiyor...ama bana gelen hata raporunun istetim sisteminden kaynaklandigini dusunuyorum... 2003 server kullaniyorum.....

2003 server a msn yükleyen varmi varsa hangi sürüm ? bilgi veririseniz sevinirim

Edited by emyo

arti icon larda prblem oluyor........... SOYLE BİLİP BİLMEDİGİNİZ KULLANMADIGINIZ HER PROGRAMI BURAYA EKLEMEYİN ARKADASIM:::::::::::: 1 saatimi yediniz.. dandik insan

Edited by emyo

Msn Live 9 Türkce Son Sürüm (29 Mb)+coklu Oturum+Uninstaller+Winamp ne dinliyorum+dosya kisitlamasiz

14j924o.jpg

(Dosyalar Original Microsoft dosyalaridir) ,

Not:sonda acilan Cmd ekrani kapanana kadar bekleyiniz(o ekran yüklenme sirasinda acilir)

Özellikleri:

- Msn de alta cikan reklamlar yokedilmistir (böylece kotanizdan daha az yersiniz)

- Winamp ta ne dinliyorum özelligi otomatik olarak kurulur (kurulum sirasinda winamp acik olmamalidir)

- Coklu oturum acma destegi ilavesi vardir (iki msn adresinizden de bu msn i kullanarak ayni anda yan yana pencerelerde girebilirsiniz )

- Msn den .exe yada mp3... gönderebilirsiniz (Normalde izin verilmeyen bu uzantilar bu sürümde serbesttir )

- Uninstaller i rar dosyasinin icerisindedir (istediginizde uninstall edip Msn 8.5 e geridönüs imkaniniz vardir)

Download:

http://rapidshare.com/files/198879922/Windows_live_Msn.rar[/CODE]

Kurulum pass:www.sordum.com

BU DOSYADA PROGLEM YOK GİBİ....RAR LI DOSYAYI İNDİRİN.

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
Arkadaşla ben yüklerken bu uyarı mesjını aldım. ben cözemedim ne oldugunu bi yardımcı olun size zahmet.

Lütfen

Please register to see this content.

Windows live yüklemeyi tamamlayamamış.

Bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırırak ve Windows installer 3.1 [ve üstü] sürümlerini yükleyerek denemeni istiyor. İnstallerin son sürüm olduğundan emin ol Windowsunu güncelle diyor...

İyi günler :)

Bu sorundan anlayan kimse yok çünkü 20 dakika içinde forumda cevap beklemen hata.

Windows Live oturum açma yardımcısı zımbırtısını yükle ve varsayılan tarayıcıyı Internet Explorer olarak ayarla.Sonra direkman oturumun IE'de de açılacak.

Yardımınız için tesekkürler. İki kez yazmamin sebebi acelemin olmasi ayrıca msj'ımın görülmemis olmasindan dolayı tekrar yazdım.Uyarınız için de tesekkür ederim.Ayrıca uslubunuz içinde (zımbırtısını) teşekkür ederim...

• 2 hafta sonra ...

Windows Live Messenger 9 build 14.0.8089.726 - Offline Full Installation Package

System Requirements :

* Operating system: Windows XP with Service Pack 2 (32-bit edition only), Windows Vista (32-bit or 64-bit editions), Windows 7 Beta (32-bit or 64-bit editions), or Windows Server 2008. Note: Windows Live Movie Maker is not supported on Windows XP

* Processor: 1 GHz or higher for Windows Vista; 800 MHz or higher for Windows XP

* Memory: 128 MB of RAM (256 MB or more recommended) for Windows XP; 512 MB for Windows Vista

* Resolution: Minimum 1024 x 768

* Internet connection: Internet functionality requires dial-up or broadband Internet access (provided separately). Local or long-distance charges may apply.

* Browser: Windows Live Toolbar requires Microsoft Internet Explorer 6 or later

* Graphics or video card: Windows Live Movie Maker requires ATI Radeon 9500 (or higher) or nVidia GeForce FX 5900 (or higher).

Windows Live Suite 2009 Full-Installer - Turkish (Türkçe) 139,150,672 bytes

MD5: 0CD3E3887478172EBEBA6C1D2ACC5C18

Arabic

Basque (Euskara)

Brazilian Portuguese (Português (Brasil)

Bulgarian

Catalan (català)

Croatian (Hrvatski)

Czech (Ceština)

Danish (dansk)

Dutch (Nederlands)

English (English) 141,402,440 bytes

Estonian (Eesti)

Finnish (suomi)

French (français)

German (Deutsch) 145,952,072 bytes

Greek

Gujarati

Hebrew

Hindi

Hungarian (Magyar)

Indonesian (Bahasa Indonesia)

Italian (Italiano)

Japanese

Kannada

Korean

Latvian (Latviešu)

Lithuanian (Lietuviu)

Malay (Bahasa Melayu)

Malayalam

Marathi

Norwegian (Norsk)

Polish (Polski)

Portuguese (Português)

Romanian (Româna)

Russian

Serbian (Srpski)

Serbian Cyrillic

Simplified Chinese

Slovak (Slovencina)

Slovenian (Slovenšcina)

Spanish (Español)

Swedish (Svenska)

Tamil

Telugu

Thai

Traditional Chinese

Turkish (Türkçe) 139,150,672 bytes

Ukrainian

Vietnamese

MD5: 0CD3E3887478172EBEBA6C1D2ACC5C18

PEKİ BU VERDİGİN NEDİR ? DAHA İNDİRMEDİM DE MALUM KOTA MESELESİ LİMİT ACILSIN İNDİRECEM HER FORMATTA İNDİR KUR BEKLE ÖLÜM DÜ

benim de bu MD5 hakkında fazla bir bilgim yok

fakat şu kadarını söyliim

internetten indirdigin herhangi bir dosyada en ufak bir degişiklik yapılsa

MD5 degerleri baştan aşa tamamen degişir

isterse dosyaya sadece bir tek nokta eklensin veya çıkarılsın farketmez

MD5 degerleri indirilen dosyaların gerçek dosya olup olmadıklarını

belirlemek için veriliyor

malum uzun yolculuklarda her türlü hos olmayan durumlar olabilir

işi bilenler indirdikleri dosyalardaki MD5 degeri yanlış çıkınca

hemen o dosyayı çöpe atıyorlar

hash.exe 28.5 kB

bu dosyayı mutlaka indir bilgisayarında bulunsun

kurmana gerek yok üzerine çift tıkla calışsın

hash degerlerini ögrenmek istedigin herhangi bir dosyayı

sürükleyip hash programı penceresi içine at

orada MD5 degerlerini görürsün

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
Msn Live 9 Türkce Son Sürüm (29 Mb)+coklu Oturum+Uninstaller+Winamp ne dinliyorum+dosya kisitlamasiz

14j924o.jpg

(Dosyalar Original Microsoft dosyalaridir) ,

Not:sonda acilan Cmd ekrani kapanana kadar bekleyiniz(o ekran yüklenme sirasinda acilir)

Özellikleri:

- Msn de alta cikan reklamlar yokedilmistir (böylece kotanizdan daha az yersiniz)

- Winamp ta ne dinliyorum özelligi otomatik olarak kurulur (kurulum sirasinda winamp acik olmamalidir)

- Coklu oturum acma destegi ilavesi vardir (iki msn adresinizden de bu msn i kullanarak ayni anda yan yana pencerelerde girebilirsiniz )

- Msn den .exe yada mp3... gönderebilirsiniz (Normalde izin verilmeyen bu uzantilar bu sürümde serbesttir )

- Uninstaller i rar dosyasinin icerisindedir (istediginizde uninstall edip Msn 8.5 e geridönüs imkaniniz vardir)

Download:

http://rapidshare.com/files/198879922/Windows_live_Msn.rar[/CODE]

Kurulum pass:www.sordum.com

alternatif bi link verebilir misiniz bu rapid den artık dosya indirilmiyor heralde sinir etti beni yha :)

• 3 ay sonra...

Windows Live Wave 4 - Windows Live Messenger 10 Beta -2010+PATCH

Yeni MSN'i İlk Deneyenlerden Olun...!

Nette İlk! Eski adıyla Windows Live Messenger, şimdiki adıyla Windows Live Wave'nin Betası internete düştü. Kalitesiyle Windows Live Messenger'in son sürümü!

Yeni Windows Live 2010, diğer adıyla Live Wave 4, yavaş yavaş son şeklini alırken Windows Live'in yeni betası en başta Facebook olmak üzere, Messenger üzerinden sosyal ağlarla bağlantı kurma amacını taşıyor. Bu yeni sürümde artık ilgili sitelere girmeye gerek kalmadan, Messenger'da açılan ayrı bir pencerede saniyeler içinde bu tür ağlara bağlanabilecek, arkadaşlarınızla ilgili durum değişimlerini, fotoğrafları ve mesajlarınızı okuyabileceksiniz.

Microsoft'un bir diğer yeniliği ise MSN anasayfası ve Windows Live Mail'deki bağlantılara getirmiş. Mavi renkli "f" butonuna bastığınızda Messenger'a entegre yeni bir pencerede Facebook hesabınız açılıyor ve Messenger iletileriniz sitede de yayınlanabiliyor. Ayrıca arkadaş listenizi düzenleyebiliyor, fotoğraflara bakabiliyor ve özel mesajlar yazabiliyorsunuz. Twitter veya Wordpress arayüzü arayanlar için ise "Daha fazla hizmete bağlan" (Connect more services) butonu şimdilik sadece Live anasayfasında bulunmakta.Movie Maker da sosyal medyaya göre yeniden düzenlendi. Artık Facebook ve Youtube'da bulunan videoları dönüştürebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Live Writer ise yazılar yazan ve birçok siteye yükeyen blog yazarları için yeniden dizayn edilmiş. Benzer "Yayınla" butonu yeniden gözden geçirilen Live Fotoğraf Galerisi'nde de bulunuyor ve Live Mail ile de ücretsiz bir e-posta istemcisi sunmaya devam ediyor.

Kurduktan Sonra Msn Bağlantısında sorun yaşayanlar C:\Windows\System32\Drivers\Etc içine 127.0.0.1 rad.msn.com yerleştirirseniz sorun kalmaz...!

İşletim Sistemi:WİNDOWS 7 VE WİNDOWS VİSTA SP2 OLMALIDIR...!

WINDOWS 7 DE DENENMİŞTİR...!

İÇERİSİNDE BULUNAN PATCH'İ ANTVİR PROGRAMLARINIZ TEHDİT OLARAK GÖREBİLİR..AMA TEMİZDİR DENENMİŞTİR...YAMA ESNASINDA ANTİVİRLERİNİZİ KAPATIP YÜKLEME YAPINIZ...

DiL:İngilizce'dir...

İndirme bağlantılarına geçmeden önce bu sürümün BETA sürüm olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Kurulum, kullanım veya kaldırma esnasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tabii çok severseniz, ufak tefek hatalara aldırış etmezseniz, kişi listenizde vs. problemler ortaya çıkmazsa, kullanabilirsiniz de...

wlsetup-all.exe dosyasını ne yazık ki Windows XP işletim sisteminde çalıştıramıyorsunuz. Windows Vista SP2 veya Windows 7 kullanıcısı olmanız gerekiyor.

İndirme işlemi bittikten ve wlsetup-all.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra yalnızca Windows Live Messenger'ı kurmak istiyorsanız, diğer programların işaretlerini kaldırın. Yüklü olan Windows Live Messenger sürümünüz güncellenecektir. (İngilizce)

Oturum açmaya çalıştığınızda bir hata mesajıyla karşılaşacak ve oturum açamayacaksınız.Patch yapmayanlar oturum açamazlar...Artık tüm hesaplara bu beta versiyonla ulaşabiliyor...

Windows Live Messenger 2010'ı kapatıp yamayı uyguladıktan sonra hesabınızla oturum açabilirsiniz.

126 MB'lık Windows Live Essentials 4 kurulum paketini indirmek istemiyorsanız, hazırlamış olduğumuz rar dosyasından yalnızca Windows Live Messenger 2010 kurulumu ve kullanımı için gerekli olan tüm dosyaları edinebilirsiniz.

Kurulum

0-) Windows Live Messenger çalışıyorsa kapatın.

1-) Windows.Live.Messenger.rar dosyasını masaüstüne kaydedin.

2-) Windows.Live.Messenger.rar dosyasının içeriğini masaüstüne çıkartın.

3-) Windows Live Messenger rar klasörüne girin ve setup.exe dosyasına çift tıklayın.

4-) Setup.exe dosyasına çift tıklayın.(kurulum uzun sürücektir Lütfen Bekleyiniz..)

5-)Patch dosyasını çalıştırıp uygulayın..Yama yapmadan önce programı tamamıyla kapatınız...!

6-) Başlat > Tüm Programlar > Windows Live > Windows Live Messenger Beta kısayoluna tıklayarak WLM 2010 'ı çalıştırın.

810003cc hatası Alanlar yamayı uygulamanız gerek...!

:download1:

http://www.megaupload.com/?d=6CCD0QP9
[/CODE]