Jump to content

Remix OS 3.0.203 Android Pc Live

34ero
 Share

Recommended Posts

Bir kenarda duran bilgisayarınız varsa, onu satmaya kıyamıyorsanız veya değer bulmuyorsanız, o hâlde ocak ayı ortasından itibaren PC için Remix OS ile ona yeniden can verebilirsiniz. Onunla Android‘in bir versiyonunu bilgisayarınızda ücretsiz olarak çalıştırmanız mümkün oluyor.
Yeni işletim sistemi jide tarafından, Android Lollipop tabanlı olarak, x86 tabanlı herhangi bir bilgisayarda çalışacak şekilde tasarlandı. Böylelikle Intel veya AMD tabanlı herhangi bir donanımda bu işletim sistemini çalıştırmak mümkün oluyor.
Yapmanız gereken tek şey işletim sistemi dosyasını indirmek ve FAT32 formatını destekleyen ve en az 8 GB boş alana sahip olan bir USB 3.0 flaş sürücüsüne aktarmak.
Hazırladığınız bu özel başlangıç diskini USB’den başlatılabilen herhangi bir x86 PC’ye taktıktan sonra Android ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Remix OS yeteri kadar modern özelliği ve doğal olarak milyonlarca uygulamayı nispeten eski cihazlara getiriyor. Marshmallow versiyonunun da çalışmalarının yapıldığı ve yolda olduğu söyleniyor.
Remix OS PC sürümünü 12 Ocak tarihinden itibaren indirmek mümkün olacak.
(alıntı)
remix os web sayfası
http://www.jide.com/en/remixos-for-pc

arkadaşlar indirmek isteyenler kendi sitesinden deneyebilirsiniz
http://www.jide.com/en/remixos-for-pc#downloadNow

Dizüstü Bilgisayarda Android deneyimi Remix OS video inceleme Türkçe
http://dhbr.co/bibP

https://teknoseyir.com/remix-os-for-pc-incelemesi

Not :
alıntı yaptığım yer eski bilgisayarlarda faydalanabilir demiş ama yanlış...
sistem gereksinimi. (. Intel tabanlı PC )
FAT32 formatını destekleyen ve en az 8 GB boş alana sahip olan bir USB 3.0 ( yazma hızı 20MB/s.) flaş sürücüsüne aktarmak.
deniyor ama bunu destekleyen bir bilgisayarda eski olamaz :)
android pc deneyimini güncel bir bilgisayarda sisteminizi bozmadan usb live olarak deneme şansımız olur Edited by 34ero
  • Like 7

Sızdırılmış sürümü indirdim ama usb flash diske değil usb hdd ye kurmak istiyorum başarılı olamadım 

Kullandığım programlar 1.unetbootin YUMI-MultiBoot rufus-2.6 Aklıma lili usb diye bir program geldi birde onu indirip deneyeceğim.

Usb Hdd üzerinde yada direk diske kurmanın bir yöntemi var mı?

Sızdırılmış sürümü indirdim ama usb flash diske değil usb hdd ye kurmak istiyorum başarılı olamadım 

Kullandığım programlar 1.unetbootin YUMI-MultiBoot rufus-2.6 Aklıma lili usb diye bir program geldi birde onu indirip deneyeceğim.

Usb Hdd üzerinde yada direk diske kurmanın bir yöntemi var mı?

http://www.osforensics.com/downloads/imageusb.zipbunu denemenizi öneririm kolay gelsin bütün linux isolarimi bu yöntem ile yaparim md5 degerleri yazdiktan sonra log olarak sunacaktir 

• Like 1

sistem gereksinimi. (. Intel tabanlı PC )
[font='Open Sans']FAT32 formatını destekleyen ve en az 8 GB boş alana sahip olan bir USB 3.0 ( yazma hızı [/font]20MB/s.) [font='Open Sans']flaş sürücüsüne aktarmak.[/font]
[font='Open Sans']deniyor ama bunu destekleyen bir bilgisayarda eski olamaz :)[/font]
[font='Open Sans']android pc deneyimini güncel bir bilgisayarda sisteminizi bozmadan usb live olarak deneme şansımız olur[/font]

Edited by 34ero

sistem gereksinimi

FAT32 formatını destekleyen ve en az 8 GB boş alana sahip olan bir USB 3.0 ( yazma hızı 20MB/s.) flaş sürücüsüne aktarmak.

deniyor ama bunu destekleyen bir bilgisayarda eski olamaz :)

android pc deneyimini güncel bir bilgisayarda sisteminizi bozmadan usb live olarak deneme şansımız olur

usb 3.0 olması zaten saçma olmuş.

size katılıyorum 3 destekleyen eski pc mi varki..........

arkadaslar sanal pc de kullandigim icin ve elimde usb 3.0 bellek olmamasi nedeni ile sanal pc de gues bölümünde denemek istedim ama wif acilmiyor ? ne yapmam lazim 

VMware Workstation Pro

İnternete bağlanmak için sanalda Ethernet kullanılıyor zaten.

Bu arada VWare Workstation ile yaptığım deneme başarılı oldu:

Other Linux 3.x kernel 64bit ile sorunsuz açılıyor.

sPdZlN.jpg

• Like 2

İnternete bağlanmak için sanalda Ethernet kullanılıyor zaten.

Bu arada VWare Workstation ile yaptığım deneme başarılı oldu:

Other Linux 3.x kernel 64bit ile sorunsuz açılıyor.

sPdZlN.jpg

Ne yaptıysam ilk açılış ekranında Remix OS uyarısını geçemedim senin dediğin gibi yaptım yine aynı sonuç kurulum yapamadım.

1MLq65.png

• TornadoEffect changed the title to Remix OS 3.0.203 Android Pc Live