Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Flashtan Windows

murad82
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, burada bir konuda gördüm flashtan win7 kurmayı denedim oldu. sonra aklıma şöyle bişey geldi ki zaten sormamdan bu belli, 

16 GB bi flash bellek alsam, buna win7 32 ve 64 ün tüm sürümlerinin hazırladıgı bir iso'yu formatlayacak şekilde kursam olur mu ? ben ordan hangisini kuracagını seçeyim o kursun? mümkün demi böyle birşey?

diğer bi flasha da microsoft office winrar falan koyarım, babamın torunlarından dolayı bozulan bilgisayarını hızlıca tamir edebilirim?

mümkün değil mi arkadaşlar?

peki var mı böyle 64 ve 32nin sürümlerinin içinde olduğu bi iso?

Merhaba arkadaşlar, burada bir konuda gördüm flashtan win7 kurmayı denedim oldu. sonra aklıma şöyle bişey geldi ki zaten sormamdan bu belli, 

16 GB bi flash bellek alsam, buna win7 32 ve 64 ün tüm sürümlerinin hazırladıgı bir iso'yu formatlayacak şekilde kursam olur mu ? ben ordan hangisini kuracagını seçeyim o kursun? mümkün demi böyle birşey?

diğer bi flasha da microsoft office winrar falan koyarım, babamın torunlarından dolayı bozulan bilgisayarını hızlıca tamir edebilirim?

mümkün değil mi arkadaşlar?

peki var mı böyle 64 ve 32nin sürümlerinin içinde olduğu bi iso?

Sitede dediğin tarzda windows 7 için tüm sürümleri tek dvd de barındıran iso dosyası mevcut, tek yapman gereken indirip usb ye yazdırmak bunun içinde program mevcut ki zaten biliyorsundur,  sitenin windows bölümüne bak orda windows 7-8-10 bölümleri var,

Örnek olarak bunu deneyebilirsin,

http://www.tnctr.com/topic/308290-windows-7-13-in-1-2015-aral%C4%B1k-net-461/

Edited by x_files_x

tamda böyle bir şey düşünüyordum ben de, çok teşekkürler, o kadar sürüm bulundurmasına ragmen boyutu biraz küçük değil mi ? 

esd sürümü oldugu icin düsük boyut olmasi normal cünkü sisemi kendi icinde sıkıstırma yapiyor

özür dilerim esd sürümü degilmis ama bazi güncellemeler olmayabilir 

Edited by firtina_limani