Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

AutoIt le reg kaydı

burak65

Recommended Posts

sk8er_boi alay ettiğim yok programı kırkdefa sildim kurdum deli olacam yaaa .au3 dosyasıda sende yani bunu farklı bir işlevimi var anlamadım black dostums enind edğin gibide yaptıma ma olmadı bir türlü ya

• Administrator

sk8er_boi alay ettiğim yok programı kırkdefa sildim kurdum deli olacam yaaa .au3 dosyasıda sende yani bunu farklı bir işlevimi var anlamadım black dostums enind edğin gibide yaptıma ma olmadı bir türlü ya

Programı register etmiyor olabilir . Ama registry'e yazıyor. Programı denemedim çünkü. Ama çalıştırıp registry'e bakarsan değerlerin orada olduğunu göreceksin.

değerleri görüyorum ama programı açlkışrırınca wrong bana sipariş ekranı çıkıyo nbeyse ya ben yatacam bu işler yüzünde kaç gündür yatamıyom doru dürüst ben aytıyorum size ii gecelre önerileriniz varsa beklerim sabah bakacam öneriler lursa hade ii geceler allah arahatlık verisn

• Administrator

değerleri görüyorum ama programı açlkışrırınca wrong bana sipariş ekranı çıkıyo

Orası farklı hikaye. Demekki kullandığın metodu yemiyor. Ayrıca clonecd'nin key olayı çok basit olmalı.

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\SlySoft\CloneCD\Key[/CODE]

BU anahtarı alman gerek.

sk8er_boi eve gidince deneyecem o yöntemi ama bir sorum war yeni bir register kodu mu ekleyim eskilerimi değiştirim. ben burak65 arkadaşımın uyeliği ile girdim burada kayıtlı beni hatırlalı çükü oke

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...