Sign in to follow this  
Followers 0
adbenim

Şubat 2016 Hafifletilmiş Güncel Win 8.1-10_X86X64

28 posts in this topic

EDİT : SİSTEMİ MASAÜSTÜ VE LAPTOPDA USB İLE DENEDİM ÇALIŞMIYOR... (GEREKEN MEDYA SÜRÜCÜSÜ BULUNAMADI HATASI)

Simgelerle oynanmış galiba...

Edited by HalilYanar

Simgelerle oynanmış galiba...

windows8.1 imageres.dll değiştirilmiştir,win10 daki orjinalidir

saygılar

Bir kaç ekran görüntüsü verseydiniz daha iyi olurdu.

Çalışmalarınız da başarılar.

1 person likes this

Bir kaç ekran görüntüsü verseydiniz daha iyi olurdu.

Çalışmalarınız da başarılar.

istediğin görüntüyü hemen paylaşabilirim

saygılar

2 people like this

Merhaba

MD5 ve SHA-1 değerlerini verirseniz memnun olurum. Çalışma için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Hayırlı günler dilerim.

Merhaba

MD5 ve SHA-1 değerlerini verirseniz memnun olurum. Çalışma için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Hayırlı günler dilerim.

modifiyeli sistemlerde değerler tutmuyo bildiğim

saygılar

modifiyeli sistemlerde değerler tutmuyo bildiğim

saygılar

yok hocam tutmaz tabide inen dosya ile sizin dosyayı kontrol amaçlı istemiştir arkadaş

araçlarda neler var hocam

Edited by RootEX

yok hocam tutmaz tabide inen dosya ile sizin dosyayı kontrol amaçlı istemiştir arkadaş

araçlarda neler var hocam

paylaşmak için hazırladığım ve inan ki benim pc de yok :)

Sadece Windows 10 kurulumu açılıyor ve gereken medya bulunamadı hatası veriyor. Kısacası sistem bozuk...

[spoiler]

lwSvvih.jpgKh5ZTCU.jpgFJoXmCQ.jpg

[/spoiler]

Edited by HalilYanar

paylaşım göz önünde değil yinede 80 kez indirilmiş sizde 81 oluyosunuz ve sizden başka sistem bozuk deyen olmadı,sistem bozuksa kapatarız paylaşımı sorun değil 

BPXMbV.jpg

yeni indirdim ve sonuç resimdeki gibi , her şey normal görünüyo

saygılar

Edited by adbenim

sistemi 2 laptopa kuruldu samsung ve acer w10 pro x64 kuruldu gayet stabil ama 8,1 denemedi ama deniyeceğim w10masa üstüne gelen sistem hızlandırma lisans ve programlar gayet hoş olmuşş eline sağlık dostumm

iso dosyasını indirdim dvd ye yazdım ama boot ettiğim zaman direk açılıyor cd okumuyor başka pclerdede denedim sonuç aynı ya dosya bozuk yada kontrol edilmeden eksik upload edilmiş kuruluma geçmiyor bilginize

not: sources klasöründe install.exe dosyası yok bilgin olsun ondan kaynaklanabilir bide masaüstünde setup.exe dosyasına tıklayınca 64 bit yazan diğer yükleme diskini kullanın diski taktığınızda  windows kurulumu otomatik olarak yeniden başlar diyor   install.exe dosyasını başka windowstan kopyaladım uyuymluluğu xp sp2 yaptım masaüstünde kurulum çalıştı   

eksik dosyalar

install.exe

installprep.exe

Edited by matrix33

Sadece Windows 10 kurulumu açılıyor ve gereken medya bulunamadı hatası veriyor. Kısacası sistem bozuk...

[spoiler]

[/spoiler]

Sanıyorum ki arkadaş ESD ile sıkıştırmada bulunmuş. Bu hatayı ESD yapılmış ISO larda Eski PC lere kurarken karşılarsınız. Açıklamada belirtilmemiş olsa gerek. Gerekli bilgilendirmeyi yapar diye düşünüyorum. Saygılar.

1 person likes this

[spoiler]

[/spoiler]

öncelikle merhaba bende önceden başıma bu hata geldiğinde bios ayarlarında düzenleme yapınca düzeliyor bios ayarlarında hdd ayarlarını kontrol et işletim sistemi hatalı değil ben kullanmadım bir bu şekilde işletim sistemi bozuk demek nerden esti bunu bu şekilde kestirip atacak kadar bilgiye sahipsen bu hatanın bios ta ki hdd ayarlarından kaynaklandığını bilmen gerekir kınıyorum seni.

[spoiler]

[/spoiler]

bunun sistemle bır alakası yok genelde usb yazdırdıgın aracla oluyor...... ha esd sıkıstırırken hatalı sıkıstırdı ıse o hatayı verır ama yumi diye bır arac var onunla bır dene aynı hatayı verıyorsa esd sıkıstırmada hata vardır

arkadaşlar sağolsunlar sorunlar için gerekli açıklamaları yapmışlar ,ESD sıkıştırmaya gelince,önce kendi ESKİ PC de deniyorum ve sonrada paylaşıyorum ,anlayacağınız ESD de sorun yok,yinede sorun var deniliyorsa,paylaşımı kapatır sorunu çözmüş oluruz :)

saygılar

Edited by adbenim

[spoiler]

[/spoiler]

Bu sistemi arkadaşıma yolladıydım freedos laptop almıştı ona kurdu halende kullanıyor sorun yok şimdi aklıma bu hataya sebep olacak 3 sebep geliyor

1- hatalı inmiştir dosya buradki hatadan kasıt inerken net kopması olmuştur anlık

2- usbye yazdırırken yanlış veya hatalı yazdırılmıştır buda sağlıklı format atılmasına mani olur tuhaf hatalar çıkabilir

3- bazı pclerde laptop olsun masaüstü olsun biostan ayar yapmak gerekiyor format için bu ayar hatalı yapılınca harddiski görmeme kurulum yapılmaması format biterken hata verip bilgisayarın kapanması gibi hatalara neden oluyor

zannımca bu 3 hatadan 1i olduğundan dolayı harddiski görmüyor bu yüzdende formata devam edemiyor.

Edited by RaZoRWounD
1 person likes this

merhabalar, bana windows kurulum ekranında nasıl hem windows 10 ve hem windows 8 'i aynı anda ekleyebildin,lütfen anlatabılırmısın yada bir site tavsıye edebilirmisin bu ısi yapabilcegim.Sabahtan beri arastırıyorum bulamadım.

merhabalar, bana windows kurulum ekranında nasıl hem windows 10 ve hem windows 8 'i aynı anda ekleyebildin,lütfen anlatabılırmısın yada bir site tavsıye edebilirmisin bu ısi yapabilcegim.Sabahtan beri arastırıyorum bulamadım.

videolu anlatımı izlemelisin,umarım yardımcı olur

http://www.guncelwindows.com/anlatimlar/5678-gimagex-kullanimi-aio-sletim-sistemi-yapma-ve-so-olusturma.html 

saygılar

Ustam 64 Bit'leri ayrı verme imkanı varmı,malum AKN çabuk bitiyor.Emekleriniz için teşekkürler

bunun sistemle bır alakası yok genelde usb yazdırdıgın aracla oluyor...... ha esd sıkıstırırken hatalı sıkıstırdı ıse o hatayı verır ama yumi diye bır arac var onunla bır dene aynı hatayı verıyorsa esd sıkıstırmada hata vardır

bu hata bios daki hdd konumu  Bak HDD den  İDE Mİ AHCI  AHCI YAP DÜZELİR tamemen bios ile alakalı 

Merhabalar . iyi akşamlar. öncelikle emeğiniz ve her verdiğiniz cevap için teşekkürler. Ben bu şekilde bir iso hazırlamak istiyorum. Bu konuda bana ders verir misiniz  ? bilgi verir misiniz yada verebilir misiniz ? Telefondan whatsappdan messengerden ayda skype tan olmadı burdan yada mailden hiç fark etmez size nasıl uyarsa. 

Bende kafana göre windows sürümlerini bir araya getirip tek 1 iso yapacagım. mesela windows 7 starter + ultimate x86 + x64 ile windows 10 pro x86 + x64 ü bir araya getirmek istiyorum. yani 5 tane sürüm bir arada olacak yükleme ekranında sizdeki gibi windows 7 ler 10 lar bir arada görünecek. Bunu hangi programlarla nasıl yapabilirim. anlatma imkanınız ve zamanınız var mıdır ?

yukarda dediğim sürümler örnek içinde. Kendin farklı sürümler farklı windows 7 8 8.1 10 dosyaları vs kullanarak bir derleme yapmayı düşünüyorum... şimdiden teşekkürler

Deneyimli değilseniz modifiyeye başlamanızı önermem.

http://www.tnctr.com/topic/217402-konu-dizini-ythletim-sistemi-modifiye/

cevabınız için teşekkürler ama bu başlıklarda belirttiğim şeyi göremedim. Bu paylaşımdaki iso gibi bir iso nasıl hazırlanır bana bunun tarifi lazım. Windows sürümlerini aio yapıyorum zaten gimagex vs programlarla. ama farklı sürümdeki windowsları birleştirmekten bahsediyorum. Win 7 win8 win10 birleştiricem mesela yada win 7 ile win10 u sadece... Bunun anlatımı lazım bana  win 7 nin x86 ile x64 ü bir araya getirme vs değil. şimdiden teşekkürler

cevabınız için teşekkürler ama bu başlıklarda belirttiğim şeyi göremedim. Bu paylaşımdaki iso gibi bir iso nasıl hazırlanır bana bunun tarifi lazım. Windows sürümlerini aio yapıyorum zaten gimagex vs programlarla. ama farklı sürümdeki windowsları birleştirmekten bahsediyorum. Win 7 win8 win10 birleştiricem mesela yada win 7 ile win10 u sadece... Bunun anlatımı lazım bana  win 7 nin x86 ile x64 ü bir araya getirme vs değil. şimdiden teşekkürler

canavar123 verdiği linkten faydalanabilirsin ,

win7 nin x86 ile x64 ü bir araya getirdiğin gibi, diğer sürümleride istediğin gibi yapabilirsin,win 7 ile win10,win 7 ile win8.1 ,win 7 ile win8.1 ve win10,oluşturduğun install.wim i win10 İSO sources içine ekleyebilirsin

saygılar