Jump to content

18 wheels of steel haulin oyununda nasıl

orion

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar bir kaç gündür 18 wheels of steel haulin oynuyorum ve oldukça hoşuma gitti ama ikinci bir tır almama ayrıca işçi de almama rağmen bu işçiyi o tıra bindirip nasıl çalıştıracam ve şirket kuracam? bir türlü bulamadım,oynuyan ve bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• 11 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

bi site ismi vercem ama türkçe forum yasak orada Haulin Hakkında Kafandaki Bütün Sorulara Cevap Bulabilirsin

Google a ''' HardTRuckTR yaz ilk siteye gir ''' Forum Sitesidir Üye Olman Gerekiyor.

Umarım Uyarı ALmam :dribble:

• 11 ay sonra...
anlaşman için herhangi bir şirketin yükünü taşıman gerekiyo yanılmıyosam ondan sonra anlaşma yapabiliyorsun

ya ben onları çok yaptım bende hariç 7 sürücüm 7 tırım ve 7 romorküm var ama şirket kuramadım yani şirket dediğim bir bina olmazmı

• 9 ay sonra...
önce şirketlerden biriyle sözleşme imzala daha sonra söför truck ve trailer eşleşmesini yap o zaman şirketin kurulmuş oluyor şöförleri otellerde buluyorsun sık sık otelleri kontrol et

Ama kardeşim 50tane işçi 73 tane tır 86 tane römork var. Ama birsürü firma var [migros - aras kargo vb.] fakat anlaşamıyorum......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...