Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Adını Öğrenmek İstediğiniz Eserleri Burada Sorunuz

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar basit Bir flash oyun eğlencelide sizden içinde müslüm babanın bi şarkısı var hoşuma gitti indirecem fakat ne olduğunu bilmiyorum bilen arkadaşlar dinleyip buraya yazarlarsa sevnirim.TEŞEKürler

http://www.4shared.com/file/177384131/6892249e/flash_oyundaki_mzik.html[/CODE]

Edited by marvelin

Bakın ağzımı yine bozacam yine uyarı alacam ne rapidi siteye gridiğimden beri rapid rapid diye uğraşan ben deilim ben kendi işlerimi gündüz free hesaptan hallediyorum zaten şarkının sözlerini yazdım bi sonuç gelmedi tam doğru bişey yazamadım heralde sizin gibi insanlar anca böyle düşünebilirdi zaten nereden aklınıza geli böyle bişey herkesin ben hayatımda rapid premıum olmadı almamda zaten.Lütfen kalbinizmi fesat sizmi biraz şeytani düşünüyosunuz bu kötü fikirlerinizden vazgeçin.öle bişey yok kırıcı olmayın.

madem böle bi şüpheniz var o zaman vereyim 4shared.com free hesabıma rahat edin

Edited by marvelin

Please register to see this content.

Müslüm Gürses Esrarlı Gözler Şarkısı Buradan İndir Kardeş.

Okan Bende Çalışmıyo Diye Yeniden Upload Ettim Şarkıyı Sağlık Olsun Arkadaşın İşi Görülsünde Gerisi Önemli Değil.

Müslüm Dinlemem Ama Neyse :D

Edited by nuso

Çok teşekkür ederim esrarlı gözler ha beni uğraştıran sensin demek :) neyse hepinize teşekkür ederim bazı arkadaşlar bişeylerden nemalandığımı sandılar kaldıki ben rapid premıum hayatta olmadı.Almadım alsam bile öle 2-3 puan bekleyemem bilgisayarın başında uğraşacak zamanım bile yok puanlarla vs.Herkese teşekkür ederim sonunda buldum şarkıyı .:)

Edited by marvelin

Çok teşekkür ederim esrarlı gözler ha beni uğraştıran sensin demek :D neyse hepinize teşekkür ederim bazı arkadaşlar bişeylerden nemalandığımı sandılar kaldıki ben rapid premıum hayatta olmadı.Almadım alsam bile öle 2-3 puan bekleyemem bilgisayarın başında uğraşacak zamanım bile yok puanlarla vs.Herkese teşekkür ederim sonunda buldum şarkıyı .:)

takma abi salla ya bazen çıkar karsına böyle. insan onu yazarken bi düşünür ama nerde işte.... :cray:

Çok teşekkür ederim esrarlı gözler ha beni uğraştıran sensin demek :cray: neyse hepinize teşekkür ederim bazı arkadaşlar bişeylerden nemalandığımı sandılar kaldıki ben rapid premıum hayatta olmadı.Almadım alsam bile öle 2-3 puan bekleyemem bilgisayarın başında uğraşacak zamanım bile yok puanlarla vs.Herkese teşekkür ederim sonunda buldum şarkıyı .:D

İşin Görüldü Problem Yok Kardeş.

Kolay Gelsin.

• 4 hafta sonra ...

">
" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

sanırım bu...

sözleri çözene kadar canım cıktı bunlara ingilizce ogretmek lazım :(

Bu arada eklemeyi unuttum :) şarkı guzel arabaya gider ...

Edited by cexen

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

Arkadaslar lutfen bakarmsınız cok acil lazım oldu

swf dosyasının ıcındekı mp3 lazım

Reina die cok guzel bi müzik virüs fln yok bakabılırsınız ..

swf yi dınlemek ıcın GOM PLayer kullanabılırsınız ama işte mp3 unu alamıorum bı el atsanız

Kullanılan Program Flash Decompiler Gold

swf içinde bu ses dosyası var 64kbps miş extract edip linki verdim

Elimemi yapışır dimi ama :D

İndirme linki

http://www.mediafire.com/file/m2ejtjzjmyo/sound1.mp3[/CODE]

Saygılar

Edited by ULUMANİTU