Jump to content

Windows 10 Pro + Office 2016 | Şubat 2016 | 64 Bit

MOTUN
 Share

Recommended Posts

Office Professional Plus 2007 Service Pack 3'ü güncellemeyeli 8 ( sekiz ) ay oldu. Sanırım Office 2016'yı da güncellemeyeli 2 ( iki ) ay oldu. Bunları çok boşladın üstad çokooooook!

Açıklama kısmında ; " Şunları çıkardım, bunları ekledim" diyorsun ya! Kafalar bi milyon oluyor. Soru ve sorunlar havada uçuşuyor. Motamod yap! Ver, gitsin! İnsanlar, anlamadığı veya alışkanlıklarının dışına düşen herşeyi sorgular ve şüpheye düşer. 

Bütün çalışmaların, emek ve özen gösterilmiş yapılar. Ellerine ve emeğine sağlık!

• Like 1

Ellerinize sağlık kurdum çok güzel fakat benim bi sorunum var yönetici izinleri yok yetki yok administrator seçemiyorum, bazı programları kuramıyorum mesela win 7 usb dvd tool programını kuramadım. birde smart screen ve güvenlik duvarı kapalı aktif edemiyorum sorun ne olabilir nasıl düzeltebilirim?

MoTuN--> kapattım galiba smart screeni falan, yerel grup düzenleyicisinden açarsınız diye tahmin ediyorum istediklerinizi. başlattan çlıştır diyerek gpedit.msc yazın enterlayın.bilgisayar yapılandırması> yönetim şablonları> windows bileşenleri
yukarıdaki yoldadır aradığınız şeyler.

Edited by MoTuN

• 2 hafta sonra ...
  • Editor

RAR AÇILMIYOR HASARLI DİYOR NE YAPMALIYIM?

RAR MD-5: 005E7E1AF03E58BE74DF32AF062FDF95  değerini kontrol edin. tutmuyorsa hatalı inmiştir. winrarın da son sürümünü kullanın.

• 5 hafta sonra ...
10 saat önce, muhammet61 yazdı:

iyi günler sistemi kurdum sorun yok elinize sağlık. yalnız google drive sync kuramıyorum sürekli beklenmedik hata deyip duruyor. sıkıntı ne olabilir acaba

Hocam google sunucularında kısıtlama gibi bişey var kaç gündür telefonlar bile yavaş indirme yapıyor vpn kurup kurmayı denermisiniz

• 4 hafta sonra ...

motun;

senin hazırlamış olduğum win10 pro ile bilgisayara kurulum yaptım fakat sonradan farkettim ki birkaç uygulama mevcut değil :( (burdakini kurduğumu düşünüyorum ama bu olmamayabilirde)

bir hevesle bir iki oyun ya da uygulama anlatımı için video kaydı alacaktım baktım xbox denen bişey lazım mış heves yerlerde :)

bu olmayan uygulamaları tekrar nasıl eklerim ya da kurarım yardımcı olursan memnun olurum. olmazsa artık diğer ekran kayıt prolarına yönleneceğim.

43 dakika önce, msbmyr yazdı:

motun;

senin hazırlamış olduğum win10 pro ile bilgisayara kurulum yaptım fakat sonradan farkettim ki birkaç uygulama mevcut değil :( (burdakini kurduğumu düşünüyorum ama bu olmamayabilirde)

bir hevesle bir iki oyun ya da uygulama anlatımı için video kaydı alacaktım baktım xbox denen bişey lazım mış heves yerlerde :)

bu olmayan uygulamaları tekrar nasıl eklerim ya da kurarım yardımcı olursan memnun olurum. olmazsa artık diğer ekran kayıt prolarına yönleneceğim.

wtp4gmu5.png

• Like 1

• 3 hafta sonra ...