Jump to content

Ips Led Monitör Tv Pcde Kullanma?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

22 inç fullhd ips monitör tv ler var lg lerin. bunu bilgisayarımda monitör olarak kullanırsam sorun olurmu?

pek kesin bir şey söylenmemiş. kimi oyun fps tutkunu değilseniz sorun olmaz demiş. kimi web de bile sayfaları kaydırırken gölgelenme yapıyor demiş. kimi neden memnun olduğu pek belli olmasada gayet memnunum demiş.

ips led tv lerin tv olarak görüntüsü daha iyi renkler canlı v.s. anladığım kadarıyla da dediğim gibi pc de durum ne olur oyun vebde gezinme bakımından?

yoksa ips olmayan başka bir fhd samsung 22 inç tv monitör alsam dahamı iyi olur hem tv hem pc için?

bu samsung var 22 inç siyah sahnelerde ışık sızdırıyormuş :) böyle saçmalıkmı olur yav.

peki 22 inç sağlam bir bol giriş çıkışları olan tv monitör tavsiyesi verebilecek varmı?

iyi saolunda ne yapayım o zaman. monitör tv den vazmı geçeyim? ne alayım?

Bence al fakat şuna dikkat et kardeşim HD ready olmasın televizyon Full HD olsun. Yoksa 1920x1080p çözünürlüğe çıkamazsın ve monitörde her şey dev gibi olur. Ben aldım kullanıyorum çokta memnunum

Edited by Makifo

Bence al fakat şuna dikkat et kardeşim HD ready olmasın televizyon Full HD olsun. Yoksa 1920x1080p çözünürlüğe çıkamazsın ve monitörde her şey dev gibi olur. Ben aldım kullanıyorum çokta memnunum

samsung lt22d390ewuf aynen dediğin gibi ama hz kaç onu emin değilim. kimi 50 hz olan tv fhd olsa ne olur diyor..? bak yukarıda fırtına limanı isimli arkadaşta  oyun gibi durumlarda illa kare atlama v.s olur demiş..?

samsung lt22d390ewuf aynen dediğin gibi ama hz kaç onu emin değilim. kimi 50 hz olan tv fhd olsa ne olur diyor..? bak yukarıda fırtına limanı isimli arkadaşta  oyun gibi durumlarda illa kare atlama v.s olur demiş..?

Bir tane kablo alıp denesen ya mübarek ne diye eziyet ediyorsun kendine, kullan biraz performansına bak.. Birinci elden yaparak yaşayarak deneyim kazanırsın   :trollface:

O arkadaş tahmin yürütüyor, biz kullanıyoruz :) + verdiğin modelde dahili uydu alıcı yok eğer odanda merkezi uydudan gelen bir yayın prizi var ise aynı zamanda televizyon izlemek için dahili uydu alıcılı almanı öneririm. İlla olmasına gerek yok HDMI portundan mini uydu alıcıda takabilirsin. Böylelikle sadece bilgisayarın monitörü değil aynı zamanda televizyonunda olmuş olur. Kare atlama olayına gelince benim kasamda Asus GTX970 var hiç öyle bir sorun yaşamadım.