Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 | 13 In 1 | 2016 Şubat | Net 4.6.1

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

Windows 7 Tüm Sürümler | x86 - x64 | 13 in 1 | 2016 Subat Güncel

13 Sürüm Şubat 2016 günceldir. Silinen bileşen yoktur. ESD sıkıştırma yoktur.

.Net Framework 4.6.1 addon olarak sisteme gömülü gelir, program ekle kaldırda görebilirsiniz.

Dism ile eklenen güncellemeler dışında Setupcomplete.cmd ile 3 adet güncelleme eklenmiştir.

32 Bit boot dosyaları kullanıldığından UEFi desteği bu hali ile yoktur.

Aktivasyon eklenmemiştir. Defender ve KB3035583 (win 10 a yükseltin bildirimi) eklenmemiştir.

RAR Şifresi:TncTR.CoM RAR MD-5: 7E4FA09B125B43D5768799686C0B0E1A

Turbobit harici Alternatif link verebilirsiniz.

Turbobit Tek Link

Premium Alarak Hızlı ve Sorunsuz İndirin, Referans Linkim

Kurulum Görüntüleri:

NA4Yga.gif

Alternatif linkler "shphire" e aittir:

https://userscloud.com/4c06fceqlu58
http://uptobox.com/i9fivvm70mxb

Edited by MoTuN

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sayın MOTUN usta, özelden mesaj kabul etmiyorsunuz ben de buradan yazayım dedim. (İnşallah yanlış bir şey yapmamışımdır)

Önceki yıllarda sizden özel çalışma istemiştim, beni kırmayıp hazırlamıştınız. Şİmdi de Win7 Starter + Office 2007 içeren güncel çalışma hazırlayabilir misiniz? Okulumdaki bilgisayarlara format atmak için gerekli oluyor. Eski çalışma çok güncelleme istiyor haliyle iş uzun sürüyor. Şimdiden teşekkür ederim.

• Editor

motun ; rar MD5 değeri tutuyor. ancak rardan çıkartırken hata veriyor. rar'dan çıkmıyor. tekrardan bir bakabilir misiniz. 

indirip de rardan hatasız çıkaran var mı. acaba rar parolası mı yanlış

işten yeni geldim, evet rar şifresini eksik yazmışım bu olacaktı:TncTR.CoM

• Editor

konudaki iletileri gizledim (içerikle ilgili olmayanların hepsini). alternatif verecek olan varsa sadece linki buraya yazmaları yeter, özelden link istemeyi bırakınız (yoksa yönetim konumu çöpe atacak) 

saygılar.

konudaki iletileri gizledim (içerikle ilgili olmayanların hepsini). alternatif verecek olan varsa sadece linki buraya yazmaları yeter, özelden link istemeyi bırakınız (yoksa yönetim konumu çöpe atacak) 
saygılar.

. : Alternatifler : .

https://userscloud.com/4c06fceqlu58
http://uptobox.com/i9fivvm70mxb

Edited by MoTuN

abi konu ile alakasız ama birşeyi ögrenmek istiyorum kusura bakma abi

1) Esd olursa ne oluyor olmassa ne olur

2) uefi olursa ne oluyor olmassa ne olur

ESD Windows 8 öncesi bilgisayarlarda format atılmasını önlüyor. UEFI ise Windows 8 ve üstü bilgisayarların hızlı açılmasını sağlıyor. Kısaca bu işte.  :trollface:

• Editor

abi konu ile alakasız ama birşeyi ögrenmek istiyorum kusura bakma abi

1) Esd olursa ne oluyor olmassa ne olur
2) uefi olursa ne oluyor olmassa ne olur

çok alakasız oldu be :D

• Editor

winrar çıkarırken bir hata veriyor herkes de aynı mı

rar dosyasının md-5 değerini kontrol edin, alternatif linklerden mesul değilim (isteyenler çoğunlukta olduğu için eklenebilir dedim)

MoTuN hocam çok teşekkür ederim.

rica ederim.

Konu açıklamasını okuduğumda güncellemeler dism yöntemiyle eklenmiş gibi bir algı oluştu bende, yalnız install.wim içeriğini incelediğimde .net4.0 ın sisteme bütünleşik olduğunu görüyorum. İnternette araştırıldığında, örneğin https://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/d4eb1eda-cd13-4fe5-b6d5-b36a2f95e72f/dism-specific-packages-wont-integrateinstall-properly?forum=w7itproinstall .net4.0 dism yöntemiyle sisteme entegre edilmesi mümkün değil, ne kadar araştırma yapılırsa yapılsın eklemenin tek yöntemi olarak sysprep yöntemiyle imaj almak gösteriliyor. Amacım sistemi kötülemek değil henüz kurma fırsatım bile olmadı. Sadece öğrenmek amacıyla soruyorum sistem sysprep yöntemiyle mi yapıldı? Dism ile yaptım diyorsanız .net4.0 ın windows 7 sisteme dism ile nasıl entegre edildiğini ispatlayabilirmisiniz?

reg.bat dosyasıyla sisteme eklediğiniz yüzlerce reg kaydı yukarda belirttiğim konuyla alakalı olması gerek. .net 4.0 ın bu şekilde registry ayarlarıyla bir şekilde eklemenin yöntemi bulunmuş olabilir fakat aşağıdaki gibi güncelleme registry anahtarları vs ne işe yarıyor? Eklemenin nasıl yapıldığıyla alakalı yabancı kaynak linkini öğrenebilirmiyim.

Reg.exe add "HKLM\SOFTWARE\Classes\Installer\Features\2A2ADBF772AF61D33908A7095E228189" /v "KB2894854" /t REG_SZ /d "Servicing_Key" /f

Edited by yokum

• Editor

Konu açıklamasını okuduğumda güncellemeler dism yöntemiyle eklenmiş gibi bir algı oluştu bende, yalnız install.wim içeriğini incelediğimde .net4.0 ın sisteme bütünleşik olduğunu görüyorum. İnternette araştırıldığında, örneğin https://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/d4eb1eda-cd13-4fe5-b6d5-b36a2f95e72f/dism-specific-packages-wont-integrateinstall-properly?forum=w7itproinstall .net4.0 dism yöntemiyle sisteme entegre edilmesi mümkün değil, ne kadar araştırma yapılırsa yapılsın eklemenin tek yöntemi olarak sysprep yöntemiyle imaj almak gösteriliyor. Amacım sistemi kötülemek değil henüz kurma fırsatım bile olmadı. Sadece öğrenmek amacıyla soruyorum sistem sysprep yöntemiyle mi yapıldı? Dism ile yaptım diyorsanız .net4.0 ın windows 7 sisteme dism ile nasıl entegre edildiğini ispatlayabilirmisiniz?

konudaki açıklamayı yanlış okumuşsunuz, bakın yazılanlar bu şekilde. ayrıca neyin ispatını yapmamı istemektesiniz?:

.Net Framework 4.6.1 addon olarak sisteme gömülü gelir, program ekle kaldırda görebilirsiniz.

edit: bakın buraya da yazmışım bugün:

http://www.tnctr.com/topic/324496-windows-7-netframework-ve-güncellemesi-ekleme/

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By ByOs
      Windows 11 Consumer Edition Tüm Sürümler Temmuz 2023 Güncel  +Act +Tr
      Hali hazırda kendi kullandığım sistemdir. Tüm testleri ve denemeleri yapıştır herhangi bir sorun bulunmamaktadır.
      Sistemde gereksiz bileşen, bloatware, uygulama, servis ve dil paketleri kaldırıldığı için ciddi oranda az kaynak kullanımı ve performans artışı söz konusudur.

Açıklamalar:
      Kurulumda MS zorunlu hesap açma iptal edildi.
      4+ GB Ram gereksinimleri kaldırıldı.
      7. Nesil+ İşlemci gereksinimleri kaldırıldı.
      TPM gereksinimleri kaldırıldı.
      Kurulumda Lisans anahtarı sormaz.
      25.07.2023 tarihi itibari ile günceldir. (Defender güncellemeleri kurulumdan sonra gelir.)
      Defender ve Güvenlik merkezi tüm bileşenleri ile aktif gelir.
      Gereksiz dil paletleri, bileşenler ve kurulumla gelen bloatware uygulamalar kaldırılmıştır.
      Net framework 3.5 bileşenleri + güncellemeleri aktif ve yüklü gelir.
      Boyuttan kazanmak adına ESD sıkıştırma teknolojisi kullanılmıştır.
      Şirket Hukukuna, IT - BT hukukuna uygundur. Sistem yapısına bileşenlerine el değmemiştir. OEM klasörü ile Otomatik aktivasyon süreci devre dışı bırakarak ($OEM$ dosyası silinerek) kurumlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.
      Windows varsayılan fotoğraf görüntüleyicisi aktif gelir. (Bellek Yetersiz Sorununun Çözümü Agfa - Swop Standard aktif olarak gelir)
      Bilgisayarım alanındaki paylaşılan klasörler kaldırılmıştır.
      Kurulum sonunda Kalıcı ve orjinal Online aktivasyon ile otomatik lisanslama yapar. */**/***
      *(İntenet gereklidir. Lisansı olan kurulumdan sonra değiştirebilir ancak gerek yoktur MS lisans doğrulamasından geçer.)
      **("mephistooo2" ye özel teşekkürler. Kendisinin KMS_Suite Online Aktivasyon yöntemi editlenerek kullanılmıştır.)
      ***(Otomatik aktivasyon istemiyorsanız USB yükleme yaptıktan sonra sources klasöründeki $OEM$ klasörünü silmeniz yeterlidir.)
      Aşağıdaki Edisyonları içerir :
      Windows 11 Home
      Windows 11 Home Single Language
      Windows 11 Education
      Windows 11 Pro
      Windows 11 Pro Education
      Windows 11 Pro for Workstations
      Çalışma yapılan dosya bilgileri aşağıdaki gibidir.
      File:    tr-tr_windows_11_consumer_editions_version_22h2_updated_july_2023_x64_dvd_f69501d4.iso
      Family:    Operating Systems
      Version:    Windows 11, version 22H2 (Updated July 2023)
      Language:    Turkish - (TR)
      CRC-32:    cb9c766d
      MD5:    984c4c82c43ae15571f28a2662f9a4af
      SHA-1:    2d059486a7fd3be872f94db7b072c86c858e6757
      SHA-256:    0b02dbd6fac04090bc6f0479f7f19962f152d2df0fc92714d16636e620dfc4fb
      SHA-512:    7766452fc0f47445b08c7cc214e00e6c9c4e0d73b63392f7dc667896a5c9e2f03c97cd494c5dadb7926cca7d7211ba34d2b99b06780be4629f240d2f2ba1c25a
      SHA3-256:    a4c34fb05050e16ac5bde25df6eb50dc7083a7b9fbedbc0a92770a2c8b0040af
      SHA3-512:    d06f426f4575bc41ab7e35a9297a0f7f832600fdb31ea14f9f369618c2162849414633e19493c00403096dd446f25423484656c522695e7b17d6f2d3c3919003
      Size:    5.246 GB (5633118208 bytes)

Dosya Adı: tr-tr_windows_11_consumer_editions_version_22h2_x64_dvd_esd_25072023.iso
      İndirme Bağlantısı: https://www.mediafire.com/folder/uem15rlta18ce/tr-tr_windows_11_consumer_editions_version_22h2_x64_dvd_esd_25072023
      Şifre : 06
      Önemli Not: Sistem hazırlanırken DISM kullanılmıştır, kaldırılan bileşenler Windows Store üzerinden tekrar isteğe bağlı eklenebilir.

Kaldırılan Dil Paketleri:
      langarabic 'Arabic'
      langbasque 'Basque'
      langbulgarian 'Bulgarian'
      langcatalan 'Catalan'
      langchineses 'Basitleştirilmiş Çince'
      langchineset 'Çin Geleneği'
      langcroatian 'Croatian'
      langczech 'Czech'
      langdanish 'Danish'
      langdutch 'Dutch'
      langenglishgb 'English (GB)'
      langenglishus 'English (US)'
      langestonian 'Estonian'
      langfinnish 'Finnish'
      langfrench 'French'
      langfrenchcanadian 'French (Canadian)'
      langgalician 'Galician'
      langgerman 'German'
      langgreek 'Greek'
      langhebrew 'Hebrew'
      langhungarian 'Hungarian'
      langimejp 'Japanese (IME)'
      langimeko 'Korean (IME)'
      langimetc 'Çin Geleneği (IME)'
      langindonesian 'Indonesian'
      langitalian 'Italian'
      langjapanese 'Japanese'
      langkorean 'Korean'
      langlatvian 'Latvian'
      langlithuanian 'Lithuanian'
      langnorwegian 'Norwegian'
      langpolish 'Polish'
      langportuguesebr 'Portuguese (Brazilian)'
      langportuguesept 'Portuguese'
      langromanian 'Romanian'
      langrussian 'Russian'
      langserbian 'Serbian'
      langslovak 'Slovak'
      langslovenian 'Slovenian'
      langspanish 'Spanish'
      langswedish 'Swedish'
      langthai 'Thai'
      langukrainian 'Ukrainian'
      langvietnamese 'Vietnamese'

Kaldırılan Uygulanma, Bileşen ve Servisler:
      clipchamp.clipchamp 'Clipchamp'
      microsoft.549981c3f5f10 'Cortana'
      microsoft.asynctextservice 'AsyncTextService'
      microsoft.bingnews 'Microsoft News'
      microsoft.bingweather 'MSN Weather'
      microsoft.bioenrollment 'Windows Hello Kurulumu'
      microsoft.creddialoghost 'Kimlik Bilgisi İletişim Kutusu'
      microsoft.ecapp 'Gözle Denetim'
      microsoft.gamingapp 'Xbox Uygulaması'
      microsoft.gethelp 'Get Help'
      microsoft.getstarted 'İpuçları (Başlayın)'
      microsoft.heifimageextension 'HEIF Image Extensions'
      microsoft.hevcvideoextension 'Cihaz Üreticisinden HEVC Video Uzantıları'
      microsoft.microsoftedge 'Microsoft Edge (Legacy)'
      microsoft.microsoftedgedevtoolsclient 'Microsoft Edge DevTools İstemcisi'
      microsoft.microsoftofficehub 'Office'
      microsoft.microsoftsolitairecollection 'Microsoft Solitaire Collection'
      microsoft.microsoftstickynotes 'Microsoft Sticky Notes'
      microsoft.people 'Microsoft People'
      microsoft.powerautomatedesktop 'Power Automate'
      microsoft.rawimageextension 'Raw Image Extension'
      microsoft.storepurchaseapp 'Store Experience Host'
      microsoft.todos 'Microsoft To Do'
      microsoft.vp9videoextensions 'VP9 Video Extensions'
      microsoft.webmediaextensions 'Web Media Extensions'
      microsoft.webpimageextension 'Webp Görüntü Uzantıları'
      microsoft.win32webviewhost 'Masaüstü Uygulaması Web Görüntüleyicisi'
      microsoft.windows.callingshellapp 'Ara'
      microsoft.windows.contentdeliverymanager 'Content Delivery Manager'
      microsoft.windows.narratorquickstart 'Ekran Okuyucusu'
      microsoft.windows.oobenetworkcaptiveportal 'Giriş Portalı Akışı'
      microsoft.windows.parentalcontrols 'Microsoft ailesi özellikleri'
      microsoft.windows.peopleexperiencehost 'Windows Kabuk Deneyimi'
      microsoft.windows.photos 'Microsoft Photos'
      microsoft.windows.pinningconfirmationdialog 'PinningConfirmationDialog'
      microsoft.windowsalarms 'Windows Clock'
      microsoft.windowscamera 'Windows Camera'
      microsoft.windowscommunicationsapps 'Mail and Calendar'
      microsoft.windowsfeedbackhub 'Feedback Hub'
      microsoft.windowsmaps 'Windows Maps'
      microsoft.windowssoundrecorder 'Windows Voice Recorder'
      microsoft.windowsterminal 'Windows Terminal'
      microsoft.xbox.tcui 'Xbox TCUI'
      microsoft.xboxgamecallableui 'Xbox Game UI'
      microsoft.xboxgameoverlay 'Xbox Game Bar Plugin'
      microsoft.xboxgamingoverlay 'Xbox Game Bar'
      microsoft.xboxspeechtotextoverlay 'Xbox Game Speech Window'
      microsoft.yourphone 'Your Phone'
      microsoft.zunemusic 'Windows Media Player'
      microsoft.zunevideo 'Movies & TV'
      microsoftcorporationii.microsoftfamily 'Microsoft Family'
      microsoftcorporationii.quickassist 'Hızlı Yardım'
      microsoftwindows.client.webexperience 'Windows Web Experience Pack'
      otherthemes 'Diğer Temalar'
      webcamexperience 'Web Kamerası Deneyimi'
      windows.cbspreview 'Windows Barkod Önizlemesi'
      Faydalı olması dileği ile... 🙋‍♂️
    • By qxqx
      Windows 11 Tüm Sürümler | X64 | Türkçe | Tpm Fix | Eylül Güncel

Windows 11 Tüm Sürümler | X64 | Türkçe | Tpm Fix | Eylül Güncel
      Windows 11 İndir, türkçe dil desteğine kavuşan windows 11 tpm fixli şekilde artık kullanılmaya hazır. Windows 10’nun 2025’te desteği biteceği söylendikten sonra yeni bir işletim sistemi çıkacağı kesinleşmişti. Önceki sürümün yerini almaya hazırlanıyor. Geliştirilmiş görünüm desteği ile sanki mac cihaz temasını andırıyor. Resimlerde bu görünümü detaylıca inceleyebilirsiniz. Windows 11, önceki sürümlerin aksine artık sadece x64 ve arm64 mimarideki cihazlarda çalışacak. 32 bit yani x86 mimari desteği yoktur. Sistem oldukça görselleştirilmiş bir windows 10 tabanı üzerine inşa edilmiş, bir çok yerde halen windows 10 yazısını görebiliyorsunuz  Görselleştirmenin yanı sıra artık android cihazları gibi APK dosyalarını çalıştırmak için Amazon App Store ile mümkün. Bu sayede artık android oyun ve programlarınızı masaüstü denemiyle birleştirip oynayabilirsiniz.
      Yeni windows sizlere performans ve stabil bir birliktelik vadetiyor. İşletim sistemi içerisinde yapılan değişikliklere alışmak biraz zaman alacaktır ancak her geçen gün gelen güncellemeler yine peşimizi bırakmayacağı kesin. Yeni bir işletim sistemi yeni sorunları beraberinde her zaman getirmiştir. Örnek olarak bu sistem TPM ve Secure boot engeline takılıyordu. Bunu çözüp sizler için hazırladık. Artık sadece microsoft hesabı ile oturum açılabiliyor denmiş ancak çözümü mevcuttur. Kullanıcı adı kısmına “a” ve şifre kısmına “a” yazıp devam edin. Hata verince sizi offline yani microsoft hesabı olmayan şekilde hesap oluşturmanıza ve oturum açmanıza izin verecektir.
      Sadece kullanıcı adı girip şifre girmeden oturum açabilirsiniz. Kurulum sonunda yer alan gizlilik maddelerini kabul etmemenizi öneriyorum. Kurulum aşamalarındaki görüntüleri bir gif haline getirdim aşağıdan inceleyebilirsiniz. Klasik kurulum adımları içerir, sadece süslenmiş püslenmiş bir şekildedir.

Minimum Donanım Gereksinimi ise şu şekildedir:
      İşlemci: 1 GHZ veya üstü en az 2 çekirdekli ve x64 mimari uyumlu RAM: 4 GB e üstü Depolama: 64 GB ve üstü Sistem üretici yazılımı: EFI, Güvenli Önyükleme özellikli ve TPM 2.0 Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üstü Ekran: 720p ekran, renk kanalı başına 8 bit  
      Güncelleme Tarihi:  22.09.2022

TürkçeTEK LİNKLER
      -----------------

Windows 11 İndir TPM Fix

Windows 11 İndir TPM Fix

Windows 11 İndir TPM Fix
      -----------------
      Paylaşım ALINTIDIR >>----> KAYNAK  linkinden paylaşım yerine gidebilirsiniz... Gereksiz yorumlar yapmayın...

KiNGHaZe Arkadaşımıza Güncellemesi ve Değerli Çalışması için Çok Teşekkürler Emeğine Ellerine Sağlık...  
    • By MOTUN
      Windows 7 Sp1 AIO 64 Bit Esd | Tüm Sürümler | 6 in 1 | Mayıs 2020 | Uefi
      ISO Dosyasındaki Sürümler (6 adet):
      * Windows 7 HomeBasic SP1
      * Windows 7 HomePremium SP1
      * Windows 7 Professional SP1
      * Windows 7 Ultimate SP1
      * Windows 7 Enterprise SP1
      * Windows 7 Professional Vl SP1
      :::::::::::::: Aşağıda belirtilenler harici işlem yapılmamıştır:
      ==> Yükseltme, telemetry ve Defender güncellemeleri eklenmemiştir!
      ==> Elle kurulum ve yükseltme dosyaları isodan silinmiştir. Temiz bir format atınız!
      ==> ESD sıkıştırma ile install.wim'in boyutu düşürülmüştür.Windows 10 boot dosyaları kullanılmıştır.
      ==> UEFi desteği kendiliğinden vardır. Boot dosyaları Win 7 ye benzetilmiştir.
      ==> Eklenen Güncellemeler:
      *KB4555449 --> Servis yığını güncelleştirmesi [Mayıs 2020]
      *KB4490628 --> Servis yığını güncelleştirmesi
      *KB4474419 --> En son SHA-2 güncellemesi
      *KB4019990 --> .Net Framework 4.8 için gerekli altyapı güncellemesi
      *KB4532945 --> .NET Framework 3.5.1 için 2020-01 Tarihli Güvenlik ve Kalite Paketi
      *KB4552940 --> 2020-05 Tarihli .NET Framework 3.5.1 Güvenlik ve Kalite Toplaması [Mayıs 2020]
      *KB4556836 --> Aylık kalite toplaması (ie-11 ve diğer güvenlik güncellemelerini içerir) [Mayıs 2020]
      *KB4538483 --> ESU (genişletilmiş güvenlik güncelleştirmeleri lisans hazırlık paketi) [Mayıs 2020]
      *KB4552921 --> .Net Framework 4.8 güncelleştirmesi [Mayıs 2020]
      *KB******* --> Ve diğer Windows 7 güncellemeleri...
      ==> Güncellemeleri denetlediğinizde çıkacak gereksiz güncellemeler:
      KB971033  --> Windows Etkinleştirme Teknolojileri güncelleştirmesi (gereksiz)
      KB2952664 --> Windows'u güncel tutmak için uyumluluk güncellemesi (telemetry)
      KB3021917 --> Performans iyileştirmeleri için güncelleme (telemetry)
      KB3068708 --> Müşteri deneyimi ve diagnostik telemetri için güncelleme (telemetry)
      KB3080149 --> Müşteri deneyimi ve diagnostik telemetri için güncelleme (telemetry)
      KB3133977 --> Bazı Asus kullanıcılarında Secure Boot Violation(Güvenli Başlatma İhlali) hata mesajı veren güncelleme.
      KB3150513 --> Windows için en son uyumluluk tanımı güncellemesi (telemetry)
      KB3172605 --> Telemetry güncellemesi
      KB4524752 --> Hizmet sonu bildirimi (VL sürümler için)
      KB4493132 --> Hizmet sonu bildirimi
      NOT: Masaüstü geldikten sonra sistemi yeniden başlatın, böylece setupcomplete.cmd ile eklenen güncellemelerin 
      kurulumu tamamlansın.
      * ZIP MD-5:    7835EC4D5D6F3D09B033D43726C5A803
      * ZIP SHA-1:  335042EDEDF9ED0FCA8FDBC3DE85562FBD5A07B6
      * ISO MD-5 :  4721AB413D11E0B86FE8318252D45927
      * ISO SHA-1:  47AF636DA1D3A841FCC73C3685BE12D134099DA8
      İndirme Linki:   https://yadi.sk/d/2yl5FfJ4Prh23w
      Konu sonunda alternatif aktif linkler vardır. (Moderatör notu)
      Kurulum Görüntüleri:

• By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [19 KASIM 2019]
      SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ
        Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.  

..: Sistem Bilgileri :..

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulanmıştır
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM (Sysprep İçermez!)
      UEFI Desteği : Var
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 4,09 GB (4.397.873.152 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : EF6EA198E3143284B1EAA6645BC6105B

..: İÇERİK (11) :..

# Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Education VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Pro VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations VL (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (12) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Boyut Kazanmak Açısından Sisteme Ultra ESD ( Sıkıştırma ) Yöntemi Uygulanmıştır.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Start İs Back Başlat Menüsü

# Windows Güncelleştirmeleri

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları (233,99 MB)

# WinSxS Önbellek Dosyaları (43,54 MB)

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

19.11.2019:
      Yapı 1909 olarak güncellendi.
      11 Kasım 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (5).

08.10.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (3).

10.09.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (5).

13.08.2019:
      13 Ağustos 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (2).

09.07.2019:
      09 Temmuz 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

29.06.2019:
      29 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      11 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (4).

23.05.2019:
      23 Mayıs 2019 toplu güncelleştirmesi eklendi (1).
      14.05.2019:
      Altyapı 1903 Olarak Güncellendi.
      14 Mayıs 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

09.04.2019:
      09 Nisan 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

12.03.2019:
      12 Mart 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

12.02.2019:
      12 Şubat 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.01.2019:
      21 Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

08.01.2019:
      Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz.Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.
      # Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.
      Not: DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd İndir

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENT ALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [19 KASIM 2019]
      SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ

Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.

..: Sistem Bilgileri :..

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulanmıştır
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM (Sysprep İçermez!)
      UEFI Desteği : Var
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 2,80 GB (3.015.256.064 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : C50E5B4C1C9038E6827B193F7EE101D4

..: İÇERİK (11) :..

# Windows 10 Home (x86)2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Education VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Pro VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations VL (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (12) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Boyut Kazanmak Açısından Sisteme Ultra ESD ( Sıkıştırma ) Yöntemi Uygulanmıştır.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Start İs Back Başlat Menüsü

# Windows Güncelleştirmeleri

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları (233,99 MB)

# WinSxS Önbellek Dosyaları (43,54 MB)

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

19.11.2019:
      Yapı 1909 olarak güncellendi.
      11 Kasım 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

08.10.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

10.09.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (5).

13.08.2019:
      13 Ağustos 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

09.07.2019:
      09 Temmuz 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

29.06.2019:
      29 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      11 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.05.2019:
      23 Mayıs 2019 toplu güncelleştirmesi eklendi (1).
      14.05.2019:
      Altyapı 1903 Olarak Güncellendi.
      14 Mayıs 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

09.04.2019:
      09 Nisan 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

12.03.2019:
      12 Mart 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

12.02.2019:
      12 Şubat 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.01.2019:
      21 Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

08.01.2019:
      Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz.Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Not: Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd İndir

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENTALL TEAM
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...