Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Sp1 Ultimate X86 Lite Subat 2016

köylü
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 years yıl...
  • 1 yıl yıl...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
nadas21, 08.03.2016 - 19:53 yazdı:

Köylü Hocamın hazırladığı X86 Lite 2016 Şubat verisyonu'na ait sistem test sürüşlerini 4 makinada yaptım ve gerekli tüm optimizasyonlarınıda yaptıktan sonraki hali gayet başarılı bir perfonmans sergilemekte bir kaç cabs paylaşıyım dedim diğer X64 bit versiyona ait sistem test sürüşlerinide yapacağım ve burada paylaşacağım,Köylü hocam beni kırmayıp isteğimi kabul gördünüğünden dolayı gerek ben gerekse bir çok kullanıcı umarım bu çalışmasından memnun kalacaktır,Düşük configrasyonlu makineler açısından gayet başarılı bir sürüm.

Oyunlar olarak biraz küçük oyunlarım vardı onları test ettğimde hiçbir sorunla karşılaşmadım.Köylü hocama tekrardan çok teşekkür ederim.İyi Forumlar..!

ekran görüntülerinide ekleseydin iyi olurdu

Ekran görüntüsü eklenmiştir.

Mutibot USB'de X86X64 entegrasyonunda sorunla karşılaşmadım.!

Please register to see this content.

ikonlar 3d güzelmiş acaba ustamız imageres.dll dosyasını bizimle paylaşırmı?

Edited by SON_VATAN

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

Windows 7 Sp1 Ultimate x86 Lite Türkçe
 732Mb Köylü üstadımızın çalışmasıdır. İhtiyacı olanlar için upload edilmiştir. Buyrun indirip kullanın saygılarımla Hayırlı bayramlar.

Windows 7 64 bit Ultimate  Lite için

Edited by forjest
  • Like 1

forjest, 2 saat önce yazdı:

732Mb Köylü üstadımızın çalışmasıdır. İhtiyacı olanlar için upload edilmiştir. Buyrun indirip kullanın saygılarımla Hayırlı bayramlar.

Windows 7 64 bit Ultimate  Lite için

Bayramdan sonra indireceğim inşallah.teşekkürler murat abi

Edit 32 bit linkte sorun var galiba

@forjest abi 32 biti mediafire yaparsan daha iyi olur bence

asd720, 6 saat önce yazdı:

Bayramdan sonra indireceğim inşallah.teşekkürler murat abi

Edit 32 bit linkte sorun var galiba

@forjest abi 32 biti mediafire yaparsan daha iyi olur bence

b1905men, 3 saat önce yazdı:

hocam link bozuk

Linki yeniliyorum Mega.nz'ye yüklenmekte 1 saat kadar sonra yeni link eklenecek. Sorunu anlayamadım nedenini sunucuyla alakalı olabilir dosyauplod sitesi. Ben indirebiliyorum ancak harici indirme yapılamamakta biryerlerde terslik var çözemedim neyse meganz iyi site olarak ekleriz artık. Beklemede kalın. Saygılarımla.

Edited by forjest

Edit: ISO dosyası yeniden yüklenmiştir. Meganz sitesine yükledim upload ve download hızı iyi olduğu için. :) 

Windows 7 32/64 bit Ultimate  Lite
32Bit:

64Bit:

Performans çalışmasıdır.kurmak isteyenler için eklenmiştir.

Güncellenme tarihi: 11 Temmuz 2022 | Tür: İşletim sistemleri windows 7 32/64 bit.

• Like 2

nadas21, 08.03.2016 - 19:53 yazdı:

Köylü Hocamın hazırladığı X86 Lite 2016 Şubat verisyonu'na ait sistem test sürüşlerini 4 makinada yaptım ve gerekli tüm optimizasyonlarınıda yaptıktan sonraki hali gayet başarılı bir perfonmans sergilemekte bir kaç cabs paylaşıyım dedim diğer X64 bit versiyona ait sistem test sürüşlerinide yapacağım ve burada paylaşacağım,Köylü hocam beni kırmayıp isteğimi kabul gördünüğünden dolayı gerek ben gerekse bir çok kullanıcı umarım bu çalışmasından memnun kalacaktır,Düşük configrasyonlu makineler açısından gayet başarılı bir sürüm.

Oyunlar olarak biraz küçük oyunlarım vardı onları test ettğimde hiçbir sorunla karşılaşmadım.Köylü hocama tekrardan çok teşekkür ederim.İyi Forumlar..!

ekran görüntülerinide ekleseydin iyi olurdu

Ekran görüntüsü eklenmiştir.

Mutibot USB'de X86X64 entegrasyonunda sorunla karşılaşmadım.!

hocam forjest hoca 32 bit i paylaştı sizde 64 bit i paylaşabilirmisiniz

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

Öncelikle Herkesin Geçmiş bayramını kutlarım.Uzun bir süredir forumdan uzakta kaldık ve Köylü hocamınızın X64 Lite versiyonunu arşivime almış ve itina ile tüm eski işletim sistemlerini halen korumaktayım.Bazı arkadaşlar bulamamış sanırım b1905men arkadaşın mesajı ile karşılaştım ve upload etmemi istemiş bende buradan kendisine ve tüm ihtiyacı olanlara upload ettim umarım güzel günlerde kullanırlar.

Çok uzun zaman oldu foruma girmeyeli ve keza ara ara fırsat bulduğumda girmeye özen göstereceğim.

Forjest hocamıızın x86(32) bit olanı yüklemiş ancak x64 olanı sanırım kimsede olmadığından yükleyememişler bu tür durumlar için daima arşivimi geniş tutan biri olduğumdan ben eklemek istedim.Tüm foruma ve Herkese en içten sevgilerimi ve saygılarımı sunarım

Windows 7 Sp1 Ultimate X64 Lite Subat 2016

Uploaded nadas21😎

Edited by nadas21
  • Like 6