Jump to content

DUAL sesli divx leri dvd nasıl yaparım

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

şu sıra divx lerimi dvd yapıyorum

bunun için fso nun ConvertXtoDVD programını kullanıyorum

tek ses - tek parça.. ve 1 alt yazılı divx ler için veya.. orjinal ses ile divx lerinizi dvd yapmak istiyor iseniz.. enfes bir yazılım

yakında program anlatımını buraya yazacağım

ben çok memnunum..

ama.

onda istediğim işi bulamadım

hani şu piyasadan dvd alıyoruz ya..

menü den.. ses i .. alt yazı dilini seçiyoruz ya.. o şekilde bir menü yapmak yapmak istiyorum ve.. buna göre de.. ddivx lerimi kendim dvd yapmak istiyorum

örnek filim..

bir tutam baharat..

orjinal dil.. ağırlıklı yunanca.. sonra Türkçe. bazı 3-5 yerde de ing var biliyorsunuz

ben bu filmi.. Yunanca .. Türkçe. ve İngilizce altyazılı yapmak istiyorum

ses olaral.. dual sesli olan divx i var bende

ha.. bu arada.. divx 2 parça.. 2 parçayı birleştirdiğim zaman.. 2. ses rum ca olduğundan tek parça olunca sadece rum ca seslendirme kalıyor.. 1. kanal ses olduğu için.. 2. kanal ses türkçe idi.. türkçe seslendirme 1 parça yapınca kayboluyor

bu konuda bilgisi ve tecrübesi olanlarla sohbet etmek isterim

selamlar

bence herkez gider mersine sen gidion tersine tersine ortalama 1 dvd 6 dvix film alio yani bi dvdnin ortalama sana masrafi dvd yi 60ykr den aldığını varsayarsak zor bi ihtimal ama 3,6 ytl böyle 10 dvd dolusu divx olsa 36 ytl git bi divx player al derim bence hem kara geçersin hemde dvd çöplüğü yapmazsın kendine

( buyur sana sohbet konusu :D )

bence herkez gider mersine sen gidion tersine tersine ortalama 1 dvd 6 dvix film alio yani bi dvdnin ortalama sana masrafi dvd yi 60ykr den aldığını varsayarsak zor bi ihtimal ama 3,6 ytl böyle 10 dvd dolusu divx olsa 36 ytl git bi divx player al derim bence hem kara geçersin hemde dvd çöplüğü yapmazsın kendine

( buyur sana sohbet konusu :D )

hayır sohbet konusu değil

.. çok kaba olmaz se

ben bu divx leri satıyorummmmmmmmmmmmmm

merhaba arkadaşlar

şu sıra divx lerimi dvd yapıyorum

bunun için fso nun ConvertXtoDVD programını kullanıyorum

tek ses - tek parça.. ve 1 alt yazılı divx ler için veya.. orjinal ses ile divx lerinizi dvd yapmak istiyor iseniz.. enfes bir yazılım

yakında program anlatımını buraya yazacağım

ben çok memnunum..

ama.

onda istediğim işi bulamadım

hani şu piyasadan dvd alıyoruz ya..

menü den.. ses i .. alt yazı dilini seçiyoruz ya.. o şekilde bir menü yapmak yapmak istiyorum ve.. buna göre de.. ddivx lerimi kendim dvd yapmak istiyorum

örnek filim..

bir tutam baharat..

orjinal dil.. ağırlıklı yunanca.. sonra Türkçe. bazı 3-5 yerde de ing var biliyorsunuz

ben bu filmi.. Yunanca .. Türkçe. ve İngilizce altyazılı yapmak istiyorum

ses olaral.. dual sesli olan divx i var bende

ha.. bu arada.. divx 2 parça.. 2 parçayı birleştirdiğim zaman.. 2. ses rum ca olduğundan tek parça olunca sadece rum ca seslendirme kalıyor.. 1. kanal ses olduğu için.. 2. kanal ses türkçe idi.. türkçe seslendirme 1 parça yapınca kayboluyor

bu konuda bilgisi ve tecrübesi olanlarla sohbet etmek isterim

selamlar

Senin ihtiyacın olan programın ismi : ImTOO DivX to DVD Converter

İşte indirme linki.:

Please register to see this content.

Ama buradaki demodur. Tam sürümünü Forumdaki Program bölümünde bulabilirsin. Yada bunu kurup Crack bölümünden yararlanabilirsin.

:D

Senin ihtiyacın olan programın ismi : ImTOO DivX to DVD Converter

İşte indirme linki.:

Please register to see this content.

Ama buradaki demodur. Tam sürümünü Forumdaki Program bölümünde bulabilirsin. Yada bunu kurup Crack bölümünden yararlanabilirsin.

:D

teşekkür ederim

deneyip.. başarılı olursam burda anlatırım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...