Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

700-800 Tl Arası Telefon

bloodystreet
 Share

Recommended Posts

casper via m1  gidip  görmen  lazım  özellik  olarak  2000 tl  telefon  özellikleri  var  artı  dizay  olarak  resmen  iphone 5s ten  daha  ince   tam  bir  fiyat  performans ürünü  görmen  lazım   :))

Üstad bence lenovo p70 al fiyat ve performans olarak süper

kendim kullanıyorum gayet memnunum

8 çekirdekli 64 bit işlemci

2gb ram 16 gb dahili hafıza 64 gb kadar arttırılabilir

4000 mah pil çok hızlı şarj

13 mp arka 5 mp ön kamera

çift hat

http://www.hepsiburada.com/lenovo-p70-p-TELCEPLENP70-M?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CMmBy-TNo8sCFRSeGwodfv8JQg

:ben zenfone 2 ve zenfone 2 laser kullanıyorum ikisinden de memnunum. Sadece kamera kaliteleri biraz düşük bana göre ama performans ve destek konusunda asus çok iyi

Eğer ki çift sim kullanıyorsan zenfone 2  de iki simde aynı anda aktifdir.

Edited by saybatli

asus zenfone 2 laser önerebilirim sana o fiyata

arkdasa katılıyorum en buyuk ozellıgı camın kırılmazlık olarak 4 katlı olması 2 gb ram bırde su ozellık var kendı ıcınde otomatık progam engelıycı var programı kuruyorsun mesela dırek olarak acılmasını baslangıcta engellıyor oda sana serbest am bırakıyor 4 oyun kurdum 800 mb bos ram kalıyor yanı 2 gb ıle 3 gb varmıs gıbı kullanabılıyorsun  bırde snapdragonun battery guruyu kurdunmu sen pıl kullanım suresı neymıs ozaman gor

Yorumlarınız için teşekkürler üstadlarım.
@razorwound hocam kamera düşük Asus göre ve 1 gb ram var

asusun camerasının kötü oldugu tek yer otomatik modda ev ortamları dısarda fotografın canına okuyor ama zenfone 2 laser isminden anlasıldıgı üzere en iyi kamera sahip telefon diyebilirim zen ailesi içinde

@ulashoca41 hocam kamera olarak nasıl işlemcisi mtk sanırım performans olarak nasıl ?

kardeşim kullanıyor benim pek bilgim yok ama ön kamerada yazılımsal bir sorun var galiba işlemci olarak da 8 çekirdekli diyorlar ama genel kullanılmda sorun yoktu oyunları denemek lazım

hocam bende asus üzerine yoğunlaştım.Kullanan arkadaşlar önerir mi ki.

Eşim kullanıyo, harika telefon, o fiyata bu performansı beklemiyodum açıkçası, gözün kapalı alabilirsin, kırmızı rengide bi harika. hiç düşünme derim

asus zenfone 2 mi, asus laser 2 mi yoksa asus selfie mi?  asus zenfone 2 şu 5.5 inç olanmı?

ses sorunu var diyorlar bu saydıklarımda varmı ses sorunu? görüşme müzik sesi gibi..?

kim diyor bunları ya hiç bir sorun yok asus taş gibi telefon yapıyor hangi firma intel işlemciyi androide uyarlayıp telefon cıkarıyor bunu yapan benim bildigim tek firma ufak tefek sorunlar olabilir bir samsung sony olmasını beklenemez cünki daha oturtulamadı yazılımı ufak tefek hatalar cıkabiliyor ama bunu asusa bildirdiginizde en kısa sürede yazılımsal hataları düzeltiyolar ve uygulamalarına hafta 1 en az 1-2 uygulamasını güncelliyor nisanda sonra android 6.0 alcak diyorlar ne derece doğru bilmiyorum

Yorumlarınız için teşekkürler üstadlarım.
@razorwound hocam kamera düşük Asus göre ve 1 gb ram var

Kaliteli ürün pahalı olur bunu unutma aynı ürün bugün şokta 679 TLden satışa sunuldu kampanyalı fiyat kısa bir süreliğine geçerli bilgin olsun unutmadan android 6.0.1 çoktan aldı hatta bu zannımca 2.ayı falan şu konuda geçen bahsi geçen android one hariç android 6.0 alan telefon yok asus nisanda alacakmışta falan fistan alacağı bile belli değil daha..Düşük bütçeyle en iyi çeken telefonun asus zenfone 2 laser olduğu aşikar zaten ama bana göre kötü çeken telefon yok yazılımı kötü olan telefon var bu iphonede bile böyle 3.parti yazılım yüklüyon normalden bile iyi çekiyor. Bak misal benim yaklaşık 4 yıllık 1 telefonum var lg optimus l5 black normalde telefon yazılımı çok kötü çekiyor vga kamera gibi ama camera mxle çekince 3.parti yazılım resim cam gibi çıkıyor çok net  :) bu fiyata bu telefonu kaçırma derim yoksa pişman olursun benden söylemesi varmı piyasada android telefonu 6.0.1 almış telefon şuan yani dediğin bütçeye göre yok son olarak lg g4cnin şarj süresi android oneye göre 2 kat daha uzun gidiyor bilgin olsun. (2 telefonuda test etmiş  biri olarak söylüyorum)

Edited by RaZoRWounD