Jump to content

MSN saçmalamaya başladı

Recommended Posts

arkadaşlar dünden beri bi problem var msn de 8.0 sürümünü kullanıorum ancak sorun şu ki benim engellemediğim kişileri listemde engellenmiş gibi gösteriyor üzerine sağ tıklayıp engeli kaldıracağım ama kişinin engellemesini kaldır yazması gereken yerde kişiyi engelle yazıyor, konuşma açtığımda engellediğiniz için ileti gönderemezsiniz diyor ancak listemde bu durumda olanları engelleyip sonra engelini kaldırırsam düzeliyor ama kapat aç yaptığımda yine aynı... sizde böyle sorunlar oluyor mu?

Arkadaşama ayni bunun gibi bişey oldu wirustendi.

Son zamanlarda biri bi link atip bilmem kimin resmi war aç dedimi?

İnternette böle çok saçma wirusler dolaşıyor.Ekran koruyucu olarak kaliteli wirusler deil sadece böle msni sapıttırıyor ondan olabilir;)

Birde herkesin sayfasini aniden açıp link flan atiyor.Msn kapaniyor :D

Eger bölede oluyorsa wirustendir...

Arkadaşama ayni bunun gibi bişey oldu wirustendi.

Son zamanlarda biri bi link atip bilmem kimin resmi war aç dedimi?

İnternette böle çok saçma wirusler dolaşıyor.Ekran koruyucu olarak kaliteli wirusler deil sadece böle msni sapıttırıyor ondan olabilir;)

Birde herkesin sayfasini aniden açıp link flan atiyor.Msn kapaniyor ;)

Eger bölede oluyorsa wirustendir...

yarın bi formatlasam iyi olacak bu makinayı teşekkürler virüsten olabileceği aklıma gelmemişti msn in hatasıdır diyordum :) media player de delirdi en iyisi formatı basıp bi kaç ay rahat etmek... eyvallah...

Aynı sorun bendede var

arkdaşlar aradi dün nerdesin 2 gundur yoksun diye bende tesadüfen dişarda oldugum için geçiştirdik olayi

bende bir arkdaşı 2 gundur goremiyorum aradim msn deyim demesiyle dank etti

sorun olan kişiyi msn tamamen silip tekrar ekledigimde sdorun düzeldi ama bunun gibi bir çok kişi var

hepsini düzeltmek zor olacak ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...