Jump to content
TNC-TR
köylü

Windows 10 1511 Updated Feb 2016 X86 X64 8In1

Recommended Posts

Windows 10 1511 Updated Feb 2016 x86 x64 8in1

pre_1457680806__windows_10_2-2016-03-11-

pre_1457680144__windows_10-2016-03-11-09pre_1457680170__windows_10-2016-03-11-09pre_1457680190__windows_10-2016-03-11-09

Windows 10 1511 Updated Feb 2016 msdn isoları birleştirilmiştir güncellemeler ve masaüstü simgeleri eklenmiştir net3.5 aktif gelir harici bileşen ekleme ve çıkarma yoktur aktivasyon içermez flash player güncellemesinin subat sürümü eklidir uploada basladıktan sonra yeni flash player güncellemesi gelmiştir

iso boyutu:4.54gb
rar şifresi :köylü
sha-1:D063B9B931223BE009511007591747712BF23C91

link:

http://turbobit.net/cfiw3bw755k0.html
Edited by koylu
  • Like 8

eline sağlık hocam. boyutu az değil mi? esd sıkıştırma var sanırım. ama esd de olsa yine de az çünkü bu şuabtda gelen sürümlerin boyutu bir hayli fazla.

install.wim boyutu yüksek olduğu için uefi desteği yok fakat elinizde şu konudaki sistem varsa

Please login or register to see this link.

bu sistemdemdeki install.wim usb den uefi kurulur

mustafa abi flas güncellemesinin kb numarası kaç varsa sonra çıkan güncellemlerinin linkini verebilirmisin

hocam aslında dvd'ye sığmıyor ya, bunun içine Office i entegre edebilrsin güzel olur, nasıl olsa 8gb lık usb belleğe yazıyoruz boyut büyüsede olur. Çünkü office ile sonradan uğraşmak acayip bela   :)

Edited by sezgin91

install.wim boyutu yüksek olduğu için uefi desteği yok fakat elinizde şu konudaki sistem varsa

bu sistemdemdeki install.wim usb den uefi kurulur

koylu

Edited by hulasa

Çalışmanız için öncelikle tskkürler.1)verdiğiniz linkdeki  indirme  sitesi sürelimi ondanmı indirmiyor  2) 4.7 lik dvye sığarmı bu..Şmdiden tskürler tekrar...

Edited by ŞAHMARAN

Merhaba Köylü kardeşim, öncelikle çalışman için çok teşekkür ederim. dosyayı jdownloader ile 24 saatte indirebildim çok şükür, eğer iznin olursa mega sitesine upload etmek isterim, böylece arkadaşlar daha çabuk indirebilirler, ne dersin?

Merhaba Köylü kardeşim, öncelikle çalışman için çok teşekkür ederim. dosyayı jdownloader ile 24 saatte indirebildim çok şükür, eğer iznin olursa mega sitesine upload etmek isterim, böylece arkadaşlar daha çabuk indirebilirler, ne dersin?

Bekliyorum.

pro vl sürüm burda dün yayınlanmış. 

pro ile pro vl sürüm arasında ne fark var ?

VL toplu lisans sürümüdür. Teknik olarak Pro sürümden bir farkı yoktur.

Edited by BOMBOM07

bu sistemi indirip esd yi wime çeviren varmı varsa wim md5 değerlerini verebilecek varmı md5 değerleri bendeki ile aynı çıkarsa svf patch hazırladım 800mb lık patchden sonra 14in1 oluyor ve aynı zamanda flash güncellemeside ekli

hangi programla çeviriyoruz nette düzgün bir şey bulamadım

attachicon.gifPlease login or register to see this link. install.wim uzantısını esd oarakdeğiştir ve linkteki dosyayı install.esd yanında yönetici olarak çalıştır

CRC32: C8553003
MD5: E3D7A8DAB566107CC6348BA1EA4E2D9B
SHA-1: 7A99CBC3D0BCE8AB0B6A808CBDE4EFEFEBBCE796

wime çevrilince hash değerler tutmadıdemekki her makinada farklı değer çıkıyor direk esd üzerinde patch yaptım boyut 4gb geciyor çevrildikten sonraki patch 800mb idi esd üzerinden patch vermenin de anlamı yok boyut yüksek çünkü en iyisi yeniden upload

Köylü hocam verdiğiniz wın 10 multibot için dönüştürdüm her seferinde aynı hata alıyorum nerde hata yapıyorum tşkler kasım  2015 verdiğiniz win 10 iso sıkıntısız multibotta kullanıyordum.Tşkler