Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Sp1 | 13 in 1 | 2016 Nisan | Net 4.6.2

MOTUN
 Share

Recommended Posts

On 09.05.2016 at 13:32, hpekbas yazdı:

slm

isoyu rufusla flash a yazdırıp kurmaya kalktığımda yukleme ekranında medya bulunamadı hatası veriyor..

rufus ıle yazdırırken geçiş 1 yerıne 2 yapın yıne algılamaz ıse usb kalıp içine nth6 atıp kullanın

On 15.04.2016 at 00:36, abdulhey_ yazdı:

güzelde turbobitten 60 kb/ sn hız ile indirme ile bitermi bu? indirenler nasıl indiriyor üyelik satın alarakmı merak ediyorum? ciddi soruyorum? bu arada güzel emekleriniz için teşekkürler. neden sınırsız hızda ücretsiz indirme yapılabilen sitelere upluad edilmiyor genelde. tnctr mizin çalışmaları her yerde yok zaten ama bu konu benim için problem. ayrıca tek dvd ye sığacak şekilde olmamasıda ayrı bir konu.

güzelde turbobitten 60 kb/ sn hız ile indirme ile bitermi bu? indirenler nasıl indiriyor üyelik satın alarakmı merak ediyorum? ciddi soruyorum? bu arada güzel emekleriniz için teşekkürler. neden sınırsız hızda ücretsiz indirme yapılabilen sitelere upluad edilmiyor genelde. tnctr mizin çalışmaları her yerde yok zaten ama bu konu benim için problem. ayrıca tek dvd ye sığacak şekilde olmamasıda ayrı bir konu.

Aldebrid + İdm kullanıyorum

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
On 15.04.2016 at 19:13, MOTUN yazdı:

rM4pz7.png

A7VNd0.png

Windows 7 Sp1 13 in 1 | x86 x64 | 2016 Nisan

# Dism ile eklenenler dışında Setupcomplete.cmd ile 3 adet (dism ile eklenemeyen) güncelleme eklenmiştir.

# .Net Framework 4.6.2 (Preview Sürümü) Orjinal olarak Sisteme Tarafımca entegre edilmiştir.

# ESD sıkıştırma Yoktur. Silinen bileşen yoktur.

# 4.7 lik DVD ye sığmaz,Çift katmanlı DVD, USB, HDD ten kurulum yapabilirsiniz.

# Aktivasyon Eklenmemiştir. UAC Kapalı, Masa üstü simgeleri hazır gelir.

# KB3035583 (win 10 a yükseltin uyarısı eklenmemiştir, isteyen update ten ekleyebilir).

Rar MD-5: F5522C5BFAE746DB86296CAB271913EB

Please register to see this content.

Kurulum Görüntüleri:

y5W1ZL.gif

el ile kurulum ve yükseltme dosyaları duruyormu ?