Jump to content
Sign in to follow this  
köylü

Windows 10 5in1 Svf Patch Nisan 2017 X86 X64

Recommended Posts

uzun bir aradan sonra yeni güncelleme paketi devamını isterler demedi deme ustat nasılsın ;)

bu şekilde daha kolay Windows 10da devamlı büyük güncelleme değiştiği için benim için sıkıntı olmaz 6-7 gb dosya uplamadan küçük patch vermek daha iyi benimiçin indirenler içinde iyi olacağı kanaatindeyim 2 adet orijinal iso iledevamlı güncellenecek

• Like 8

Spoiler

Please login or register to see this link.

kurulum bittiğinde yeniden başlattığımda masaüstü simgeleri aktif geldi harika iş çıkarmışsın usta 

herşey güzel eline sağlık ama efi olarak kullanılamıyor boyut nedeniyle

efi olayı kullanabilir rüfus la 4gb engeli kalkmıştır ntfs bellekle uefi kurabilirsiniz

• Like 3

7 saat önce, köylü yazdı:

efi olayı kullanabilir rüfus la 4gb engeli kalkmıştır ntfs bellekle uefi kurabilirsiniz

usta eline sağlık yanlız kafamı karıştıran rufus ile engeli kalmıştır ntfs ile efi kurulum olur diyorsun o zaman bunu multibootta entegrede bi sorun olmaz mı????

multiboota eklemede sorun olmaz yalnız iso dan uefi kuracaksan düzenleme yapamn lazım örnek olarak multiboot konusunda verdiğim Acronis recovery edition konusu var

• Like 1

bu sekilde microsoft sunuyordu. ilk defa türklerde böyle sunum yapan gördüm.

elinize saglık

Gün içerisinde mayıs ayı için svf patch dosyaları eklenecektir

7 saat önce, pixokid yazdı:

Usta linkler yok

Upload yeni bitti şu anda ekledim Mayıs ayı svf patch dosyalarını

• Like 1

Bir saat önce, köylü yazdı:

Upload yeni bitti şu anda ekledim Mayıs ayı svf patch dosyalarını

ustam windows 7 için var mı sadece windows 10 mı masus

11 saat önce, köylü yazdı:

Gün içerisinde mayıs ayı için svf patch dosyaları eklenecektir

Üstat, bu olay enterprise sürümü için de geçerli mi?

4 saat önce, can3767 yazdı:

var fakat güncellemelerin çokluğu nedeniyle onunla uğraşmadım

2 saat önce, mephistooo2 yazdı:

Üstat, bu olay enterprise sürümü için de geçerli mi?

kaynak iso olarakmı? ben patch dosyası olarak multiple sürümleri kullandım multiple sürümlere patch uygulandığı zaman tüm sürümlerin içinde olduğu bir iso oluşur ama kaynak iso dosyası multiple msdn iso olması lazım diğer isoları program görmez zaten çünkü hash değerleri alıyor önce program tutmuyorsa işlem başlamaz zaten

Edited by köylü

3 saat önce, can3767 yazdı:

Windows 7 için ben Please login or register to see this link. kullanıyorum.

• Like 1

44 dakika önce, köylü yazdı:

Konu güncellenmiştir

Hocam kusuruma bakma bu patch ne işe yaramaktadır. Baştan sona okudum ama anlayamadım.

6 saat önce, nmm1716 yazdı:

Hocam kusuruma bakma bu patch ne işe yaramaktadır. Baştan sona okudum ama anlayamadım.

orjinal iso dosyaları üzerinde yapılan değişikliklerin güncelleme vesairelerden sonra orjinal iso ve güncellenmiş isodan bir patch dosyası oluşturuyorum linkte gördüğün gibi 32 bit 150mb civarı bu dosya ile elinde bulunan orjinal iso ile güncelleştirilmiş iso oluşturuyorsun

On 18.04.2016 at 22:07, köylü yazdı:

Windows 10  5in1 svf patch Nisan 2017  x86 x64

LylvZJ.png                     Please login or register to see this link.
Linkteki patch dosyaları  orijinal Windows10_InsiderPreview_Client_x32_tr-tr_15063.iso ve Windows10_InsiderPreview_Client_x64_tr-tr_15063.iso
dosyalarına ihtiyac duyar ben diğer iso sürümlerini birleştirdim net3.5 ve 1 tane güncellemeyi ekledim 32ve 64 bit
olarak 2 ayrı 5in1 iso dosyası hazırladım orjinal isolarla patchleyip ekledim elinde orjinal 32 64 bit iso olanlar
ve kullanmak isteyenler indirebilir isolara başka işlem yapılmamıştır
 yapılması gereken işlem orijinal iso dosyası ve linkteki dosyaları bir klasöre çıkartıp verdiğim exe yi çalıştırıp
orijinal iso ve patch dosyasını göstermektir dosyaları gösterdikten sonra sağ üst köşeden extract
 butonuna bastıktan sonra güncel iso dosyası oluşmaya başlar patch dosyasını sol üst köşeden file menüsünden
göstereceksiniz

linkler

Please login or register to see this link. Reveal hidden contents

64 bit:288mb

Please login or register to see this link. Hide contents

32 bit:156mb

svfx.rar

mustafa abi orjinal iso dosyasını görmüyor onu nasıl yapcaz 

iso dosyasının ismi ne ismi düzenledinmi konuda bahsettiğim şekilde?

1 saat önce, mustafa2763 yazdı:

orjinal windows 10 linkini versen usta

linklerin 24 saat süresi vardır eğer bu patch de kullanacaksan iso isimlerini yukarda belirttiğim gibi değiştir

Spoiler

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MrRush
      7tsp AERO GLASS3 Pack v2 MrRush
      Win10 x64 (19h1-19h2-20h1)
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Windows 10 19h1-19h2- 20h1 x64 için hazırlanmış bir ikon paketidir. Kurulumdan önce Güvenlik yazılımları ve UAC devredışı olmalı.
      7tsp GUI uygulamasını çalıştırın ve Add a Custom Pack  seçeneğiyle rarlı paketi uygulamaya gösterin.
      Seçenekli olarak Sistem Geri Yükleme Noktası oluşturur.
      Yüklemeden sonra Restart gereklidir.
      Kaldırmak isterseniz yine uygulama üzerinden alt sağ köşede bulunan Restore butonu ile kaldırabilirsiniz.
      İkonlar kendi çalışmam değildir. Kullananlar bilirler DTU ikonları olduğunu. Ben sadece 3D Nesneler Klasörünü oluşturdum ve pakete ekledim ardından Windows 10 uyumlu hale getirip paketledim.

Önemli: Bu paket sadece C:\Windows\SystemResources dizininde imageres.dll.mun dosyalarını içeren Windows 10 19h1-19h2-20h1 sürümlerinde çalışır. 

C:\Windows\System32 imageres.dll dosyalarını kullanan sürümlerde çalışmaz.
      Win7 ve 8 sürümlerinde de çalışmaz.

• By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      [02 KASIM 2019]
        Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (02 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.  

..: Sistem Bilgileri :..  
      İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Yapılmadı
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulandı.
      Güncelleme Durumu : 02.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
      UEFI Desteği : Var
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 2,49 GB (2.677.315.584 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x86.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 45BEEA9B303808404F6E875AA6FF621D

..: İÇERİK (9) :..

# Windows 10 Home (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Virtual Desktops (x86) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x86) 2019

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) ::.
      # Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      #Sürücü İmzasını Aktif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      #Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      #Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      #Bildirim Penceresini Akif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

# Belirttiklerim Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Bunları Derleyen Klasör Haline Getiren hasan835 Kardeşimize Ayrıca Teşekkür Ederiz Sevgi Ve Muhabbetle.
        ..: EKLENENLER (2) :..  
      # MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Windows Güncelleştirmeleri

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENT ALL – SİLENT ALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal
      [02 KASIM 2019]

Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal MSDN Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal
      Aktivasyon : Yapılmamıştır.
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmamıştır.
      İso Dosyası Boyut : 5,66 GB (6.080.477.184 Bayt)
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x86_x64_AIO.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 170C920CC17C378D41C9DAA45E3201CB

..: İÇERİK (18) :..

# Windows 10 Home (x86) 2019
      # Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Remote Sessions (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Remote Sessions (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x64) 2019

# Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

# Belirttiklerim Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
    • By FastZeit
      Windows 10 Version 1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      [02 KASIM 2019]
        Tarafımca Hazırlanan Win10_V1909_19H2_Turkish_x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd MSDN Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.  

İşletim Sistemi : Win10_V1909_19H2_Turkish_x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Yapılmadı
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulandı.
      İso Dosyası Boyut : 3,37 GB (3.620.868.096 Bayt)
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x64.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 3D0ECE072A96810786BD7D906A4B84B8

..: İÇERİK (9) :..

# Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Virtual Desktops (x64) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x64) 2019

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Bunları Derleyen Klasör Haline Getiren hasan835 Kardeşimize Ayrıca Teşekkür Ederiz Sevgi Ve Muhabbetle.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
    • By Emre028
      * Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!
      * .Net Framework 3.5 aktif edilmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır.
      * Aktivasyon eklenmemiştir.
      * 17 Eylül 2019 tarihiyle günceldir, sıfır güncelleme çıkar.
      * Sistem DISM  ile hazırlanmıştır.
      * 3.parti herhangi bir yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. ( NTLite, Dism++ vb. gibi. )

Windows Update'den kurulduktan sonraki ekran görüntüsü;
      ( Windows Defender her gün geliyor zaten 😀 )

***********************************************************************************************

***********************************************************************************************

USB'ye yazdırmak için ;
       @awengers44 yapımı
      Please login or register to see this link.  ile ister UEFI ister LEGACY yazdırabilirsiniz.
      Sadece dosya ismini BOOTISOX64.ISO olarak değiştiriniz.
      Veya kendiniz ikinci tıkda değiştirebilirsiniz.
      Ayrıca indirdiğiniz dosya Please login or register to see this link.  uyumludur.
      Kullanıcılar inen dosyayı arşivden çıkararak ister NTFS ister UEFİ bölümüne kopyalayabilir.
      Teşekkürler @awengers44
      Eylül ayı içerisinde herhangi başka bir çalışmam olmayacaktır. x86 sürüm isteyecek arkadaşlara duyurulur.
      TNC Team by Emre028

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...