Jump to content

Boyun Fıtığı Ameliyat Fiyatı Ne Kadar?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

demin bir video izledim bir uzman doktorun boyun fıtığı hakkındaki görüşleri. diyorki; sinsice ilerleyen omuriliğe bası yapan fıtıklarda cerrahi yöntem uygulanmalıdır. diğer ağrılı ve uzuvları etkileyen fıtıklarda ise önce fizik tedavi denenmelidir.

benim boynumda fıtık var boynumu düz tutamıyorum sıkıntı ve sinirlilik yapıyor. devlet hastanesindeki dr çok küçük gerek yok diyor ama benim için küçük değil ve bu videoda izlediğim dr un dediklerine görede benim ameliyat olmam lazım. bu yüzden özel hastanelere gidip şansımı denemek istiyorum. özel hastanelerde boyun fıtığı ameliyatını kaç liraya yapıyorlar bilgisi tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

3 dakika önce, XXX90 yazdı:

valaha hocam gecmiş olsun da hastanesıne bağlı o durum biraz bence

saolunda ne kadar ücret ler bilginiz varmı? bende ağrı yokta fizik tedavide gördüm geçer dedi dr lar kaç yıl oluyor geçtiği falan yok. sol tarafa doğru çekme kasma ve sıkıntı sinirlilik yapıyor. sinsice ilerliyor yukarıda bahsettiğim dr un videosunda bahsettiği gibi büyük ihtimalle.

Edited by abdulhey_

Dostum ben 6 ay çektim ondan ve uzun bir süre boyunlukla dolaştım. Sana tavsiyem iyi bir fizik tedavi olman ve boyun-sırt kaslarında fıtığa ek olarak miyofasyal denen rahatsızlığın olup olmadığını kontrol ettirmendir. Unutma ki bel fıtığının aksine çoğu boyun fıtığı cerrahi müdahele olmaksızın düzelir. Cerrahi müdahele gerektiren ancak çok ileri düzey vakalardır.

Bir saat önce, xanadu73 yazdı:

Dostum ben 6 ay çektim ondan ve uzun bir süre boyunlukla dolaştım. Sana tavsiyem iyi bir fizik tedavi olman ve boyun-sırt kaslarında fıtığa ek olarak miyofasyal denen rahatsızlığın olup olmadığını kontrol ettirmendir. Unutma ki bel fıtığının aksine çoğu boyun fıtığı cerrahi müdahele olmaksızın düzelir. Cerrahi müdahele gerektiren ancak çok ileri düzey vakalardır.

onları biliyorum hep öyle deniyorda kaç yıldır aynı duruyor. ancak çok iyi uyku uyursam bir kaç saat biraz rahatlıyorum sonra yeniden boynumun sol tarafında kazık gibi kastırıyor. özel hasteneye olupta ne kadar ücret ödeniyor ben onu merak ediyorum. pörtlemiş bir diskin cerrahi müdehale olmaksızın düzelmesi tamamen mantık dışı bence. sonra ilerliyor bu seferde geç kalınıyor.

nerede oturduğunu bilmiyorum benim kardeşim bir buçuk ay önce oldu ameliyatı adapazarında ada tıpta 1800 tl verdi doktor çok iyi idi kardeşim gayet memnun inşallah sizde düzelirsiniz şimdiden geçmiş olsun.

• Like 1

Şimdi, ganos yazdı:

nerede oturduğunu bilmiyorum benim kardeşim bir buçuk ay önce oldu ameliyatı adapazarında ada tıpta 1800 tl verdi doktor çok iyi idi kardeşim gayet memnun inşallah sizde düzelirsiniz şimdiden geçmiş olsun.

mümkünse hangi hastane söylermisiniz. özel hastane değilmi?

ben de annemi 1 hafta sonra ameliyat ettirecem  bel fıdıgında  ameliyat ve 2 gün hastanede yatacak  2000 binliradan enson 1200 tly anlaştık özel hastane ve annem birde emekli ssk dan devlet hastanesinden olursan herhangi bir üçret gitmyor herşeyi devlet karşılıyor 

Edited by mustafa2763

İlginç bir memleket olduk.

Doktor ameliyata gerek yok der, tıp konusunda zerre bilgisi olmayan vatandaş boş yere ameliyat olmak için para harcar..

Başka biri çıkar hacematla fıtık tedavi eder..

Bindik bir alemete nereye gidiyoruz merak ediyorum...

• Like 2

7 dakika önce, x-force yazdı:

Doktor ameliyata gerek yok der, tıp konusunda zerre bilgisi olmayan vatandaş boş yere ameliyat olmak için para harcar..

Hacamatı  ilk olarak araştır. Ondan sonra  konuş. Arkadaş sıkıntısını yazmış yardımcı olamıcaksanız. Boş muhabbet yapma.  Ben 3 yerimden oldum hacamat faydasını çok gördüm.

11 dakika önce, x-force yazdı:

haklı olabilirsiniz. aslında boyun fıtığının tetiklemeye müsait olduğu esansiyel tremor hastalığım var o yüzden biraz hipokondrik davranıyor düşünüyor olabilirim. ikisi birleşince dayanılmaz bir hal alıyor. insan bu sefer çare arıyor harıl harıl. ben sadece ücreti merak etmiştim ve yeteri kadar yanıt aldım ilginiz için hepinize teşekkür ederim.

kardeş tavsiye olarak ilk önce hacamat yaptır .70 türlü hastalıga şifa dır...kendim oldugum için söylüyom...ondan sonra iyileşmezseniz agrınız ilerlemiş demektir sonra doktor ameliyat derse olursunuz ......kuru kuruya bıçak parası vermeyin..

• Like 1

8 saat önce, manoware yazdı:

ben istanbuldayim.sakarya adapazarinda istasyonun orda vip turizm var ust katta fitik ci var,ben gittim baya iyi geliyo,2 sene once 100 tl verdim.su an miyang termal yatak kullaniyorum .fıtık denen sey omurilikle alakali.butun organlar la alakali hepsi omurilige baglı.omurilik bozulmussa her hastalik cikar.yatak omurilikleri aciyor masaj yapiyor.fıtık ameliyatlik durumlari yok ediyor..bin tane hastaligada iyi geliyor.koltuk altimda et beni vardi .ben 1 cm kadardi.5 gun sonra koptu kendisi.dusun jilet kesmiyordu.prostat kadin hastaliklari baasur.cis kacirma.aklina ne geliyosa.inanilmaz.

autonomic-nervous-system.gif

bu yatağı nerden kaç liraya aldınız acaba.

• Like 1

Tıp fakültelerini kapatıp yerine Hacamat fakültesi açsınlar.

Allah akıl fikir versin diyeceğim bu kadar cahilliğin üstüne

20 saat önce, m3hm3t1991 yazdı:

Hacamatı  ilk olarak araştır. Ondan sonra  konuş. Arkadaş sıkıntısını yazmış yardımcı olamıcaksanız. Boş muhabbet yapma.  Ben 3 yerimden oldum hacamat faydasını çok gördüm.

Boş muhabbet yapma deme hakkını nerden buluyorsun? Hangi alanda uzmanlığın varda saçma sapan tavsiyelerde bulunuyorsun?

Seni hacamat yüzünden 1 ay hastanede tedavi görmek zorunda kalan ölümden dönen biriyle tanıştırsam ne yapacaksın?

O küçük aklınızı kendinize saklayın. Sağlık için ahkam kesmeyin. 3 gün sonra başına bir şey gelir, verdiğin tavsiye için kafanı duvara vurursun.

• Like 1