Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

[yardım] Hoparlöre Sokulan Parmak :)

PColik
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Başlığın size ilginç geldiğini biliyorum da demek istediğimi sanırım anlamışsınızdır. Yeni 2.1 ses sistemi aldım ama hoparlörlerin önünde koruma olmadığı için bizim ufaklıklar ilk günde içine parmağını sokmuş.

Sağlam ve yeni halinin resmini size vereyim:

z5XpYj.jpg

OAgzBD.jpg

Bunu düzeltmek için, eski haline döndürmek için bildiğiniz pratik bi yöntem falan var mı? Şimdiden sağolun :)

Bir saat önce, xmenler09 yazdı:

hoperlorü aç iç taraftan düzelt

Öyle bir şey mümkün değil. 

arkadaşım göbeğin kenarlarına aseton dök biraz bekle yumuşuycaktır sonra bir cımbız yardımıyla kaldır göbeği iğneyi aldıkdan sonra tekrar yapıştır sorun olmaz (alıntıdır)

birde elektrik süpürgesi ile çekin diyenler var, ama dikkat et...

Edited by ekycy
  • Like 1

On 05.05.2016 at 20:40, ekycy yazdı:

Öyle bir şey mümkün değil. 

arkadaşım göbeğin kenarlarına aseton dök biraz bekle yumuşuycaktır sonra bir cımbız yardımıyla kaldır göbeği iğneyi aldıkdan sonra tekrar yapıştır sorun olmaz (alıntıdır)

birde elektrik süpürgesi ile çekin diyenler var, ama dikkat et...

Kardeşim süpürgeyle çekmeyi de denedim. Fakat ilk söylediğini biraz daha açar mısın? Aseton yardımıyla doğrudan düzeltiliyor mu, yoksa göbeği yerinden söküp tekrar yapıştırmak mı gerekiyor? Biraz detaylı anlatırsın denerim belki.

Bu arada hepiniz sağolun ya :)

18 saat önce, PColik yazdı:

Aseton yardımıyla doğrudan düzeltiliyor mu, yoksa göbeği yerinden söküp tekrar yapıştırmak mı gerekiyor? Biraz detaylı anlatırsın denerim belki.

Aseton onu sökmek için, düzeltip tekrar yapıştırman gerekiyor.

• Like 1

16 saat önce, PisiLinux yazdı:

Aseton söker onu sakın deneme risklidir.

Sırtı çekme için vakum setleri var 25 tl civarı çevrende varsa ödünç al yavaşça vakumluyabilirsin.

Kardeş bu vakum setlerini internette falan nasıl bulabilirim? Ne yazınca çıkıyor?

Bir saat önce, Googleßeta yazdı:

Hocam elektrikli süpürgeyle vakumlayın :D

Bizim süpürge kalitesiz ya. 800 Watt gücü var denedim olmadı :D

Şunlara koruyucu koyar insan.Bende bir öneri vereyim bari, düzeltme değil ama modifiye şeklinde olacak. Kadın çorabı bul siyah, ince olmasın. Hoparlörlere geçir geri monte et. Sen çöküklüğü düzeltsende ileride tekrar olur o illaki. Çorabın geri kalanını saklama çöpe at, sıkıntı olmasın sonra  :D

Nerden aklıma geldiğini sorma. Alo tnc. En canlı, heyecanlı geceler... :troll:

• Like 5

On 10.05.2016 at 23:09, yasak_ask yazdı:

Şunlara koruyucu koyar insan.Bende bir öneri vereyim bari, düzeltme değil ama modifiye şeklinde olacak. Kadın çorabı bul siyah, ince olmasın. Hoparlörlere geçir geri monte et. Sen çöküklüğü düzeltsende ileride tekrar olur o illaki. Çorabın geri kalanını saklama çöpe at, sıkıntı olmasın sonra  :D

Nerden aklıma geldiğini sorma. Alo tnc. En canlı, heyecanlı geceler... :troll:

Güldürdün :D

Bir de hoparlörler tasarım harikası ya, asaleti var. O kadar para verince insan gizlemek istemiyor :D

• 2 hafta sonra ...

kardeşimaynısı başıma gelmişti , çok saçma gelebilir ama ezilen yerin tam ortasına iğne ucu gibi kadar japon yapıştırıcısı damlattım annemin ipliklerinden bi tanesini onunla yapıştırıp geri çektim ve düzelmişti, :D

• Like 1

On 23.05.2016 at 19:11, PColik yazdı:

Hayır :D

sıcak silikonu çok az bir şekilde toplu igne yada kürdan gibi birşey ile parmaklanan yere yapıştır  ve çektir arkadaşların dediği gibi japon yapıştırıcısı da olur ama japon yapıştırıcısını geri kaldıramazsın ama sıcak silikonu yapışan yerden kaldırabilirsin. ama çok az silikon sür fazlası yapışır kalır

• Like 1

On 25.05.2016 at 17:53, sensei5006 yazdı:

ben senin yerinde olsam garantiye yollarim :) yeni almadin mi sonucta :) düzeltip yollasinlar sana 

Kullanıcı hatası diye kabul etmediler. Sağ uydu hoparlör değişim ücreti 11$ + KDV + Kargo bedeli ücret çıkarttılar :)

On 25.05.2016 at 12:52, namkol01 yazdı:

sıcak silikonu çok az bir şekilde toplu igne yada kürdan gibi birşey ile parmaklanan yere yapıştır  ve çektir arkadaşların dediği gibi japon yapıştırıcısı da olur ama japon yapıştırıcısını geri kaldıramazsın ama sıcak silikonu yapışan yerden kaldırabilirsin. ama çok az silikon sür fazlası yapışır kalır

Bunu denicem :)