Jump to content

Alpelwin 10 [x64] Enterprise Shine [07.05.2016]

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Ellerine ve emeğine sağlık kardeş ama benim pc AMD A10 işlemcili HP Pavilion G6 Laptop kurulumu yaptım ama sistem bana yavaş geldi ve ilk açılışta masasütünün gelmesi biraz geç oluyor. Şikayet falan değil sadece geri bildirim :D

On 16.05.2016 at 01:06, ilkertürkmen yazdı:

katılımsız proğramlar işletim sistemine enteğreli olsa olmazmı format atarken proğramlarda kurulsa iki iş için uğraşmasak 

İlerki çalışmalarda inşallah.

On 16.05.2016 at 02:02, 1995emrealtay yazdı:

kardeşim senin sistemini indirdim ve kurdum gayet stabil bir sistem olmuş eline ve klavyene sağlık inşallah yine bir sistem yapman dileğiyle memnun kaldım kardeşim

İşten fırsat bildikça ara ara başladım diyebilirim.

On 17.05.2016 at 11:32, taner23 yazdı:

32 biti yokmu reis

Sizin bildiriminiz ve ö.m ile bana ulaşan birçok arkadaş 32 bit istediklerini dile getirmişler, geriye dönük olarak baktığımda çokfazla hatta neredeyse 32 bit çalışması hazırlamadığımı fark ettim, o nedenle hazırlanacak çalışma 32 bit olacaktır. 32 bitte ilerleme durumunu konu sonuna eklediğim capslerdin görebilirsiniz.

On 17.05.2016 at 17:51, kacaksevgilim yazdı:

Ustam raid 0'da kullacagım sisteminizi.yanlız kısayol oklarını geri getirebilir miyiz?Birde Windows Store ve edge duruyor değil mi?

Getirebilirsiniz, ö.m attım bakınız. Hiçbir bileşeni çıkarmadım içiniz rahat olsun.

On 19.05.2016 at 16:13, sosyal55 yazdı:

sa üstad öncelikle eline emeğine sağlık sistem tıkır tıkır işliyor,ufak bi sorunum var notebookun sağ alttaki wifi ye bağlanma sembolüne tıklayınca hiçbişey çıkmıyor ağ merkezine gidip oradan ağları görüp bağlan diyorum çözümü varmı acaba saygılar

Geri bildirim için teşekkür ederim, çalışmayı masaüstü makinada hazırladığım için wifi olayını deneme şansım olmuyor malesef, herkeste olmamakla birlikte birkaç kişiden daha bu bildirimi aldım.

On 19.05.2016 at 20:47, garezine yazdı:

teşekkürler

Ben teşekkür ederdim.

On 20.05.2016 at 21:45, datron24 yazdı:

windows 10 da alt panelde aero özelligi varmı  varsa nasıl yaparız... 

Bu konuda bilgim yok.

22 saat önce, arda_cansu yazdı:

Ellerine ve emeğine sağlık kardeş ama benim pc AMD A10 işlemcili HP Pavilion G6 Laptop kurulumu yaptım ama sistem bana yavaş geldi ve ilk açılışta masasütünün gelmesi biraz geç oluyor. Şikayet falan değil sadece geri bildirim :D

Geri bildirim için teşekkür ederim.

16 saat önce, adrenalinxp yazdı:

Emeğine sağlık üstad gerçekten çok güzel olmuş ayrıca katılımsız programları eklemende ayrı bir güzellik olmuş çok teşekkürler

Ben teşekkür ederdim. Güle güle kullanmanız dileğiyle.

Hazırladığım 2 in 1 8.1 ve 7 yi güncelleyeceğim ilk fırsatta ama malesef masaüstü makinamın 8 yıllık emektar monitörü hakkın rahmetine kavuştu. Yeni bir monitör almam gerekecek, zaten bu konuyuda okul arkadaşımdan yazıyorum.

AlpElwin 10 [X86] Pro Black Label

qBmg03.png

7vVOJm.png

PMYRdv.png

go4NgL.png

9L96z9.png

NOT : İCONLAR TASLAKTIR, SÜREKLİ DEĞİŞEBİLİR. İŞ , OKUL VE YENİ MONİTÖR ALMA DURUMUNA GÖRE BİTİM SÜRESİNİ TAM OLARAK SÖYLEYEMİYORUM.

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

dikkatimi çekti:

konun başında son açıklamanız aynen böyle:  Çok Şükür Maddi Durumum Fazlasıyla Yerinde, İhtiyacım Yok. :)

şimdi monitör ile ilgili ise böyle:  8 yıllık emektar monitörü hakkın rahmetine kavuştu. 

biraz çelişkili :-)   ( lütfen kızmak yok )

bütün paylaşımlarınız için emeklerinize sağlık.

• Like 1

2 saat önce, yineben yazdı:

dikkatimi çekti:

konun başında son açıklamanız aynen böyle:  Çok Şükür Maddi Durumum Fazlasıyla Yerinde, İhtiyacım Yok. :)

şimdi monitör ile ilgili ise böyle:  8 yıllık emektar monitörü hakkın rahmetine kavuştu. 

biraz çelişkili :-)   ( lütfen kızmak yok )

bütün paylaşımlarınız için emeklerinize sağlık.

Neden kızayım kızacak birşey yok, her ne kadar maddi durum yerinde olsada (Normal bir gelirim var.  ;) ) her yıl monitör değiştirme imkanım yok gerekte yok zaten, pili bitene kadar kullandım ve pili bitti şimdi en az 5 yıl götürecek bir monitör daha almalıyım.   

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

On 27.05.2016 at 01:43, Alphonso_Elric yazdı:

AlpElwin 10 [X86] Pro Black Label (İsim Değişebilir.)

(GELİŞME DURUMU) ;)

Please register to see this content.

iconlar ateş ediyor :D diğer hazırladığın sistemlere nazaran bu sistem daha çok tutulur haberin olsun gobel :D 

• Like 1

dostum beklıyoruz paylasımı resımler ıkonlar fena cıdden bu sefer modern goze hos gelen ıkonlar olmuş resimlerle heyacandık şimdilik

hızlı stabıl ve ıcınede bı ıkı sıstem ıcın guncel program yukledın mı .

hazır sıstem haylı yakısır . zaten sevıyorsun emek verıyon ve bunu hıc bır gelir elde etmeden yapıyorsun ..

bızde saygı duyuyoruz emegıne kullanıyoruz ..

tesekkurler

• Like 1

On 02.06.2016 at 13:08, OfcashAdam yazdı:

dostum beklıyoruz paylasımı resımler ıkonlar fena cıdden bu sefer modern goze hos gelen ıkonlar olmuş resimlerle heyacandık şimdilik

hızlı stabıl ve ıcınede bı ıkı sıstem ıcın guncel program yukledın mı .

hazır sıstem haylı yakısır . zaten sevıyorsun emek verıyon ve bunu hıc bır gelir elde etmeden yapıyorsun ..

bızde saygı duyuyoruz emegıne kullanıyoruz ..

tesekkurler

Entegre programı doğru bulmuyorum, bir proğramı siz seviyor ben ise sevmiyor olabilirim.

On 02.06.2016 at 17:35, aykut.5 yazdı:

Hocam sisteme tema değiştirme özelliği gömebilir misin ? uxtheme patcher mesela. Çünkü sürümleri hep farklı oluyor indirdiğim temalar uyumsuz oluyor. Bilgisayar kafayı yiyiyor. 

3. parti yazılım kurmayıda doğru bulmuyorum, tercih meselesi. ;)

AlpElwin 10 [X86-X64] Pro Blue And Black Dance

PERFORMANS DURUMU

(YÜKSÜZ, BOŞTA ÇALIŞMA DURUMU)

nr2d0V.png

Win 10 Pro [X86] İçin gördüğünüze inanın, ;) nihayi sonuç değildir, çalışma bittiğinde kendim en az 3-4 gün kullanacak, oyun program vs.. kurarak test edeceğim, hata ile karşılaşılması durumunda sorun çıkmaması açısından ram kullanımını arttırabilirim. (350-400 Mb gibi bir oran olabilir ki servislerin çalışması için bu normal bir değerdir aslında.) Bu konuda söz veremiyorum.

SAYGILARIMLA.

ELİMDE OLMAYAN NEDENLERDEN ÖTÜRÜ BİR AY SÜREYLE ŞEHİR DIŞINA ÇIKIYORUM, O NEDENLE ÇALIŞMA TEMMUZ GÜNCEL OLARAK HAZIRLANACAKTIR, ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINIZA EMİNİM. LÜTFEN KALP KIRGIRLIĞI YAPMAYINIZ, HAYIRLI RAMAZANLAR. ;)

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

kullanıcı ikonu pek hoş gelmıyor bıraz sırıtıyor bana göre.

icine office 2016 java flash vs vs demiştim.

olmasada olur tabi.

gorsel olarak bu kadar goze hos gelen sistem 240mb  oldukca ram iyi..

metro uygulamaları kalsın. bilmiyorum neden :)

bide bu konudaki paylaştıgın sistem cok seri stabillik doyurucu en azından benım ıcın

ilk göze batan acılışta cok yavaş acılıyor bilgin olsun.

kullandıgım soyluyorum. 

• Like 1

Arkadaşlar sanırım post kasmak amaçlı yazmışlar denediklerini bile düşünmüyorum , ama gerçekten sisteminizde birçok hata var windows dosyalarına ellenilmemiş diyorsunuz ayarlar sekme ile bile oynanmış laptobuma kurdum geri eski işletim sistemime çevirdim bence bişeyi yayınlarken önce adam akıllı test et sonra yayınla arkadaşım boş yere zamanımı harcıyosun

56 dakika önce, ErenCanTa351tan yazdı:

Arkadaşlar sanırım post kasmak amaçlı yazmışlar denediklerini bile düşünmüyorum , ama gerçekten sisteminizde birçok hata var windows dosyalarına ellenilmemiş diyorsunuz ayarlar sekme ile bile oynanmış laptobuma kurdum geri eski işletim sistemime çevirdim bence bişeyi yayınlarken önce adam akıllı test et sonra yayınla arkadaşım boş yere zamanımı harcıyosun

Kendi düşüncenizdir saygı duyarım.

Gayet başarılı ve guzel bi çalışma olmuş yanlış anlama eleştirmeyi sevmem standart kullandıgın bi kaç walpaper gördüm mumkunse farklı resimler kullan bi benzeri olmasın Bu çalışmada ki başlat simgesi göze hıtap etmıyor sade bişey olsa daha iyi gibi

Artı olarak

dws

seçmelı aktıvasyon

icon seçimleri

katılımsız kurulum dosyaları (hepsı yerıne tekıl ındırebılme olsa )

• Like 1

çok güzel bir çalışma olmuş size 2 kere teşekür etmek istiyorum 1. si böyle güzel bir çalışmayı hazırlayıp bize sunmanızdan dolayı 2. ise bu paylaşımı cloud.mail.ru gibi bir paylaşım sitesinden yapmanızdan dolayı elinize sağlık.

birde sorum olacak lisans ı 6 ayda 1 mi yenilemek gerekli

• Like 1

On 12.06.2016 at 00:45, sentellocu yazdı:

bende de sağ alt köşede wifi  ve güç simgesine basınca açılmıyor.neden acaba??

bunun içinde tekrar format atmak istemiyorum.başka bi sisteminizde de bu sorun vardı.

Aslinda bir sorun olmamasıydı, çünkü herhangi bir çıkarma ekleme yapmıyorum görsellik disinda extra bir ugrasi yapmıyorum yani görsellik veren dosyalar  dışında hiçbir bilesene dokunmuyor veya çıkarmiyorum bundan emin olabilirsiniz, wi-fi si mevcut olan bir makinada deneme şansım olmuyor maalesef çalışmayı masaüstünde hazırlıyorum, sonraki çalışmada inşallah bu konuya bir bakacağım.

13 saat önce, epsodi yazdı:

çok güzel bir çalışma olmuş size 2 kere teşekür etmek istiyorum 1. si böyle güzel bir çalışmayı hazırlayıp bize sunmanızdan dolayı 2. ise bu paylaşımı cloud.mail.ru gibi bir paylaşım sitesinden yapmanızdan dolayı elinize sağlık.

birde sorum olacak lisans ı 6 ayda 1 mi yenilemek gerekli

Ben teşekkür ederim, iyi dilekleriniz için. Lisan olayına gelirsek günü dolduğunda kendisi lisanslamayi yapacaktir, 6 aya kadar kim öle kim kala bakalım hayırlısı. ???

On 12.06.2016 at 11:25, casper0007 yazdı:

Gayet başarılı ve guzel bi çalışma olmuş yanlış anlama eleştirmeyi sevmem standart kullandıgın bi kaç walpaper gördüm mumkunse farklı resimler kullan bi benzeri olmasın Bu çalışmada ki başlat simgesi göze hıtap etmıyor sade bişey olsa daha iyi gibi

Artı olarak

dws

seçmelı aktıvasyon

icon seçimleri

katılımsız kurulum dosyaları (hepsı yerıne tekıl ındırebılme olsa )

Dusunceleriniz için içtenlikle teşekkür ederim. Değerlendireceğim.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By _2024_
      Windows 11 Tüm Sürümler Güncel | x64 | TR | TPM Fix

Windows 11 İndir, türkçe dil desteğine kavuşan windows 11 tpm fixli şekilde artık kullanılmaya hazır. Windows 10’nun 2025’te desteği biteceği söylendikten sonra yeni bir işletim sistemi çıkacağı kesinleşmişti. Önceki sürümün yerini almaya hazırlanıyor. Geliştirilmiş görünüm desteği ile sanki mac cihaz temasını andırıyor. Resimlerde bu görünümü detaylıca inceleyebilirsiniz. Windows 11, önceki sürümlerin aksine artık sadece x64 ve arm64 mimarideki cihazlarda çalışacak. 32 bit yani x86 mimari desteği yoktur. Sistem oldukça görselleştirilmiş bir windows 10 tabanı üzerine inşa edilmiş, bir çok yerde halen windows 10 yazısını görebiliyorsunuz 🙂 Görselleştirmenin yanı sıra artık android cihazları gibi APK dosyalarını çalıştırmak için Amazon App Store ile mümkün. Bu sayede artık android oyun ve programlarınızı masaüstü denemiyle birleştirip oynayabilirsiniz.
      Yeni windows sizlere performans ve stabil bir birliktelik vadetiyor. İşletim sistemi içerisinde yapılan değişikliklere alışmak biraz zaman alacaktır ancak her geçen gün gelen güncellemeler yine peşimizi bırakmayacağı kesin. Yeni bir işletim sistemi yeni sorunları beraberinde her zaman getirmiştir. Örnek olarak bu sistem TPM ve Secure boot engeline takılıyordu. Bunu çözüp sizler için hazırladık. Artık sadece microsoft hesabı ile oturum açılabiliyor denmiş ancak çözümü mevcuttur. Kullanıcı adı kısmına “a” ve şifre kısmına “a” yazıp devam edin. Hata verince sizi offline yani microsoft hesabı olmayan şekilde hesap oluşturmanıza ve oturum açmanıza izin verecektir.
      Sadece kullanıcı adı girip şifre girmeden oturum açabilirsiniz. Kurulum sonunda yer alan gizlilik maddelerini kabul etmemenizi öneriyorum. Kurulum aşamalarındaki görüntüleri bir gif haline getirdim aşağıdan inceleyebilirsiniz. Klasik kurulum adımları içerir, sadece süslenmiş püslenmiş bir şekildedir 🙂

Minimum Donanım Gereksinimi ise şu şekildedir:
      İşlemci: 1 GHZ veya üstü en az 2 çekirdekli ve x64 mimari uyumlu RAM: 4 GB e üstü Depolama: 64 GB ve üstü Sistem üretici yazılımı: EFI, Güvenli Önyükleme özellikli ve TPM 2.0 Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üstü Ekran: 720p ekran, renk kanalı başına 8 bit Sistemin Kurulum ve Kullanım Görselleri ise:

Türkçe 23H2
      Win11_11in1_AIO_13.03.2024.zip
      or
      or

• By _2024_
      Windows 10 Enterprise LTSC – Türkçe Şubat 2024

Windows 10 Enterprise LTSC – Türkçe Şubat 2024
      Windows 10 Enterprise LTSC sürümü, Windows 10‘un sürümün ömrü boyunca değişebilecek bileşenlerinden hiçbirini içermez. Bu bileşenler, Microsoft Edge’i (modern bir tarayıcı olarak, mevcut modern tarayıcı web standartlarını desteklemek için sürekli olarak gelişmektedir) ve Microsoft Store aracılığıyla düzenli olarak güncellenen Camera, Cortana, OneNote ve diğer modern uygulamalar gibi bileşenleri / uygulamaları içerir. yenilikçi gelişmelerle ilerlemeye devam edin.
      Windows 10 LTSC sürümünün ömrü boyunca güvenlik düzeltmeleri almaya devam etmesine rağmen, Internet Explorer özellik kümesi değişmediği için Windows 10 LTSC sürümlerinde bulunmaktadır.
      Yaklaşık üç yılda bir yeni bir LTSC sürümü çıkıyor ve her sürüm, önceki Enterprise LTSC sürümünden bu yana yayınlanan Windows 10 özellik güncellemelerinde bulunan tüm yeni yetenekleri ve desteği içeriyor. Windows 10 özellik güncellemelerini (örn. 1703 veya 1809) tanımlamak için kullanılan yıl ve ay terminolojisinin aksine, LTSC sürümleri, Windows 10 Enterprise LTSC 2016 veya Windows 10 Enterprise LTSC 2019 gibi belirli bir yılla adlandırılır ve kalıcı olarak hizalanır tıpkı Office 2019 gibi Office sürümleri gibi.
      Her bir Windows 10 LTSC sürümü 10 yıllık servis ve destek alır. Bir Windows 10 LTSC sürümünün ömrü boyunca, cihazlarınızı yerinde yükseltme veya Windows 10’un şu anda desteklenen herhangi bir sürümü kullanarak ücretsiz olarak bir sonraki veya en son LTSC sürümüne sorunsuz yükseltebilirsiniz. Windows 21H2 sürümünü içerir. İşletim Sistemi Derlemesi 19044.4046

————————————————————-
      Sıkıştırma: Zip / Şifresiz
      ————————————————————-
      2021 (21H2) Sürümü

Win10_LTSC_21H2_X86_26.02.2024.zip
      Win10_LTSC_21H2_X64_26.02.2024.zip
      or
      Win10_LTSC_21H2_X64_26.02.2024.zip
      or
      Win10_LTSC_21H2_X86_X64_26.02.2024.zip

• By wallbangZ
      Silinenler Elle kurulum dosyaları WinRe.wim Defender silindi  Eklenenler DirectX Visual C++ Net Framework 3.5 Net Framework 4.8 USB 3x / nVME / (W)LAN Sürücüleri Masaüstüne KMS Suite eklendi // Yazdırma biriktiricisi (Spooler) devredışı aktif edilebilir Temalar devredışı aktif edilebilir 64 bit sürümde UEFI için windows 10 kalıp kullanıldı Mediafire Windows 7 Professional VL x86 Windows 7 Professional VL x64  
    • By utkurei19
      • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • 
      chickOS
      Gereksiz Microsoft Bileşenlerden Arındırılmış Windows İşletim Sistemi
      chickOS Helper GitHub
      chickOS GitHub
      chickOS Discord
      Kaldırılan Bileşenlerden Bazıları: 
      SmartScreen | Otomatik Oynat | Windows Kurtarma (WinRE) | Elle Kurulum (Manual Setup) | Sistem Geri Yükleme | Sistem Sıfırlama | WinSXS\Backup | Cortana | Konum Hizmetleri
      Uzak Masaüstü İstemcisi (AnyDesk Kullanabilirsiniz) | Disket, Kızılötesi, Akıllıkart, POS ve VR Desteği | Metro Uygulamaların Bazıları (Lite Sürümde Hepsi)
      Gereksiz 32 Bit Windows Bileşenleri | Bazı Fontlar ve Dil Dosyaları
      Lite Sürümde Yukarıdakilere Ek Kaldırılan Bileşenlerden Bazıları:
      Windows Defender | Windows Update | Telefon Uygulaması Desteği | Biyometrik Hizmet Bileşenleri (Pin ile oturum açma ve diğer oturum açmalar çalışmaz sadece denetim masasından parola eklenebilir) | MIDI Desteği
      Bazı .inf Dosyaları (Sürücüler) | Widgets (Pencere Ögeleri), Haberler, Hava Durumu | Hyper-V Guest | Windows Search (Kısmen) | Fotoğraflar Uygulaması ve Eklentileri (Eski fotoğraf görüntüleyici aktif)
      Detaylı Bilgi:
      Lite Sürümle İlgili Bilgiler:
      Microsoft Edge üzerinden Copilot kullanılabilir
      Rufus veya ventoy ile kurabilirsiniz elle kurulum silinmiştir.
      Kurulum Öncesi İnternet Sürücülerinizi Elinizde Bulundurduğunuzdan Emin Olun
      Sistemi Kurduğunuzda Herhangi Bir Şeyi Devre Dışı Bırakmadan Önce Store Üzerinden Sistemde Kurulu Uygulamaların Güncellemelerini Almanızı Öneririm
      Google Drive
      ESD UYGULANMAMIŞTIR
      23H2 Kurulu Boyut: 12 GB - LZX ile 8 GB
      23H2 Lite Kurulu Boyut: 8.3 GB - LZX ile 5.5 GB
      SHA 1 (23H2): 002ff8ce3bdd024e2d8c5949e74eb2311362b506
      SHA 1 (23H2 Lite): 13531c3b526607b087d56e8459b2f3831d64bdfa
      CMD > certutil -hashfile "ISO KONUMU"
      23H2 Sürümden Ekran Görüntüsü
      chickOS Helper

• By utkurei19
      chickOS
      Gereksiz Microsoft Bileşenlerden Arındırılmış Windows İşletim Sistemi
      chickOS Helper GitHub
      chickOS GitHub
      chickOS Discord
      Kaldırılan Bileşenlerden Bazıları: 
      SmartScreen | Otomatik Oynat | Windows Kurtarma (WinRE) | Elle Kurulum (Manual Setup) | Sistem Geri Yükleme | Sistem Sıfırlama | WinSXS\Backup | Cortana | Konum Hizmetleri
      Uzak Masaüstü İstemcisi (AnyDesk Kullanabilirsiniz) | Disket, Kızılötesi, Akıllıkart, POS ve VR Desteği | Metro Uygulamaların Bazıları (Lite Sürümde Hepsi)
      Gereksiz 32 Bit Windows Bileşenleri | Bazı Fontlar ve Dil Dosyaları
      Lite Sürümde Yukarıdakilere Ek Kaldırılan Bileşenlerden Bazıları:
      Windows Update | Windows Defender | Telefon Uygulaması Desteği | Biyometrik Hizmet Bileşenleri (Pin ile oturum açma ve diğer oturum açmalar çalışmaz sadece denetim masasından parola eklenebilir) | MIDI Desteği
      Bazı .inf Dosyaları (Sürücüler) | Widgets (Pencere Ögeleri), Haberler, Hava Durumu | Hyper-V Guest | Windows Search (Kısmen) | Fotoğraflar Uygulaması ve Eklentileri (Eski fotoğraf görüntüleyici aktif)
      Detaylı Bilgi:
      Lite Sürümle İlgili Bilgiler:
      Microsoft Edge üzerinden Copilot kullanılabilir
      Rufus veya ventoy ile kurabilirsiniz elle kurulum silinmiştir.
      Kurulum Öncesi İnternet Sürücülerinizi Elinizde Bulundurduğunuzdan Emin Olun
      Sistemi Kurduğunuzda Herhangi Bir Şeyi Devre Dışı Bırakmadan Önce Store Üzerinden Sistemde Kurulu Uygulamaların Güncellemelerini Almanızı Öneririm
      Google Drive (⚡Tnc Debrid ile İndir)
      ESD SIKIŞTIRMA UYGULANMAMIŞTIR
      22H2 Kurulu Boyut: 10 GB - LZX ile 7 GB
      22H2 Lite Kurulu Boyut: 7 GB - LZX ile 4.5 GB
      SHA 1 (22H2): 5f98444f1e584eae5fa12e0fc85a8e45b02c7899
      SHA 1 (22H2 Lite): 6d8119e6cc3d1574063ce9755fdc6ddd1a21e667
      CMD > certutil -hashfile "ISO KONUMU"
      22H2 Sürümden Ekran Görüntüsü
      chickOS Helper