Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Akıllı Telefon Tavsiyesi

xmyk
 Share

Recommended Posts

Selamun aleyküm tnctr ailesi. Bende xperia z 3 plus vardı 10 aylık cihaz piksel hatası oldu ekranda bir kere yolladım kvk ya ekran ve dıs kasa degıstı geldi yine aynı hatayı tekrarladı bu sefer yolladım ve bugun ekranı degıstırıp yollamıslar yıne cıhazın sıfırını ıstedıgım halde bende cıhazı almamaya karar verdım. sonydende sogudum zaten bu nedenle yenı cıkan telefonlardan bırını almak ıstıyorum. Alabilecegım telefonlar sırasıyla samsung s7 edge , lg g5 , iphone 6s ve iphone 6s plus eger iphoneları alırsam 64 gb lık versiyonlardan bırını tercıh edıcem. ama bu zaman kadar android kullandım ve telefonu sureklı fılm ızlemek muzık dınlemek ıcın kullanırım aktıf bır sekılde. sizce hangı telefonu tercıh etmelıyım. saglamlık yonunden kullanım yonunden falan. yorumlarınızı ve yardımlarınız beklıyorum saygılar.

17 dakika önce, Rancho yazdı:

S7 kullanıyorum tavsiye ederim.  z3 ü alıp tekrar yollayın 3 kere servise gittikten sonra ya değişim yada yenisini vermeleri lazım.

ya kaskosu oldugu halde degısım talep ettıgım halde degıstırmedıler alıp kullanmam lazım aynı hatayı tekrar etmesı ıcın sıfır ekranla geldı bır ay kullanıcam sonra bır ay daha yollucam telefonu 10 taksıt odedım yaklasık 2 bucuk aydır telefonum yok bu surecte. ıyıce sıktı snapdrogon 810 dan kaynaklı sanırım hata ıps ekranlarda olan beyaz leke hatası oluyor sureklı ekranı assagıdan yukarı kaydırdıgımda kaydırma ızı olusuyor. sıfır ekranla gelmıstı dedıgım gıbı yıne aynı hata oldu. bu sefer telefonu ıade etmeye karar verdım s7 edge yada ıphone almayı dusunuyorum sıze hangısı kuvettlı muhtemel s7 edge alıcam ama ıphone 6s plus da ıyı gıbı. fakat benim kafa andorid tabiri caizse ıphone hıc kullanmadım ısımı gormez gıbı gelıyor bana

Edited by xmyk

Tekrar değişim talep edin değiştirmezlerse tüketici hakem heyetine başvurun iade isteyin enazından paranızı almış olursunuz.

s7 edge mi iphone mi derseniz bence s7 edge daha iyi hız yönünden bi farkları kalmadı 2 telefon da gayet hızlı iphone larda herşey sıkıntı bi müzik atman bile uğraştırıyor s7 ile hafıza kartı geri geldi ve telefon artık suya karşı da dayanıklı  s7 edge tavsiye ederim.

• Like 1

7 dakika önce, Rancho yazdı:

Tekrar değişim talep edin değiştirmezlerse tüketici hakem heyetine başvurun iade isteyin enazından paranızı almış olursunuz.

s7 edge mi iphone mi derseniz bence s7 edge daha iyi hız yönünden bi farkları kalmadı 2 telefon da gayet hızlı iphone larda herşey sıkıntı bi müzik atman bile uğraştırıyor s7 ile hafıza kartı geri geldi ve telefon artık suya karşı da dayanıklı  s7 edge tavsiye ederim.

direk iade istedim bugun aldıgım yer tanıdıktı paramın yuzde seksenını ıade edıcekler hat ustune s7 edge alıcam tekrardan. öbür telefonumda hat ustune almıstım sanırım s7 edge alıverıcem aklıma yattı ozellklerı baya ıyı gıbı hem suda yıkmayada alıstım xperia sayesınde :D onu aratmaz umarım amoled ekranlardada ekran yapısma hatası falan oluyormus ama yapıcak bırsey yok nasıp isi birazda. yoksa sizce hiç borca girmeyip sıfır gelınce xperia z3 plusumı kullanayım ?

Paranızı alıp hat üzerine almanız iyi olur bence bende öyle yaptım ekranı kırık ace 2 verip hat üzerine s7 aldım aylık 100 tl ye düştü telefon 2400 e geldi :)

s7 ile s7 edge arasında baya bi fiyat farkı oluyor 

• Like 1