Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

• TornadoEffect changed the title to WPS Office 2016 Premium 10.1.0.5490
7 saat önce, maxrekor yazdı:

TR mi ?

WPS Office şuana dek türkçe dili çıkmadı klavye karakterleri vs. işlemleri tr destekli.Bunun dışında,Multilang-Eng. mevcut öyle zannediyorumki ileri tarihlerde tr çıkabilir.Arayüz,hız,boyut verimlilik açısından ofis işlemleri için iyi bir seçenek olarak görülebilir.:)

• Like 2

wps mükemmel bir microsoft office alternatifii malesef türkçe kullanıcı arayüzü olmaması ve en önemlisi Spreadsheet de türkçe formul yazamıyor olmak can sıkıcı bir durum. buna rağmen birçok işimde rahatlıkla kullandığım bir program

Bende Türkçe olarak kuruldu. Kurulumun ilk aşaması hayli sessiz. Sanki kurulum olmuyormuş gibi görünüyor.
Biraz bekleyin. Kurulum tamamlanacaktır.Örnek ekran resmi aşağıdadır.(Sistem: win 8.1 Em. Pro)

forjest bu işi tamamla. Bu program benim takip ettiğim bir programdı. Türkçe dil dosyası hangisiydi bulamadım. Üstelik tek başına yapmak sanırım hayli zor olur. Sizden yüzde yüz Türkçe'ye çevrildi mesajını okumak istiyorum. Saygılarımla

Please register to see this content.

• Like 3

5 saat önce, Grameradam yazdı:

İşte şimdi kusursuz oldu. Office yüzünden Linux kullanamayanlar artık Linux kullanabilir.

Forjest'ten Türkçe WPS olan bir Linux Mint 17.3 bekliyoruz.

Şimdi, Grameradam yazdı:

Kurulumu denedim. Sorunsuz ve Türkçe olarak kuruluyor.

Yorum görüşler öneri ve bilgilendirme için teşekkür ederim! Grameradam. :)

Şimdi, YAGMURADAM yazdı:

Bende Türkçe olarak kuruldu. Kurulumun ilk aşaması hayli sessiz. Sanki kurulum olmuyormuş gibi görünüyor.
Biraz bekleyin. Kurulum tamamlanacaktır.Örnek ekran resmi aşağıdadır.(Sistem: win 8.1 Em. Pro)

forjest bu işi tamamla. Bu program benim takip ettiğim bir programdı. Türkçe dil dosyası hangisiydi bulamadım. Üstelik tek başına yapmak sanırım hayli zor olur. Sizden yüzde yüz Türkçe'ye çevrildi mesajını okumak istiyorum. Saygılarımla

Yorum görüşler öneri ve bilgilendirme için teşekkür ederim! YAGMURADAM çeviri tam anlamıyla bittiğinde daha iyi olacağı kesin programın :)

1 saat önce, neco6756 yazdı:

Üç kez kurdum türkçe olmuyor dil seçeneklerinde türkçe tercihi yok 

Şimdi, neco6756 yazdı:

sistem windows 10 pro üst yorumlarda belirtiğim gibi türkçe yapamadım

Kurulumu inen Wpssetup'ına sağtık yaparak 'Yönetici Olarak çalıştır seçeneği ile' kurulumu yapınız.Öncesinde şu servislerin geçici olarak deaktif konuma alındığından emin olunuz: [Smartscreen,windowsdefender varsa antivirus,UAC].Yükleme işlemleri sonunda tekrar'dan aktif ediniz.Katılımsız kurulumlarda genellikle belirttiğimiz yönergeler kolay gelsin.

Wps Office Premium 10.1.0.5775 Final Türkçe konusuna dil dosyaları ayrı şekilde upload edildi konu altına eklenmiştir bilgilerinize saygılarımla.
Update: 1 Ekim 2016 

• Like 1

• 1 ay sonra...
  • TornadoEffect changed the title to Wps Office 2016 Premium 10.1.0.5802 Türkçe
  • 3 hafta sonra ...
On 02.12.2016 at 01:47, forjest yazdı:

WPS OFFICE PREMIUM 10.2.0.5805 FİNAL TÜRKÇE 
GÜNCELLEME TARİHİ: 2 ARALIK 2016 

Please register to see this content.

101MB Katılımsız | OS:Winall32/64Bit

Link bozulmuş yada dosya silinmiş Adaş :( ne yazıkki indirilemiyor..! Haberin olsun, Linki yenilersen seviniriz.

• semsibey changed the title to Wps Office Premium 11.2.0.8934