Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Acronis True Image 2021 Build 39287

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack build 7046 | 71.69 MB

bunun 7046 dan farkı nedir?

önce 115 mb olanı kur, sonra plus paketini kuracaksın. plus pack universal restore özelliği kazandırıyor. farklı donanımları olan makinaya aynı imajı kurman için.

Benim anlamadığım şu.

Diyelim ki acronis plus pack ile XP yüklü A bilgisayarının yedeğini aldım.Ve bu yedeği donanımı farklı olan B bilgisayarına yükledim.İşletim sistemi nasıl oluyorda bunun orjinal olduğunu kabul ediyor.Bildiğim kadarıyla wga içeriğinde bilgisayarın donanım bilgileri de var.İşlemci veya anakart değişikliğinde kaçak durmuna düşüyor diye biliyorum.Saygılarımla

• Editor
Benim anlamadığım şu.

Diyelim ki acronis plus pack ile XP yüklü A bilgisayarının yedeğini aldım.Ve bu yedeği donanımı farklı olan B bilgisayarına yükledim.İşletim sistemi nasıl oluyorda bunun orjinal olduğunu kabul ediyor.Bildiğim kadarıyla wga içeriğinde bilgisayarın donanım bilgileri de var.İşlemci veya anakart değişikliğinde kaçak durmuna düşüyor diye biliyorum.Saygılarımla

Hocam eğer işletim sistemi OEM key ile aktif edilmiş işe wga'ya donanım bilgileri de yazılıyor, ve işlemci, HDD, RAM veya anakart değiştiğinde lisans iptal oluyor;

ama işletim sistemi RETAILBOX key ile aktif edilmiş ise bilgisayarın istediği kadar donanımı değişsin, hiç birşey farketmez, lisans anahtarının orjinaliğine birşey olmuyor...

ancak dediğiniz gibi Acronis ile alınan ve OEM keyle aktif edilmiş olan bir yedeği farklı bir bilgisayara kurunca, nasıl oluyor da lisans geçersiz olmuyor, ben de onu merak etmekteyim... :D

önce 115 mb olanı kur, sonra plus paketini kuracaksın. plus pack universal restore özelliği kazandırıyor. farklı donanımları olan makinaya aynı imajı kurman için.

bunun Acronis True Image Home 2010 Plus Pack build 7046 universal restore dahil olan boot cd iso varmı?

Hocam eğer işletim sistemi OEM key ile aktif edilmiş işe wga'ya donanım bilgileri de yazılıyor, ve işlemci, HDD, RAM veya anakart değiştiğinde lisans iptal oluyor;

ama işletim sistemi RETAILBOX key ile aktif edilmiş ise bilgisayarın istediği kadar donanımı değişsin, hiç birşey farketmez, lisans anahtarının orjinaliğine birşey olmuyor...

ancak dediğiniz gibi Acronis ile alınan ve OEM keyle aktif edilmiş olan bir yedeği farklı bir bilgisayara kurunca, nasıl oluyor da lisans geçersiz olmuyor, ben de onu merak etmekteyim... :D

bu durum benim başıma geldi.Kendi laptobumun yedeğini acronis ile başka laptoba kurdum ama lisans sorunu yaşadım ve maalesef hüsrana uğradım:(

ahanda serialleri:

H8B7N2WR-EWYZNP7N-XGP6A5N3-BLLWM2N7-QURDRAWK-HH35ECAR-29JC8GP5-BQ5XZFJE

H8B7N2WR-EWYZNP7N-XGP6A5N3-BLLWM2N7-QURDRAWK-HH35ECAR-29JC8GP5-BQ5XZFJE

ZMW497H3-SX68ENX9-5GLBKS9N-4X7ASKV2-UBV78EPG-CXP5FP2N-FV3ZK5JF-RMM7BEZK

MXHK4TRA-NTH2KUCH-AFRJL8RS-KYRBVZJ9-RR3FZKQ9-2YA4UF3A-CV8ST7ZL-GMFKFQ7W

APWA8GL8-2QXPMHHE-ATYJ97GU-YNBBFH6K-FRPH9QH6-CFYETNFN-NFFRGNQP-AV9CUV7H

DRQK4ZYB-V22FWAS6-YPZTBCRP-CEZHA4GJ-5CY5ZS8W-5TRE6J7Q-ZFCLTRNY-X6FKXGZ7

Edited by LastCoder

24mtav6.jpg
Acronis True Image Home 2010 v13.0.6053 | 556.60 MB

Name: Acronis True Image Home 2010
Year: 26 Friday 2009
Version: v13.0.6053 (November 23, 2009)
Product: Acronis
Language: Multi (English, Francais, Deutsch, Espanol, Italiano.)
http://hotfile.com/dl/38070002/40d4f08/Acronis.True.Image.Home.2010.v13.0.6053.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/38070004/e12b74a/Acronis.True.Image.Home.2010.v13.0.6053.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/38070115/30316b4/Acronis.True.Image.Home.2010.v13.0.6053.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/38070150/397d010/Acronis.True.Image.Home.2010.v13.0.6053.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/38070318/6342ad6/Acronis.True.Image.Home.2010.v13.0.6053.part5.rar.html
http://hotfile.com/dl/38070328/77fe471/Acronis.True.Image.Home.2010.v13.0.6053.part6.rar.html[/CODE]

Acronis True Image Home 2010 13 Build 7046

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 115.5 mb tır.

2wpiipt.jpg

Bana sadece boot cd si yeter diyorsanız(70 mb):

Please register to see this content.

linkler gitmis.......

Bir ay icinde nasil silinmis hayret....

Tekrar yenileyebilir miyiz...

Ozellikle sadece boot cd linkine ihtiyacim var

Edited by dreamer155

Acronis True Image Corporate Workstation 9.1 Build 3718

Acronis True Image Workstation provides your business with the most comprehensive, reliable and cost-effective workstation protection. After a system crash, itallows you to perform a full system, bare-metal or just individual file and folder restore. Complete system restoration can be performed to an existing system, to a new system with different hardware or to a virtual machine.

Download

Please register to see this content.

Password

renegade-inc.net

Crack/Serial

FSJXN-NEXZ8-QQ2BH-VY5Q9-TES2R OR ZHRJG-DMJ2G-ZTAPS-NMFDL-DQ8N9

linki açamıyoruz başka bir adres varmı

Arkadaşlar ben genelde ghost kullandığım için soruyorum acronis hiç kullanmadım. Diyelim ki ben acronis 2010 la image aldım f11 ayarınıda yaptım açılırken f11 ile kullanabilmem için acronis yazılımının sürekli pc de yüklü olması mı gerekli yoksa image alıp f11 ayarını yaptıktan sonra acronis programını kaldırsamda mesela 6 ay sonra bilgisayarda acronis programı yüklü olmadığı halde f11 le boot edip tekrar imageyi yüklüyebiliyor muyum?

programa gerek yok acronis boot cd ile yapabilirsin

Tamam doğru boot cd ile yapabilirim de ben boot cd ye gerek kalmadan direk f11 ile yüklemek istersem programın kurulu olması lazım mı onu soruyorum

kimse yardım edemeyecek mi ?

Edited by kecik79

ya bilen kimse yok mu?

Elinizde bootable bir cd varsa programı kurmadan bootable cd ile bilgisayarı açın, "Tools & Utilities" menüsünden "Manage Acronis Secure Zone" yi tıklayarak yedeginiz için bir secure zone oluşturun, sonra "Acronis Startup Recovery Manager" i tıklayıp "Activate"yi tıklayın. Tamamdır. Program sisteme kurulu olmadan "MBR" den çalışacaktır.

• Like 1

Elinizde bootable bir cd varsa programı kurmadan bootable cd ile bilgisayarı açın, "Tools & Utilities" menüsünden "Manage Acronis Secure Zone" yi tıklayarak yedeginiz için bir secure zone oluşturun, sonra "Acronis Startup Recovery Manager" i tıklayıp "Activate"yi tıklayın. Tamamdır. Program sisteme kurulu olmadan "MBR" den çalışacaktır.

Hay Allah senden razı olsun ben bunu istiyordum yani bu olayı boot cd den bile yapabiliriz daha sonra boot cd ye gerek kalmadan f11 ile yapabiliyoruz yani değilmi ben böyle anladım

| ACRONIS TRUE IMAGE HOME 2010 13 Build 7046 | 7Zip Sıkıştırma 114 MB'dan 74,1 MB |

24mtav6.jpg

Download: [74,1]

http://rapidshare.com/files/385462668/AcronisTrueImageHome.2010.13.Build.7046.7z[/CODE]

Arkadaşlar 7Zip ile Sıkıştırıp 74,1 MB'a Düşürdüm..Öyle Ahım Şahım Sıkışmadı Ama Kotalı Arkadaşlar İçin Bir Nebze Olsun İyi Oldu..Paketin İçindede Serial Mevcuttur

Seriall:

[CODE]H8B7N2WR-EWYZNP7N-XGP6A5N3-BLLWM2N7-QURDRAWK-HH35ECAR-29JC8GP5-BQ5XZFJE
ZMW497H3-SX68ENX9-5GLBKS9N-4X7ASKV2-UBV78EPG-CXP5FP2N-FV3ZK5JF-RMM7BEZK
MXHK4TRA-NTH2KUCH-AFRJL8RS-KYRBVZJ9-RR3FZKQ9-2YA4UF3A-CV8ST7ZL-GMFKFQ7W
APWA8GL8-2QXPMHHE-ATYJ97GU-YNBBFH6K-FRPH9QH6-CFYETNFN-NFFRGNQP-AV9CUV7H
DRQK4ZYB-V22FWAS6-YPZTBCRP-CEZHA4GJ-5CY5ZS8W-5TRE6J7Q-ZFCLTRNY-X6FKXGZ7[/CODE]

• semsibey changed the title to Acronis True Image 2021 Build 39287