Jump to content

Spyhunter Kaldırılmıyor Ve Google Chrome Arama Virüsü

onurx
 Share

Recommended Posts

Merhabalar Arkadaşlar

Öncelikle Windows 10 a geçeli yaklaşık 6 ay oldu. Sistem gayet güzel işliyordu ki sonradan nasıl olduysa yükleyip yüklemediğimi hatırlamadığım spyhunter uygulamasının sorunlarıyla başa çıkamadık. Formatta çekmek istemiyorum açıkçası. Sistem bu kadar stabil sorunsuz çalışıyorken bir program için format hiç çekmedim şimdiye kadar.

Öncelikle bu uygulamayı kaldırırken almış olduğun hata aşağıdadır.

2. Sorunum;

Google chrome arama çubuğundan arama yaparken yazıyı yazıp ara dediğimde farklı adrese yönlendiriyor ve internet araştırmalarmda ne kadar malware virüs tarayıcısı kullandıysam bir türlü çözüme ulaşamadım. Hata ekranı da ektedir.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

spyhntrdontunnstl.png

Adsız.png

39 dakika önce, 304smailVar yazdı:

Adw cleaner ile kaldırabilirsiniz.

Please register to see this content.

Yukardaki açıklamamda hiçbir malware virüs tarayıcısı olmadı şeklinde bilgi vermiştim Kardeşim. Buda işe yaramadı

Beni de çok uğraştırmıştı. Nasıl kaldırdığımı hatırlayamıyorum. Sanırım Microsoft Fix It kullanmıştım.

Programın sitesinde nasıl kaldırılacağı İngilizce olarak yazıyor. Kolay gelsin..

http://www.enigmasoftware.com/program-uninstall-steps/

4 saat önce, FeritEtemSinBin yazdı:

iobit uninstaller ile kaldır

sonra chrome eklentiler klasörünü bul komple sil

Spyhunter alıntı yaptığım kardeşimin sayesinde hallettim.

Ancak google chrome daki hatayı dediği şekilde yapamadım yardımlarınızı rica ederim

Edited by onurx

bi ara bende yükledim bu saçma programı ama Total Uninstall ile sorunsuzca kaldırmıştım bilgisayarımdaki 100 lerce crack dosyasını es geçip sadece u block origin eklentisini virüs diye sildikden sonra anladımki bilindik güvenilir programların dışına çıkmayacan  google chrome  nin appdata default klaörünü silersen chrome ilk kurulduğu haline döner

ilk önce görünüm den gizli ögeleri aktif et sonra C kullanıcılar kullanıcı isminiz neyse ona tıkla appdata local google chrome user data default bu klasörü silin kolay gelsin...

Edited by uN1versum