Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 7in1x86 6in1x64 Svf Patch Mayıs

köylü
 Share

Recommended Posts

1 saat önce, serdarcavusoglu1 yazdı:

bu ne işe yarıyor hocam anlamadım orjinal sp1 li win7 ye son güncelleme entegre işimi acemiyim biraz detaylı anlatmanız mümkünmü?

bunda anlamıcak bişey yok bu programda guncelleme paketlerı var orjınal msdn kalıpları uzerıne guncellemlerı entegre edıp yenı ıso oluşturuyor

İşlem ıso kalıbını dosyaya açıp içerige verilen dosyalar yardımıyla guncellemeden ıbaret

2 saat önce, casper0007 yazdı:

bunda anlamıcak bişey yok bu programda guncelleme paketlerı var orjınal msdn kalıpları uzerıne guncellemlerı entegre edıp yenı ıso oluşturuyor

İşlem ıso kalıbını dosyaya açıp içerige verilen dosyalar yardımıyla guncellemeden ıbaret

hocam cevap için teşekkürler x64 olarak denedim boyu 4.8xxx.xx oldu dvd ye sığarmı acaba?

12 dakika önce, serdarcavusoglu1 yazdı:

hocam cevap için teşekkürler x64 olarak denedim boyu 4.8xxx.xx oldu dvd ye sığarmı acaba?

Güncellemelerle boyutun şişmesi normal x32 bile zor sıgarken 64 yine iyi olmuş

Sıgma işine gelirsek normalde 4,7 dir en son amma bazı dvd ler uzerıne fazla yazım alabılıyor dvd+ - farklarıda söz konusu çift katmanlı dvd lerde pıyasada mevcut 

amma tavsıye ıstersenız bı flash edının 16 yada 32 lık sıkıntısız ıstedıgınızı yazdırıp kullanırsınız

11 saat önce, casper0007 yazdı:

Güncellemelerle boyutun şişmesi normal x32 bile zor sıgarken 64 yine iyi olmuş

Sıgma işine gelirsek normalde 4,7 dir en son amma bazı dvd ler uzerıne fazla yazım alabılıyor dvd+ - farklarıda söz konusu çift katmanlı dvd lerde pıyasada mevcut 

amma tavsıye ıstersenız bı flash edının 16 yada 32 lık sıkıntısız ıstedıgınızı yazdırıp kullanırsınız

hocam 73 güncelleme görünüyor normalde 200 kusur olması gerekmiyormu neden bu kadar az acaba?

23 dakika önce, yokum yazdı:

Iso temiz mi acaba? Setupcomplete ile çalışan tweak, activasyon,reklam gibi zımbırtılar yoktur inşallah. Konu açıklamasında bilgi verilmemiş.

Köylü üstadın bi çok sistemini kullandım dediğiniz olaylar yoktur en fazla masaüstü simgeler hazır gelir

• Editor

setupcomplete.cmd ile sadece seçmeli aktivasyon çalışır masaüstü simgelerinden başka ekleme yapılmamıştır toplu güncelleme sayesinde bu kadar az güncelleme gözüküyor hatta disk temizliğinden sonra 8-10 güncelleme daha siliniyor sistemden

• Editor

efi\boot klasörüne Windows 8.1 veya Windows 10 daki efi\boot klasöründeki bootx64.efi dosyasını koyarak usb den uefi kurabilirsin yalnız direk olarak usb den fat32 olarak kuracaksan install.wim boyutu fazla gelir içerisinden kuracağın sürümü export ederek kuracaksın veya rufusla uefi mbr kurulumuna göre hazırlayacaksın

Edited by köylü
  • Like 1

• Editor

video ya gerek yok kullanımı çok basit zaten capsta da var exe yi çalıştırıp sol üst köşede file sekmesinden svf uzantılı benim vermiş olduğum dosyayı göstereceksin path sekmesinden orijinal isoyu göstereceksin aşağıdaki ikinci path sekmeside yeni isonun kaydedileceği yer gösterilecek enson sağ üst köşeden extract butonuna tıkladıktan sonra yeni iso gösterdiğiniz yere oluşacaktır

• Like 1

Köylü hocam dediğin gibi x86 ve x64 yaptım iki install wimide birleştirip uefi destekli yapmak istiyorum birde kendi driverlarımıda ekleyerek nasıl yapacagım ? wim boyutunu düşürmek için esd sıkıştırma yapmam lazım birde 

• Editor

install.wim birleştirme,dualboot ,driver ekleme esd sıkıştırma tümünü burada anlatacak imkan ve zamanım yok hepsinin katılımsız kurulum destek bölümünde konusu var oradan yola çıkarak kendi imkanlarınla hazırlamaya çalış takıldığın yerde alakalı konuda yardım istersin

12 saat önce, köylü yazdı:

video ya gerek yok kullanımı çok basit zaten capsta da var exe yi çalıştırıp sol üst köşede file sekmesinden svf uzantılı benim vermiş olduğum dosyayı göstereceksin path sekmesinden orijinal isoyu göstereceksin aşağıdaki ikinci path sekmeside yeni isonun kaydedileceği yer gösterilecek enson sağ üst köşeden extract butonuna tıkladıktan sonra yeni iso gösterdiğiniz yere oluşacaktır

Üsdadım dediginiz gibi ıso ları hazırladım

Bunlar orjinal ultımate ıso  boyutları

Bunlarda sizin verdiginiz svf program ile hazırlamış oldugum ultımate ıso boyutları

Please register to see this content.

Üsdadım hazırlamış oldugunuz program ile şimdi cihaza sorunsuz format attım seçmeli aktivasyon da koymuşsunuz :rolleyes:

yorumlarınızı okudugumda zamannınızın  olmadıgından behsetmişsiniz .Ben bunun içine ofis 2010 ve seçmeli aktivasyonu koyabilirmiyim :rolleyes:

toplam 75 adet güncelleme mevcut.

Emeginiz için sonsuz teşekürler

Edited by cankusa

• Editor
17 saat önce, cankusa yazdı:

Üsdadım hazırlamış oldugunuz program ile şimdi cihaza sorunsuz format attım seçmeli aktivasyon da koymuşsunuz :rolleyes:

yorumlarınızı okudugumda zamannınızın  olmadıgından behsetmişsiniz .Ben bunun içine ofis 2010 ve seçmeli aktivasyonu koyabilirmiyim :rolleyes:

toplam 75 adet güncelleme mevcut.

Emeginiz için sonsuz teşekürler

seçmeli aktivasyon zaten mevcut içerisinde ofis için ya katılımsız kurduracaksın yada syspreple

6 saat önce, escoelektronik yazdı:

köylü hocam bu paketi entegre ettikten sonra çıkan win7  servicepack 1 güncelleştirmesini nasıl entegre edeceğiz iso dosyamıza x86 ve x64 olarak var ise vermen mümkün mü 

service pack güncellemesi KB2533552 nolu güncellemedir bunuda ancak katılımsız olarak kurdurabilirsin dism ile offline eklenmiyor online kurulması gereken bir güncellemedir

Edited by köylü

Bir saat önce, köylü yazdı:

service pack güncellemesi KB2533552 nolu güncellemedir bunuda ancak katılımsız olarak kurdurabilirsin dism ile offline eklenmiyor online kurulması gereken bir güncellemedir

setupcomplate ile kurdurduğumuz güncelleme yani onu eklersem olacak 

ayrıca alternatif versem olur mu sizin için bi sakıncası olur mu 

Edited by escoelektronik