Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Autoit Ile Katılımsız Kurulum Platformu.

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Katılımsız programların toplu kurulumu (windows 10 da sorun çıkarmayan) için bana sırayla katılımsız kurulum yapılmasını sağlayam programcık gerekli, özelleştirebilmem için elinde bu tip bir autoit hazır kod dizilimi olan varsa ve buraya eklerse sevinirim. Benim kullandığım aşağıdaki çalışmaydı, ama artık farklı bir çalışma kullanmak istiyorum, çok ayrıntılı olmayan sadece işini yapan belki kurulum sonrası bilgisayarı yeniden başlat, kapat vs gibi bir iki özelliğide olan bir kurulum platformu olabilir, şimdiden teşekkür ediyorum.

AJAr1X.png

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 2

bu biraz kapsamlı bir örnek yani bunun için hazır kod değilde ufak bir kod parçacığı verebilirsen tabiki yardımcı oluruz.

Bana eskiyi hatırlattın çok özledim o günleri :( ben autoit'e başlarken buna benzer bir çalışma için yardım istemiştim ve bana canla başla yardım etmişlerdi buradan teşekkür ediyorum kendilerine onları seviyorum saygı duyuyorum  @MostWanted @blackman12 @blue_life  @SimpsoN_Bart @Bitmap 

• Like 2

Vay anasını iyice facebooka dönmüş burası :D

@Mehmet biz artık biraz daha geri plandayız. hayat sıkıntısı çalışma koşulları falan derken yavaşladık. Fakat gözümüz arkada değil hem katılımsız konusunda hem yazılım konusunda arkamızda hakkaten çok iyi insanlar geldi. Artık buralar programlamayı meslek edinenlerindir @MostWanted

• Like 3