Jump to content

Resimli İmza Nasıl Yapılır...?

greenpeacem

Recommended Posts

http://www.userbars.com/userbaranimator.php[/CODE]

Bu linkten kendi yaptığınız userbar lara animasyon yapabilir ayrıca sitede bulunan katogorilerden kendinize uygun userbarları seçebilirsiniz.

Herseyi buldum resimleri de arsivledim ama bi sorun var....

Resimden resime gecişi nasıl yapcak...

Adresinde resimleri upload ettikten sonra altta "Transition Effect" diye bir şey var.Ordan geçişleri düzenliyorsun.Ayrıca hangi geçişi istiyorsan yanında [size=1][color=#003366](see exp.) [color=#000000][size=2]diye birşey var Ordan da örneklere bakıyorsun[/size].[/color][/color][/size]

Adresinde resimleri upload ettikten sonra altta "Transition Effect" diye bir şey var.Ordan geçişleri düzenliyorsun.Ayrıca hangi geçişi istiyorsan yanında [size=1][color=#003366](see exp.) [color=#000000][size=2]diye birşey var Ordan da örneklere bakıyorsun[/size].[/color][/color][/size]

[b]Şu Olayı Banada En Baştan Anlata Bilir Misiniz ?[/b]

Kendi isteğimize göre yaptığımız userbarları upload ettiysek;

Please register to see this content.

Resimde görülen 1 no lu kutucuğa resim linklerini yazıyoruz.

Ya da 2 no lu kutucuğun yanındaki göz at seçeneğine tıklayarak bilgisayarımızdan seçiyoruz ve barımızın kaydedileceği kategoriyi seçiyoruz.

3 no lu kutucukta açılan liste olarak transition effects yani geçiş efektleri mevcut. Oradan istediğimiz efekti seçiyoruz ve hemen altındaki kutucuktan userbarlarımızın kaç sn de bir değişeceğini ayarlıyoruz.

Efektlerin nasıl durduğunu görmek için Transition Efects yazan yerin hemen sağında "See Example" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

En son adım olarak Create tuışuna basarak animasyonlu userbarımızı oluşturuyoruz.

• 1 ay sonra...

Kendi isteğimize göre yaptığımız userbarları upload ettiysek;

Resimde görülen 1 no lu kutucuğa resim linklerini yazıyoruz.

Ya da 2 no lu kutucuğun yanındaki göz at seçeneğine tıklayarak bilgisayarımızdan seçiyoruz ve barımızın kaydedileceği kategoriyi seçiyoruz.

3 no lu kutucukta açılan liste olarak transition effects yani geçiş efektleri mevcut. Oradan istediğimiz efekti seçiyoruz ve hemen altındaki kutucuktan userbarlarımızın kaç sn de bir değişeceğini ayarlıyoruz.

Efektlerin nasıl durduğunu görmek için Transition Efects yazan yerin hemen sağında "See Example" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

En son adım olarak Create tuışuna basarak animasyonlu userbarımızı oluşturuyoruz.

son işlemide yaptıktan sonra burda kalıyor

Please register to see this content.
:angry:

Site yoğunluğunda olabilir daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

tamam hallettim çok teşekkürler yalnız TNCTR ile ilgili birşey ekleyemedim bu canımı sıktı imzamda mutlaka olmasını istediğim bir şey nerden bulabiliriz yardımcı olursan çok sevinirim

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...