Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Orta Boyutlarda Telefon önerisi

MostWanted
 Share

Recommended Posts

6 dakika önce, forjest yazdı:

Her ne kadar çok anlamasamda bu telefon işlerinden ancak

Please register to see this content.
yelpazenin ve fiyat aralıklarının çok iyi olduğunu gördüm alternatif her zaman iyidir.Saygılarımla :)

Bana inandırıcı gelmedi buradaki fiyatlar :) Ama gerçek ise çok iyi :)

• Like 1

@forjest Birebir.com gerçekten hiç inandırıcı durmuyor. Telefon diye hıyar yollamasalar bari :p @_ULTIMATE_ Note4 güzel bir telefona benziyor fakat ihtiyacımı aşıyor bence ama garanti konusunda sana hak veriyorum. Garantisi olsun diye o kadar para veriyoruz fakat zaten çok çok uç durumlar dışında garantiyi kullanamıyoruz, boşuna para vermiş oluyoruz. @yasakask Sakar bi adamım o yüzden sony direkt eleniyor diğer önerilerin için teşekkürler.

• Like 1

On ‎06‎.‎06‎.‎2016 at 02:48, atlasgold yazdı:

hocam; bahsetiğniz modeli nerden kaç tl aldınız..

teşekkürler.

Facebook grubundan aldım Aldığım kişiyi tanımıyorum. Biraz riske girdim ama sağolsun arkadaş ile temiz bir alışveriş yaptık. Ben parayı gönderdim o telefonu gönderdi. Sahibinden sitesinden de bulabilirsiniz.Redmi3 Pro yu 750 TL'ye aldım 5 inç snapdragon 616 işlemcili 3 gb ramli 32 gb hafızalı 13 arka 5 ön kamerası var 4100 mh pili var en güzeli de kendisine has miui 7 arayüzü varki çok güzel şekil olarak da kaba değil..

• Like 1

2 saat önce, canbaba yazdı:

Facebook grubundan aldım Aldığım kişiyi tanımıyorum. Biraz riske girdim ama sağolsun arkadaş ile temiz bir alışveriş yaptık. Ben parayı gönderdim o telefonu gönderdi. Sahibinden sitesinden de bulabilirsiniz.Redmi3 Pro yu 750 TL'ye aldım 5 inç snapdragon 616 işlemcili 3 gb ramli 32 gb hafızalı 13 arka 5 ön kamerası var 4100 mh pili var en güzeli de kendisine has miui 7 arayüzü varki çok güzel şekil olarak da kaba değil..

hocam, tabi el altı ithalat sanırım.DH de bir eleman var satan..imei kaydı resmi mi..

teşekküreler