Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

çin Malı Akıllı Saatler

mosfet35
 Share

Recommended Posts

Selam arkadaşlar  bu aralar sağda solda vs  sürekli denk geliyorum renk renk model model akıllı kol saatleri   her birinin farklı renk seçenekleri ve özellikleri var tabi benim bahsettiğim öyle ıphone yada orjinal samsuns sony vs  çok pahalı olanlardan degil hani bu 75-100-150 tl civarlarında olan akıllı saatlerden.  Bu aralar niyetimi baya bozdum tam cizgideyim almayı düşünüyorum... hatta cep telefonuma indirdiğim alışveriş programında sıklıkla karşılaşıyorum...ben dondurma sektöründe çalışıyorum  telefonum oldukça büyük olduğu için yanımda taşıyamıyorum o yüzden koluma takılmayı biraz mantıklı buldum ama genede sizlerle paylaşmak istedim,,,ne  dersiniz sim kart ve hafıza kart özelliği olanlardan bi tane alsam mı acaba... bu tarz telefonlar hakkında bilgi ve önerilerinizi benimle paylaşırmısınız...

bunlara program yüklenirmiwatsap facebook vs ? su geçirirmi? pil  şarz ömrü nekadar zamandır?  ça?buk arıza çıkarırmı,,,

haa birde imei sorunu var benim kendi adıma kayıtlı eski bir telefon ile o sorun ortadan kalkacak.

Edited by mosfet35
imla hataları

Senin isteklerini karşılayacak akıllı saat bende yakından  takip ettiğim için biliyorum daha yok piyasada.benim merakım üzerine Çinde aldığım aplas gv18 modelini kullanıyorum.adimsayar uyku takibi hareketsizlik takibi özelliklerini açtığımda akşam saat 19da pil bitiyor. Sosyalmedyayi açarak pil akşamı 19a varmadan bitiyor.

• Like 1

pil  konusu  aynen  yıldızavcısı ' nın  söylediği  gibi  bende  haier  marka  olanını  aldım  sözde  kalp  atış  da sayıyordu  2  ay  sonra  saymayı  bıraktı  30 $  olunca  demekki  2 ay  sayabiliyormuş :) 

bunlara  bulaşmamak  lazım  google  yada  tanınmış  bir  marka  xiaoim  uygun  fiyatlı  çıkarırsa  ondan  almak  lazım  diye  düşünüyorum 

• Like 1

Yaklaşık 35 liradan başlıyor fiyatları. Ucuz olanlar bence fiyatına göre iyi, çok bir şey beklememek lazım. Fiyat arttıkça kalitesi de artmakta bu ürünlerin. 

Yurt içindeki sitelerde de satılıyor. Ama alacaksan gözüne kestirdiğin kaliteli modelleri yurtdışındaki sitelerde de araştır derim fiyat açısından. 

• Like 1

Bir arkadaşım Fosil marka aldı ama malesef pili akşama kadar anca dayanıyor kaldıki senin gibi sim kartlı,facebooklu,whatsaplı olursa tahmini öğlene kadar anca gider şimdilik uzak dur derim ben hele hele ucuz markalar hiç yanaşma derim kalite açısından yakın zamanda bozulmaları büyük ihtimal ve hiç bir muhattap bulamazsın tamır konusunda

54 dakika önce, ahmety114 yazdı:

hocam site yabancı. nasıl alıcaz

site kayit oluyorsun linke tikla add to cart tikla sonra ödeme bölümünden ödeyebilirsin türkiyeye ücretsiz kargo tek kötü yani 15-34gün arasinda geliyor ürün

• 3 hafta sonra ...

anladım arkadaşlar bende yeni hayatımıza giren ve tv ekranlarında da çok gördüğümüz, hatta uygulamayı telefona indirip oradanda çok araştırmasını yaptım sorun oluşması durumunda muhatap bulamıyorsun, bende almaktan vaz geçtim değerli yorumlarınızı benimle paylaştığınız için çok teşekkürederim...