Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Sp1 13 In1 Haziran 2016

köylü
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

@köylü Kardeşim IE Toplu Güncelleme dosyasını (KB3185319) dism ile entegre ediyoruz sıkıntı yok kurduktan sonra bakıyoruz entegre de olmuş ie hakkındaya girince görüyoruz entegre olmuş ama tekrar windows update te gözüküyor. aynı sıkıntı KB3046269 da da var. aynısı. Bunun olmaması için ne yapmalıyız? Sen sistemini hazırlarken nasıl yapmıştın bilgi verebilir misin? İyi Bayramlar...

Edited by dstk
Ekleme

• 3 hafta sonra ...

Selamün Aleyküm köylü kardeşim daha önce topu Motun'a attık fakat artık  win 7 ile meşgul olmadığını belirtti.işin doğrusu biz ve bizim gibi tanıdığımız bir çok arkadaş teknik servis işiyle uğraşıyoruz en azından bizleri 3-5 ay kadar götürecek sistemlere devamlı surette ihtiyaç duyduğumuz aşikar.Rica etsek güncel bir win 7 all in one 32x64 uefı olarak yapabilirmisin.Valla ne diyim hepimiz aile ve çoluk çocuk sahibiyiz heralde sizlerinde işlerinizden dolayı ha deyince böyle sistem derlemelerine vakit bulamadığınızında farkındayız.ama eğerki yapabilirsen bir çok arkadaşıda sevindirmiş olursun.ayrıca bu güne kadar gerek senin gerek motunun ve diğer cümle arkadaşlarında yapmış oldukları  sistemler içinde ayrıca teşekkürler.şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

Mustafa hocam 16GB'lık USB belleğime 7,4 GB'lık install.wim dosyasını sorunsuz atamıyorum bir türlü. Büyük olduğu için diye düşünerek ekstrakt edip parça parça atayım orada birleştiririm dedim. 7-Zip ile ekstrakte ettim ve dosyanın içinden 1.2 milyon öğeden oluşan 160 GB'lık veri çıktı. Bu normal mi? Bilgisayarı açıp gitmiştim. 3 saatte ekstrakte etmiş. Şu anda siliyorum ve silme işlemi bile 50 dk sürecek diyor. Nasıl bir cehenneme düştüm ben :)

• Editor

Arkadaşlar uzun süredir yine win7 yi takip etmiyorum şu anda koptum biraz sistemlerden 2-3 aydır yoğun bir çalışma temposu içerisindeyim inşallah kış aylarında isteklere cevap vereceğim şimdilik yeni güncel sistem paylaşmam mümkün değil

@mogokce 160gb veri normaldir fakat izlediğin yol yanlış dosyaları dışarı çıkarttıktan sonra tekrar yaptığın yöntemle geri wim e çevirmen mümkün değil install.wim dosyasını direk atman lazım bellek fat32 değilse kopyalamada sorun olmaması lazım

• Like 1

Biliyorum. FAT32'ye maks 2GB'lık dosya yüklenebiliyor. O yüzden NTFS formatında tutuyorum ama yine olmuyor. Aktarıyor gibi gözüküyor tamamlanınca wim'i 7zip ile açmayı deniyorum hata veriyor. Ama ISO'da ki orjinal olan açılıyor, onda sıkıntı yok. USB Bellek te sıkıntı var herhalde büyük dosyayı tek parça tutamıyor. Artık başka bir bellek bulup deneyeceğim. Yeni çalışmalarını da sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolay gelsin...

Mustafa hocam birincil sıkıntıyı aştım şimdi ikincil bir sıkıntı ile cebelleşiyorum. Yeni bir 16GB'lık Flashdisc'e ISO kalıbını sorunsuz yazdırdım. Gerek install.wim dosyası gerek boot.wim dosyası 7zip ile sorunsuzca açılıyor. Hatta USB bellek ile boot ettim tüm dosyalar ayıklanıyor yükleme tamamlanıyor aşamasına kadar geliniyor. Ama bu kısımda aşağıdaki hata çıkıyor. x86, x64 ultimate, home premium bir çok kurulum seçeneğini denedim. Sürücüyü de komple formatlayarak yükle diyorum. Ama hiç birinde olmadı. Hep aynı hata çıktı. Ne yapmamı tavsiye edersin?

Please register to see this content.

Bir saat önce, mogokce yazdı:

Mustafa hocam birincil sıkıntıyı aştım şimdi ikincil bir sıkıntı ile cebelleşiyorum. Yeni bir 16GB'lık Flashdisc'e ISO kalıbını sorunsuz yazdırdım. Gerek install.wim dosyası gerek boot.wim dosyası 7zip ile sorunsuzca açılıyor. Hatta USB bellek ile boot ettim tüm dosyalar ayıklanıyor yükleme tamamlanıyor aşamasına kadar geliniyor. Ama bu kısımda aşağıdaki hata çıkıyor. x86, x64 ultimate, home premium bir çok kurulum seçeneğini denedim. Sürücüyü de komple formatlayarak yükle diyorum. Ama hiç birinde olmadı. Hep aynı hata çıktı. Ne yapmamı tavsiye edersin?

hocam sistem kurmaya çalıştığınız makinanın anakartı asus'mu

2 dakika önce, levent34 yazdı:

hocam sistem kurmaya çalıştığınız makinanın anakartı asus'mu

veya şöyle soruyim bilgisayar asus'mu

26 dakika önce, mogokce yazdı:

acer dizüstü bilgisayar hocam. intel T4500 var üzerinde. bir de GMA 4500M var.

bazı makinalara sistem kurulumu yaparken kurulum yaptığımız ıso'ların içinde achı drıver'ları olmuyor maalesef kurulumlarda veya kurulumun bir kısmında bu hatalarla karşılaşabiliyoruz. buradan bu ( 

) programı indirip ıso dosyasını birde bununla yazdırıp denemeni tavsiye ederim. ama büyük bir ihtimalle usb'ye yazdırırken hata verecektir.sen direk 8.5gb'lık bir dvd'ye yazdırıp kurulum aşamasına geçersen,eğerki sen sistemi editlerken bir hata oluşmadıysa kurulumda bir sıkıntı olmaması lazım.en iyisi sen köylünün indirdiğin ilk orijinal kopyasını bu verilen linkteki tool'lan 8.5'gb'lık bir dvd'ye yazdır ve sistemi kurmayı dene bir sıkıntı olmaması lazım.

saygılarımla

• Like 1

Hocam bilgisayarda çalışan DVD sürücüsü olmadığı için bu yolu kullanamıyordum. Ama denemek adına güç bela DL DVD'ye yazdırıp başka bilgisayarda denedim kurulum çalıştı. Ama yine USB'den çalışmıyordu. Bunun akabinde nostaljiye dönüp arşivimden DISKPART komutlarını bularak USB belleğini manuel olarak bootable yaptım. Bu şekilde sorunsuz  kurdum. Yardımlarınız için yine de teşekkürler. İsteyen olursa komutları buradan da paylaşırım.

Daha önce de forumda yine köylünün projelerinde paylaşmıştım. Yine paylaşayım.

CMD 'yi yönetici olarak çalıştırın.
DISKPART yazıp entera basın.
LIST DISK yazıp entera basıp USB diskin numarasını öğrenin.
(örneğin DISK 2 olsun.)

o numarayı kullanıp şu kodları girin
-SELECT DISK 2
-CLEAN
-CREATE PARTITION PRIMARY
-SELECT PARTITION 1
-ACTIVE
-FORMAT FS=NTFS quick (hata veriyorsa FORMAT FS=FAT32 quick yapın)
-ASSIGN
-EXIT

her adımdan olumlu sonuç alınmalı ve en son DISK PART'dan çıkmış olmalı.

şimdi USB'den boot edilecek ISO dosyasını mount edin(Tavsiye program virtual clone drive)
Sonra CMD'de, açılan sanal sürücüdeki kök(root) klasörüne gidin.
burada BOOTSECT.EXE /NT60 ?: yazın. (?= USB sürücüsünün harfi olmalı)
Bu işlemden de olumlu yanıt alınca iso sürücüsünün tüm içeriğini USB sürücüsüne kopyalayın. İşlem bitince bilgisayarı USB'den boot edin.

• Like 1

• 2 ay sonra...
On 18.06.2016 at 21:54, köylü yazdı:

Windows 7 Sp1 13 in1 Haziran 2016

Windows 7 sp1 msdn x86 x64 kalıplar üzerinde çalışma yapılmıştır tüm sürümlerde net framework 4.6.1 ve DirectX9 entegre gelir visual c paketleri ve netframework 4.6.1 tr paketi setupcomplete cmd ile kurulur tüm sürümlerde seçmeli aktivasyon vardır masaüstü simgeleri hazır gelir windows ayarlarınızı sonlandırıyor ekranında biraz bekler bu ekranda eklememiş olduğum win10 yükseltme ve telemetry güncellemelerini gizlemek için bir cmd penceresi açılır net bağlantınız varsa cmd eklenmemiş güncellemeleri gizler ve güncelleştirmeleri denetlediğiniz zaman sadece defender güncellemesi çıkar konuda bahsettiklerim haricinde ekleme ve çıkarma yapılmamıştır bileşen silinmemiştir kayıt defteri ile oynanmamıştır esd sıkıştırma yapılmamıştır

link:7.31gb

rar şifresi : köylü

rar sha-1:AB2DC92FD69704BA84EF93B9A189276BBD3EAB5E

http://turbobit.net/ax8ynqd9tcwt.html

Hocam birşey sorucam el ile kurulum ve yükseltme dosyaları duruyormu ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Reisi
      Merhaba arkadaşlar bilgisayarım uefi class 3 yani düz uefi, csm yok legacy bios yok windows 7 yüklemeyi denediğimde Windows 10 boot dosyasını kullanarak ilk kurulum ekranını rahatlıkla geçiyorum sonra yeniden başlatmak gerektiğinde yeniden başlıyor ve asıl sorunda burada Starting Windows ekranında kalıyor bunu aşmanın yolu var mı? 
    • By ByOs
      Windows 11 Consumer Edition Tüm Sürümler Temmuz 2023 Güncel  +Act +Tr
      Hali hazırda kendi kullandığım sistemdir. Tüm testleri ve denemeleri yapıştır herhangi bir sorun bulunmamaktadır.
      Sistemde gereksiz bileşen, bloatware, uygulama, servis ve dil paketleri kaldırıldığı için ciddi oranda az kaynak kullanımı ve performans artışı söz konusudur.

Açıklamalar:
      Kurulumda MS zorunlu hesap açma iptal edildi.
      4+ GB Ram gereksinimleri kaldırıldı.
      7. Nesil+ İşlemci gereksinimleri kaldırıldı.
      TPM gereksinimleri kaldırıldı.
      Kurulumda Lisans anahtarı sormaz.
      25.07.2023 tarihi itibari ile günceldir. (Defender güncellemeleri kurulumdan sonra gelir.)
      Defender ve Güvenlik merkezi tüm bileşenleri ile aktif gelir.
      Gereksiz dil paletleri, bileşenler ve kurulumla gelen bloatware uygulamalar kaldırılmıştır.
      Net framework 3.5 bileşenleri + güncellemeleri aktif ve yüklü gelir.
      Boyuttan kazanmak adına ESD sıkıştırma teknolojisi kullanılmıştır.
      Şirket Hukukuna, IT - BT hukukuna uygundur. Sistem yapısına bileşenlerine el değmemiştir. OEM klasörü ile Otomatik aktivasyon süreci devre dışı bırakarak ($OEM$ dosyası silinerek) kurumlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.
      Windows varsayılan fotoğraf görüntüleyicisi aktif gelir. (Bellek Yetersiz Sorununun Çözümü Agfa - Swop Standard aktif olarak gelir)
      Bilgisayarım alanındaki paylaşılan klasörler kaldırılmıştır.
      Kurulum sonunda Kalıcı ve orjinal Online aktivasyon ile otomatik lisanslama yapar. */**/***
      *(İntenet gereklidir. Lisansı olan kurulumdan sonra değiştirebilir ancak gerek yoktur MS lisans doğrulamasından geçer.)
      **("mephistooo2" ye özel teşekkürler. Kendisinin KMS_Suite Online Aktivasyon yöntemi editlenerek kullanılmıştır.)
      ***(Otomatik aktivasyon istemiyorsanız USB yükleme yaptıktan sonra sources klasöründeki $OEM$ klasörünü silmeniz yeterlidir.)
      Aşağıdaki Edisyonları içerir :
      Windows 11 Home
      Windows 11 Home Single Language
      Windows 11 Education
      Windows 11 Pro
      Windows 11 Pro Education
      Windows 11 Pro for Workstations
      Çalışma yapılan dosya bilgileri aşağıdaki gibidir.
      File:    tr-tr_windows_11_consumer_editions_version_22h2_updated_july_2023_x64_dvd_f69501d4.iso
      Family:    Operating Systems
      Version:    Windows 11, version 22H2 (Updated July 2023)
      Language:    Turkish - (TR)
      CRC-32:    cb9c766d
      MD5:    984c4c82c43ae15571f28a2662f9a4af
      SHA-1:    2d059486a7fd3be872f94db7b072c86c858e6757
      SHA-256:    0b02dbd6fac04090bc6f0479f7f19962f152d2df0fc92714d16636e620dfc4fb
      SHA-512:    7766452fc0f47445b08c7cc214e00e6c9c4e0d73b63392f7dc667896a5c9e2f03c97cd494c5dadb7926cca7d7211ba34d2b99b06780be4629f240d2f2ba1c25a
      SHA3-256:    a4c34fb05050e16ac5bde25df6eb50dc7083a7b9fbedbc0a92770a2c8b0040af
      SHA3-512:    d06f426f4575bc41ab7e35a9297a0f7f832600fdb31ea14f9f369618c2162849414633e19493c00403096dd446f25423484656c522695e7b17d6f2d3c3919003
      Size:    5.246 GB (5633118208 bytes)

Dosya Adı: tr-tr_windows_11_consumer_editions_version_22h2_x64_dvd_esd_25072023.iso
      İndirme Bağlantısı: https://www.mediafire.com/folder/uem15rlta18ce/tr-tr_windows_11_consumer_editions_version_22h2_x64_dvd_esd_25072023
      Şifre : 06
      Önemli Not: Sistem hazırlanırken DISM kullanılmıştır, kaldırılan bileşenler Windows Store üzerinden tekrar isteğe bağlı eklenebilir.

Kaldırılan Dil Paketleri:
      langarabic 'Arabic'
      langbasque 'Basque'
      langbulgarian 'Bulgarian'
      langcatalan 'Catalan'
      langchineses 'Basitleştirilmiş Çince'
      langchineset 'Çin Geleneği'
      langcroatian 'Croatian'
      langczech 'Czech'
      langdanish 'Danish'
      langdutch 'Dutch'
      langenglishgb 'English (GB)'
      langenglishus 'English (US)'
      langestonian 'Estonian'
      langfinnish 'Finnish'
      langfrench 'French'
      langfrenchcanadian 'French (Canadian)'
      langgalician 'Galician'
      langgerman 'German'
      langgreek 'Greek'
      langhebrew 'Hebrew'
      langhungarian 'Hungarian'
      langimejp 'Japanese (IME)'
      langimeko 'Korean (IME)'
      langimetc 'Çin Geleneği (IME)'
      langindonesian 'Indonesian'
      langitalian 'Italian'
      langjapanese 'Japanese'
      langkorean 'Korean'
      langlatvian 'Latvian'
      langlithuanian 'Lithuanian'
      langnorwegian 'Norwegian'
      langpolish 'Polish'
      langportuguesebr 'Portuguese (Brazilian)'
      langportuguesept 'Portuguese'
      langromanian 'Romanian'
      langrussian 'Russian'
      langserbian 'Serbian'
      langslovak 'Slovak'
      langslovenian 'Slovenian'
      langspanish 'Spanish'
      langswedish 'Swedish'
      langthai 'Thai'
      langukrainian 'Ukrainian'
      langvietnamese 'Vietnamese'

Kaldırılan Uygulanma, Bileşen ve Servisler:
      clipchamp.clipchamp 'Clipchamp'
      microsoft.549981c3f5f10 'Cortana'
      microsoft.asynctextservice 'AsyncTextService'
      microsoft.bingnews 'Microsoft News'
      microsoft.bingweather 'MSN Weather'
      microsoft.bioenrollment 'Windows Hello Kurulumu'
      microsoft.creddialoghost 'Kimlik Bilgisi İletişim Kutusu'
      microsoft.ecapp 'Gözle Denetim'
      microsoft.gamingapp 'Xbox Uygulaması'
      microsoft.gethelp 'Get Help'
      microsoft.getstarted 'İpuçları (Başlayın)'
      microsoft.heifimageextension 'HEIF Image Extensions'
      microsoft.hevcvideoextension 'Cihaz Üreticisinden HEVC Video Uzantıları'
      microsoft.microsoftedge 'Microsoft Edge (Legacy)'
      microsoft.microsoftedgedevtoolsclient 'Microsoft Edge DevTools İstemcisi'
      microsoft.microsoftofficehub 'Office'
      microsoft.microsoftsolitairecollection 'Microsoft Solitaire Collection'
      microsoft.microsoftstickynotes 'Microsoft Sticky Notes'
      microsoft.people 'Microsoft People'
      microsoft.powerautomatedesktop 'Power Automate'
      microsoft.rawimageextension 'Raw Image Extension'
      microsoft.storepurchaseapp 'Store Experience Host'
      microsoft.todos 'Microsoft To Do'
      microsoft.vp9videoextensions 'VP9 Video Extensions'
      microsoft.webmediaextensions 'Web Media Extensions'
      microsoft.webpimageextension 'Webp Görüntü Uzantıları'
      microsoft.win32webviewhost 'Masaüstü Uygulaması Web Görüntüleyicisi'
      microsoft.windows.callingshellapp 'Ara'
      microsoft.windows.contentdeliverymanager 'Content Delivery Manager'
      microsoft.windows.narratorquickstart 'Ekran Okuyucusu'
      microsoft.windows.oobenetworkcaptiveportal 'Giriş Portalı Akışı'
      microsoft.windows.parentalcontrols 'Microsoft ailesi özellikleri'
      microsoft.windows.peopleexperiencehost 'Windows Kabuk Deneyimi'
      microsoft.windows.photos 'Microsoft Photos'
      microsoft.windows.pinningconfirmationdialog 'PinningConfirmationDialog'
      microsoft.windowsalarms 'Windows Clock'
      microsoft.windowscamera 'Windows Camera'
      microsoft.windowscommunicationsapps 'Mail and Calendar'
      microsoft.windowsfeedbackhub 'Feedback Hub'
      microsoft.windowsmaps 'Windows Maps'
      microsoft.windowssoundrecorder 'Windows Voice Recorder'
      microsoft.windowsterminal 'Windows Terminal'
      microsoft.xbox.tcui 'Xbox TCUI'
      microsoft.xboxgamecallableui 'Xbox Game UI'
      microsoft.xboxgameoverlay 'Xbox Game Bar Plugin'
      microsoft.xboxgamingoverlay 'Xbox Game Bar'
      microsoft.xboxspeechtotextoverlay 'Xbox Game Speech Window'
      microsoft.yourphone 'Your Phone'
      microsoft.zunemusic 'Windows Media Player'
      microsoft.zunevideo 'Movies & TV'
      microsoftcorporationii.microsoftfamily 'Microsoft Family'
      microsoftcorporationii.quickassist 'Hızlı Yardım'
      microsoftwindows.client.webexperience 'Windows Web Experience Pack'
      otherthemes 'Diğer Temalar'
      webcamexperience 'Web Kamerası Deneyimi'
      windows.cbspreview 'Windows Barkod Önizlemesi'
      Faydalı olması dileği ile... 🙋‍♂️
    • By qxqx
      Tipard Windows Password Reset Platinum 1.0.12.0

Tipard Windows Password Reset Platinum 1.0.12.0

Tipard Windows Password Reset Platinum:
      Tipard Windows Password Reset Platinum is a professional tool to recover passwords of Windows computers. Whether you accidentally lost or forgot your password, you can easily reset password on all Windows computers including Windows 7/8/10. In addition, this software also provides two simple solutions for you to reset your Windows password with just a few clicks.
      Windows Password Reset is the easiest tool to solve the above problems. It is possible to reset administrator / user password or other guest password with simple steps no matter how complicated the password. Besides resetting Windows system password, it is also accessible to create new administrator account without login. And then you can get back the system locked out with this new account.
      There are two options provided for you. Create bootable CD / DVD - Burn the password reset software to a CD or DVD and then recover Windows password using a bootable CD / DVD. If you prefer to use a USB flash drive or don't have a recovery disc to use, then you can choose to create a password recovery USB drive. It can also boot your computer and reset the pass Windows code easily. Both operations are convenient, you can choose according to your needs.
      Besides supporting most Windows operating systems, it also supports all Windows Workstations, a wide range of file systems like FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, many types of hard disks including IDE, SCSI, SATA, 1394, USB, SAS, RAID and RAID / SATA / IDE / SCSI / SAS drives, etc. Easiest Windows Password Recovery Tool, you can recover passwords across many brands of computers whether it is laptop or desktop. Such as Dell, HP, Acer, Sony, Lenovo (including ThinkPad), ASUS, Gateway, Toskhiba, IBM, etc.
      Tipard Windows Password Reset Platinum Features
      Reset and change Windows Administrator or other user password All supported Windows systems including Windows 10/8/7 / Vista / XP Create a new Administrator account with a few clicks Provides two reset methods - CD / DVD burning and password reset USB drive All Windows Clients are supported. Tipard Windows Password Reset Platinum 1.0.12.0 TEAM-Full
      EXE
      CRC32: 302F066E
      MD5: 469ED586056ABB0B2FF88C620520F6D8
      SHA-1: 21E626A7A9F7C18743E805B04244D806E9295A92
      Tipard Windows Password Reset Platinum 1.0.12.0 TEAM-Full
      TEAM-Full 32.87 MB 27-09-2022
      http://ul.to/ec03n4rj
      https://mir.cr/I2QRIVRC

https://mirrorace.org/m/3OPnN

• By qxqx
      Windows 11 Tüm Sürümler | X64 | Türkçe | Tpm Fix | Eylül Güncel

Windows 11 Tüm Sürümler | X64 | Türkçe | Tpm Fix | Eylül Güncel
      Windows 11 İndir, türkçe dil desteğine kavuşan windows 11 tpm fixli şekilde artık kullanılmaya hazır. Windows 10’nun 2025’te desteği biteceği söylendikten sonra yeni bir işletim sistemi çıkacağı kesinleşmişti. Önceki sürümün yerini almaya hazırlanıyor. Geliştirilmiş görünüm desteği ile sanki mac cihaz temasını andırıyor. Resimlerde bu görünümü detaylıca inceleyebilirsiniz. Windows 11, önceki sürümlerin aksine artık sadece x64 ve arm64 mimarideki cihazlarda çalışacak. 32 bit yani x86 mimari desteği yoktur. Sistem oldukça görselleştirilmiş bir windows 10 tabanı üzerine inşa edilmiş, bir çok yerde halen windows 10 yazısını görebiliyorsunuz  Görselleştirmenin yanı sıra artık android cihazları gibi APK dosyalarını çalıştırmak için Amazon App Store ile mümkün. Bu sayede artık android oyun ve programlarınızı masaüstü denemiyle birleştirip oynayabilirsiniz.
      Yeni windows sizlere performans ve stabil bir birliktelik vadetiyor. İşletim sistemi içerisinde yapılan değişikliklere alışmak biraz zaman alacaktır ancak her geçen gün gelen güncellemeler yine peşimizi bırakmayacağı kesin. Yeni bir işletim sistemi yeni sorunları beraberinde her zaman getirmiştir. Örnek olarak bu sistem TPM ve Secure boot engeline takılıyordu. Bunu çözüp sizler için hazırladık. Artık sadece microsoft hesabı ile oturum açılabiliyor denmiş ancak çözümü mevcuttur. Kullanıcı adı kısmına “a” ve şifre kısmına “a” yazıp devam edin. Hata verince sizi offline yani microsoft hesabı olmayan şekilde hesap oluşturmanıza ve oturum açmanıza izin verecektir.
      Sadece kullanıcı adı girip şifre girmeden oturum açabilirsiniz. Kurulum sonunda yer alan gizlilik maddelerini kabul etmemenizi öneriyorum. Kurulum aşamalarındaki görüntüleri bir gif haline getirdim aşağıdan inceleyebilirsiniz. Klasik kurulum adımları içerir, sadece süslenmiş püslenmiş bir şekildedir.

Minimum Donanım Gereksinimi ise şu şekildedir:
      İşlemci: 1 GHZ veya üstü en az 2 çekirdekli ve x64 mimari uyumlu RAM: 4 GB e üstü Depolama: 64 GB ve üstü Sistem üretici yazılımı: EFI, Güvenli Önyükleme özellikli ve TPM 2.0 Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üstü Ekran: 720p ekran, renk kanalı başına 8 bit  
      Güncelleme Tarihi:  22.09.2022

TürkçeTEK LİNKLER
      -----------------

Windows 11 İndir TPM Fix

Windows 11 İndir TPM Fix

Windows 11 İndir TPM Fix
      -----------------
      Paylaşım ALINTIDIR >>----> KAYNAK  linkinden paylaşım yerine gidebilirsiniz... Gereksiz yorumlar yapmayın...

KiNGHaZe Arkadaşımıza Güncellemesi ve Değerli Çalışması için Çok Teşekkürler Emeğine Ellerine Sağlık...  
    • By qxqx
      Windows 11 Performance Editions 21h2 Türkçe X64 Ağustos Güncel

Windows 11 Performance Editions 21h2 Türkçe X64 Ağustos Güncel
      Windows 11 Performance Editions full hızlı windows, sistemdeki yük olarak görülen mağaza uygulamalarından arındırıldı. Microsoft’a gönderilen telemetry verileri engellendi, telemetri servislerinin bir çoğu güvenli şekilde silinmiş, geriye kalan servisler kapatılıp ince ayarlar ile dizayn edilmiştir. Sistem içerisinde hiç bir program yerleşik olarak bulunmamakta sadece kurulum sonrası masaüstüne lisanslama için gerekli olan program ISO içerisinden kopyalanmaktadır. Otomatik aktivasyon yoktur. Sistemi aşırı derecede yoran “windows defender” yani windows koruması sistemden tamamen sökülmüştür. Sizi hiç bir şekilde rahatsız etmeyecektir. İşletim sisteminin kurulması için gereken tüm zorunlu ve kontrol edilmesi gereken şartlar fixlenmiş olup herkesin kurabilmesi için tasarlanmıştır.
      Güvenlik duvarı aktiftir. Ağ ile ilgili işlemler güvenle yönetilebilir şekildedir. Güvenlik duvarı “windows defender”den farklıdır. Bunu karıştıran arkadaşlar için hatırlatma yapmak isterim. Daha önceki Windows 10 Performance Editions gibi çok detaylı bir temizlik ve titiz çalışma sonucu hazırlanmıştır. Microsoft sürekli güncelleme verip sistemin stabilitesini bozduğunu için konuya ayrıca “Windows Update Aracı” eklenmiş olup istediğiniz zaman güncelleştirmeleri durdurup kapatabileceğiniz bir araç tarafımca tasarlanmıştır. Bu sayede artık güncellemeler sizin için bir dert olmaktan çıkıyor. İstediğiniz zaman sistemi güncelleyebilirsiniz ancak güncellemeler yapılan ayarların bir kısmını bozabileceğinden dolayı tavsiye etmem.
      Sistemde yapılan ayarların tümü uzun araştırmalar ve deneyimlemeler sonucu her kullanıcıya hitap etmesi için özenle seçilip yapıldı. Tabii ki %100 herkesi memnun etme garantisi veremem ancak elimden geleni yapıp her yeni sürümde sürekli olarak yeni özellikler ve yeni ayarlar eklemeye çalışacağım.
      Çalışma İçerisindeki Sürümler ise:
      Windows 11 Pro Performance Windows 11 Home Performance Windows 11 Home Single Language Performance Olmak üzere 3 ana yapıdan oluşmaktadır. Windows 11 yeniliğinden bir tanesi de sadece x64 olarak çıkması yani x86 (32 Bit) windows 11 yoktur. Kurulum Katılımsızdır, “Administrator” hesabı aktif edilip otomatik olarak oturum açılır. Tüm Sorunlardan, yaşanabileek hatalardan, takılmalardan kurtulmanız için en iyi yol budur. Sonrasında hesabı kapatıp, yeni bir kullanıcı da açabilirsiniz. Setup.exe ile kurulma olayı kapatıldı. İçerisinde ayar yapılmış olan sistemler her zaman boot edilip temiz bir format ile kurulum yapılmalı. Sonrasında masaüstüne geldiğinizde yani masaüstünü gördüğünüzde ilk yapmanız gereken 1 kez yeniden başlatmaktır. Sonrasında ise 2. yapmanız gereken programlar kurmak yerine driverlarınızı kurmaktır. Önce driverları yükleyip sisteminizi yeniden başlatın ki programlar ile driverlar birbiri ile çakışmasın.
      Sistemi Kurmadan Önce Bilmeniz Gereken Özel Notlar:
      Windows Defender sistemden kalıcı olarak silinmiştir. Tekrar geri yüklemeniz manuel olarak mümkün değildir. Sadece windows update geldiğinde geri gelme ihtimali vardır. Windows defender benim için önemli diyen arkadaşlar lütfen sistemi kurmayın. Sistemin güvenilirliği konusunda iddia, suçlama vb. şeylerde bulunan arkadaşlar kanıt sunmak zorundadır. Kanıtsız yorumların hepsi silinecek ve üyeliği sınırsız olarak banlanacaktır. Sistem tarafımca hazırlanmakta ve gereken ince ayarların bir çoğu manuel olarak yapılmaktadır. Lütfen ayarları paylaşın, biz nasıl böyle bir sistem yapabiliriz gibi sorular sormayın. İnternet üzerinde veya youtube’da zaten bir ton bilgi birikimi mevcut. Araştırıp öğrenebilirsiniz. Yaptığım ayarların bir çoğunu güncelleme notları adı altında paylaşıyorum lütfen bu notları okuyunuz ve sonrasında sistemi kurunuz. Sistemi kurduktan sonra notları okuyup bu özellik nasıl geri yüklenir, bu ayar nasıl kapatılır, şu ayar nasıl açılır gibi sorular sormayınız. Silinen bileşenler geri getirilemez, bunu bilip sistemi yüklüyorsunuz. Tabii ki sistem dünyanın en iyisi diyemem böyle bir özgüven ve egom yok ancak her zaman geliştirilmeye devam edilecek olup sürekli performans artışı sağlanacaktır. Bu konu da şüpheniz olmasın. Sistem İçerisindeki Ayarlar > Güncelleme Notları < Sistem İçerisindeki Ayarlar
      “Peki ya sistem görüntüleri nerde ?” Diye sorarsanız aşağıda bulabilirsiniz

----------------------
      Sıkıştırma: Zip | Boyut: 4.20 GB
      ----------------------
      Güncelleme Tarihi: 20.08.2022
      ----------------------
      Full
      Win 11 Performance Editions İndir – 21H2
      -----------------
      Paylaşım ALINTIDIR >>----> KAYNAK linkinden paylaşım yerine gidebilirsiniz... Gereksiz yorumlar yapmayın...

KiNGHaZe Arkadaşımıza Güncellemesi ve Değerli Çalışması için Çok Teşekkürler Emeğine Ellerine Sağlık...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...