Jump to content
Sign in to follow this  
köylü

Windows 7 Sp1 13 In1 Haziran 2016

Recommended Posts

1 saat önce, köylü yazdı:

ilk önce KB3020369 nolu güncellemeyi yalnız başına entegre edip mount ummount yapacaksın ikisini beraber eklemeye çalışırsan hata verir eklenmez

evet ben aynı anda ikisini entegre etmeye çalıştım :) , sizin dediğinizide denememiştim ama aklıma geldi acab öyle yapsammı diye teşekkür ederim , birde şunu merak ediyorum daha önceki derlemelerde yeni çıkan yamalardan yerine çıktığı bir yama olan var ise eskisini derlemeden çıkarıyordum , şimdi bu toplu derleme içerisindeki yama yerine gelen bir yama olursa eskisini çıkaramayacağız bu nasıl olacak

Edited by alperen_69

Kaymak gibi format attım sorun yok pürüz yok 78 adet güncellemeyi kendisi kurmuş elerine saglık diyorum üsdat .

1-Windows 7 7in1x86 6in1x64 Svf Patch Mayıs 2016

2-Windows 7 Sp1 13 In1 Haziran 2016

Yukardaki sistemlerin  içerisinde  

Mayıs 2016 olanda 74 güncelleme  var

Haziran 2016 olanda  83 güncelleme var

Şöyle birşey yapılamazmı  windows tarafından yayınlanan güncellemeleri  kurulu sisteme kendimiz entegre etsek olmazmı.Bütün sorunda bundan sonra başlıyor güncellemeleri nereden bulup indirecegiz  üsdadımızdan rica etsek sadece windowsun yayınlamış oldugu güncellemeleri verse diyorum daha  degişik bir uygulama ile bu güncelleme sorununu pratik hale getirebilirizmiyiz

Please login or register to see this link.

winrar şifresi:köylü

Edited by cankusa
  • Like 1

iso kalıbı 7.70 gb dolayisi ile 8 gb lık flash belleklere sığmıyor 7.20 yekadar düşürmek gerek Mustafa abi kalıpdan neleri almak lazım...

Bir saat önce, uN1versum yazdı:

iso kalıbı 7.70 gb dolayisi ile 8 gb lık flash belleklere sığmıyor 7.20 yekadar düşürmek gerek Mustafa abi kalıpdan neleri almak lazım...

sources klasöründen

boot.wim

install.wim

setup.exe

lang.ini

haricindekilerin tümünü silebilirsin

• Like 1

köylü üsdadım sizin hazırlamış oldugunuz Acronis tıb dosyası şeklinde bir windows 7 işletim sistemi vardı konu linkini bulamıyorum  forumdan kaldırdınızmı yoksa benmi bulamıyorum

Merhaba ; Format bitti activasyon yapıldı tam masaüstü gelecek oturum açılamadı deyip tekrar yeniden başlatılıyor .Açıldıktan sonra sıkıntı yok gayet iyi durumda çalışıyor.Bu yeniden başlaması normalmi Activasyonun geçerli olması içinmi bu şekilde oluyor?Teşekkur ederim elinize,emeginize saglık

On ‎25‎.‎06‎.‎2016 at 16:42, alcanzar122 yazdı:

Bir hayırsever mega.co yada cloud.mail.ru ya yüklerse çok sevap işler bu mübarek ayda :)

Harbiden biri öyle yapsa çok makbule geçer :)

On 25.06.2016 at 23:34, cankusa yazdı:

köylü üsdadım sizin hazırlamış oldugunuz Acronis tıb dosyası şeklinde bir windows 7 işletim sistemi vardı konu linkini bulamıyorum  forumdan kaldırdınızmı yoksa benmi bulamıyorum

On 25.06.2016 at 16:42, alcanzar122 yazdı:

Bir hayırsever mega.co yada cloud.mail.ru ya yüklerse çok sevap işler bu mübarek ayda :)

Aynen Walla 

15 saat önce, suskun123 yazdı:

Harbiden biri öyle yapsa çok makbule geçer :)

yok ßu ßir HayırSever

alah razı olsun köylü kardeşim su günlerde sizin gibi kardeşlerimize ihtiyacımız var insanlar icin emek veren güzel insanlara

8 dakika önce, eskimooo yazdı:

Alternatif Bir Siteye Yükleyen Bir Arkadaşımız yok mu

uptobox a yükledim bundan daha iyi nereye yükleyeceğim? son sürat Premium hızında indirebileceğiniz free bir site

• Like 2

On 23.06.2016 at 00:04, köylü yazdı:

sources klasöründen

boot.wim

install.wim

setup.exe

lang.ini

haricindekilerin tümünü silebilirsin

install ve boot.wim'in toplam boyutu 7,52 GB zaten. 8 GB'lık USB belleğin ise boyutu 7,46 gözüküyor. Yani ne yaparsak yapalım sığma ihtimali yok. Bir takım windows bileşenleri silmek lazım. Keşke bunu göz önüne alarak yükleme yapsaydınız Mustafa Hocam. 16'lık da USB bellek yok elimde. Hayırlısı bakalım...

Bir arkadaştan 16'lık USB bellek alıp >daha öncede kullandığım< disk part ve bootsect komutlarıyla yaptığım bootable belleğe ISO'nun tamamını ekstrakt ettim. Yükleme esnasında problem yaşıyorum. Bootlama problemi yok, kurulum başlıyor ama şimdi yükle'ye tıkladıktan sonra "Kurulum başlıyor" ekranında 2-3 dk bekledikten sonra "Windows, gereken E:\Sources\install.wim dosyasını açamıyor" diyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

Boot ve install.wim'lerin MD5 bilgileri şöyle:

boot.wim: DD8EA2D02C10517FAEB8FD3AFC978D7C

install.wim: A1BF5F8AC0EEDEE87A241331EEC8871C

Edited by mogokce
hash bilgisi ekleme

On ‎23‎.‎07‎.‎2016 at 18:27, mogokce yazdı:

Bir arkadaştan 16'lık USB bellek alıp >daha öncede kullandığım< disk part ve bootsect komutlarıyla yaptığım bootable belleğe ISO'nun tamamını ekstrakt ettim. Yükleme esnasında problem yaşıyorum. Bootlama problemi yok, kurulum başlıyor ama şimdi yükle'ye tıkladıktan sonra "Kurulum başlıyor" ekranında 2-3 dk bekledikten sonra "Windows, gereken E:\Sources\install.wim dosyasını açamıyor" diyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

Boot ve install.wim'lerin MD5 bilgileri şöyle:

boot.wim: DD8EA2D02C10517FAEB8FD3AFC978D7C

install.wim: A1BF5F8AC0EEDEE87A241331EEC8871C

büyük ihtimalle install.wim dosyası bozuk olabilir install.wim dosyasını 7z programı ile açmayı dene açılmıyorsa bozuktur bende maalesef sistem yok şu anda md5 karşılaştırma sansım yok

On ‎24‎.‎07‎.‎2016 at 14:04, hornet512 yazdı:

uptobokx bağlantısı bozulmuş  :(

linkte problem yok şu anda

işyerindeki pc ye kurdum gayet güzel stabil.

fakat güncelleştirmeleri denetle dediğimde saatlerce denetleniyor da kalıyor 

çözümü varmıdır.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By FastZeit
      Windows 7 Sp2 Tüm Sürümler 13in1 x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [19 KASIM 2019]
      SEÇMELİ LİSANS SEÇENEĞİ

Tarafımca Hazırlanan Windows 7 Sp2 Tüm Sürümler 13in1 x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd MSDN Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Seçmeli Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.

..: Sistem Bilgileri :..

Nisan 2016 Tarihinde Yayınlanan KB3125574-v4 Kodlu Toplu Güncelleştirme Eklenip SP2 Adı Verilmiştir.

İşletim Sistemi : Windows 7 Sp2 Tüm Sürümler 13in1 x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon Windows Loader ByDaz ( Enterprise Sürümde ; RemoveWAT ) Kullanılmıştır.
      Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulanmıştır
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      (Defender ve NetFX 4.8 Güncelleştirmesi Hariç)
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
      UEFI Desteği : Var
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      Dual Boot : x86 ve x64 Boot.wim Dosyaları Birleştirildi, Windows 8.1 Boot.wim Dosyaları Kullanıldı Windows 7'e Benzetildi
      SATA Desteği : Eklenmiştir.
      İso Dosyası Boyut : 3,50 GB (3.765.819.392 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Windows 7 Sp2 Tüm Sürümler 13in1 x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İso Dosyası MD5 Değeri : F5296B5EA47EDF9CC674A05F167C0236

..: İÇERİK (13) :..

#Windows 7 Home Basic Msdn (x86) 2019
      # Windows 7 Home Basic Msdn (x64) 2019
      # Windows 7 Home Premium Msdn (x86) 2019
      # Windows 7 Home Premium Msdn (x64) 2019
      # Windows 7 Professional Msdn (x86) 2019
      # Windows 7 Professional Msdn (x64)2019
      # Windows 7 Ultimate Msdn (x86) 2019
      # Windows 7 Ultimate Msdn (x64) 2019
      # Windows 7 Enterprise Msdn (x86) 2019
      # Windows 7 Enterprise Msdn (x64)2019
      # Windows 7 Professional Vl Msdn (x86) 2019
      # Windows 7 Professional Vl Msdn (x64)2019
      # Windows 7 Starter Msdn (x86) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (8) :..

# Güncelleme Derlemesi Ultimate x86/x64 Sürümleri Üzerinden Oluşturulmuştur.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Kapatıldı Windows Update’de Görünmez.

# UEFİ Kurulum Yapıp Aktivasyon Yaparsanız, Aktivasyon Aracı UEFİ Kurduğunuzu Otomatik Olarak Tanır Aktivasyon Yapar.

# GMT+3 İstanbul Time Zone Güncellemesi Yapılmıştır.

# Boot.wim'e USB 3.0 Desteği Eklenmiştir.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Devre Dışı Bırakılmıştır, Arkaplanda Çalışıp Kullanıcılardan Habersiz 6 GB Boyutunda Bir İndirme Yapabiliyordu, Windows 10'a Yükseltme Bildirimi Almazsınız, Herhangi Bir Dosya İndirmesi Olmucaktır Arkaplanda. ( Dileyen İstediği Takdirde Aktif Edebilir Güncellemesi Enteğre Edilmiştir. )

..: EKLENENLER (2) :..

# MSXML.Dll Dosyaları

# Windows Güncelleştirmeleri

..: KALDIRILANLAR (3) :..

# Elle Kurulum Ve Yükseltme Dosyaları

# WinSxS Yedek Dosyaları (233,99 MB)

# WinSxS Önbellek Dosyaları (43,54 MB)

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

19.11.2019:
      Kasım 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

12.09.2019:
      Eylül 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

23.08.2019:
      Ağustos 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

13.07.2019:
      Temmuz 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

14.06.2019:
      Haziran 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

27.05.2019:
      Mayıs 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

03.04.2019:
      Nisan 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

16.03.2019:
      Mart 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

10.02.2019:
      Şubat 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

15.01.2019:
      Ocak 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.
      Versiyon 2009 Yazısı Versiyon 2019 Olarak Güncellenmiştir.
      Boot.wim’e Usb 3.0 Desteği Eklenmiştir.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz.Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

#Microsoft .Net Framework 4.8 İçermez. Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "Microsoft .Net Framework 4.8.exe" Kurulumunu Kullanabilirler.

Not:DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.
        Not 2: Aktivasyonun Aktive Olması İçin Sistem Açıldıktan Sonra Sisteminizi Yeniden Başlatın.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.         Please login or register to see this link.     © 2019 By
      SİLENT ALL – SİLENT ALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [19 KASIM 2019]
      SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ
        Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.  

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM (Sysprep İçermez!)
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 4,09 GB (4.397.873.152 Bayt)
      Dosya Adı : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : EF6EA198E3143284B1EAA6645BC6105B

..: İÇERİK (11) :..

# Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Education VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Pro VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations VL (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (12) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Boyut Kazanmak Açısından Sisteme Ultra ESD ( Sıkıştırma ) Yöntemi Uygulanmıştır.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Start İs Back Başlat Menüsü

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

19.11.2019:
      Yapı 1909 olarak güncellendi.
      11 Kasım 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (5).

08.10.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (3).

10.09.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (5).

13.08.2019:
      13 Ağustos 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (2).

09.07.2019:
      09 Temmuz 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

29.06.2019:
      29 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      11 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (4).

23.05.2019:
      23 Mayıs 2019 toplu güncelleştirmesi eklendi (1).
      14.05.2019:
      Altyapı 1903 Olarak Güncellendi.
      14 Mayıs 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

09.04.2019:
      09 Nisan 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

12.03.2019:
      12 Mart 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

12.02.2019:
      12 Şubat 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.01.2019:
      21 Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

08.01.2019:
      Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz.Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.
      # Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.
      Not: DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENT ALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [19 KASIM 2019]
      SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ

Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM (Sysprep İçermez!)
      İso Dosyası Boyut : 2,80 GB (3.015.256.064 Bayt)
      Dosya Adı : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : C50E5B4C1C9038E6827B193F7EE101D4

..: İÇERİK (11) :..

# Windows 10 Home (x86)2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Education VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Pro VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations VL (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (12) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Boyut Kazanmak Açısından Sisteme Ultra ESD ( Sıkıştırma ) Yöntemi Uygulanmıştır.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

..: EKLENENLER (3) :..

# Start İs Back Başlat Menüsü

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# Mobil Etkin Nokta İçin

19.11.2019:
      Yapı 1909 olarak güncellendi.
      11 Kasım 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

08.10.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

10.09.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (5).

13.08.2019:
      13 Ağustos 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

09.07.2019:
      09 Temmuz 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

29.06.2019:
      29 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      11 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.05.2019:
      23 Mayıs 2019 toplu güncelleştirmesi eklendi (1).
      14.05.2019:
      Altyapı 1903 Olarak Güncellendi.
      14 Mayıs 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

09.04.2019:
      09 Nisan 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

12.03.2019:
      12 Mart 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

12.02.2019:
      12 Şubat 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.01.2019:
      21 Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

08.01.2019:
      Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Not: Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENTALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal
      [02 KASIM 2019]

Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal MSDN Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal
      Aktivasyon : Yapılmamıştır.
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmamıştır.
      Güncelleme Durumu : 02.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
      İso Dosyası Boyut : 5,66 GB (6.080.477.184 Bayt)
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x86_x64_AIO.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 170C920CC17C378D41C9DAA45E3201CB

..: İÇERİK (18) :..

# Windows 10 Home (x86) 2019
      # Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Remote Sessions (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Remote Sessions (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x64) 2019

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) ::.

# İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      #Sürücü İmzasını Aktif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      #Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      #Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      #Bildirim Penceresini Akif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin

# Belirttiklerim Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

..: EKLENENLER (2) :..

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENT ALL – SİLENT ALL TEAM
    • By MOTUN
      Windows 7 Sp1 Aio X64 ESD Mayıs 2019
      ISO Dosyasındaki Sürümler (6 adet):
      * Windows 7 HomeBasic SP1
      * Windows 7 HomePremium SP1
      * Windows 7 Professional SP1
      * Windows 7 Ultimate SP1
      * Windows 7 Enterprise SP1
      * Windows 7 Professional Vl SP1
      * .Net Framework 4.8 Final ve güncellemesi tüm sürümlere entegre edilmiştir.
      * .Net Framework 4.8 i kullanmak istemeyenler program ekle-kaldırdan kaldırabilirler!
      * Yükseltme, telemetry ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!
      * Eklenmeyen güncellemeler ile bilgi için buraya göz atınız:
      * Elle kurulum ve yükseltme dosyaları isodan silinmiştir. Temiz bir format atınız!
      * Ayrıca her ay çıkan "Aylık Kalite Toplaması" eklenmemiştir! 
      Yüklemeyin de bence, içerisinde telemetry vs. barındırmaktadırlar!
      * ESD sıkıştırma ile install.wim'in boyutu düşürülmüştür.Windows 10 boot dosyaları kullanılmıştır.
      * UEFi desteği kendiliğinden vardır. Boot dosyaları Win 7 ye benzetilmiştir.
      * Yukarıda belirtilenler haricinde eklenen ya da silinen yoktur.
      NOT: Masaüstü geldikten sonra sistemi yeniden başlatın, böylece setupcomplete.cmd ile eklenen iki güncellemenin kurulumu tamamlansın.
      * ISO MD-5 : 5FF91D209C156E23E56E21CB9B9A2FA1
      * ISO SHA-1: 7717AE36F718D504FDF21CEB6B346653F19A7C3A
      İndirme Linki: Please login or register to see this link.
      Kurulum Görüntüleri:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...