Jump to content

Turkcell Superonline Adsl Konusunda Yardım

TimeShift
 Share

Recommended Posts

Turkcell SuperOnline ADSL almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.Artık TTNet'den gına geldi.İnternetten baktığımda her 2 firmada kötüleniyor.Heleki Turkcell SuperOnline ADSL daha çok çünkü TTneT'in alt yapısını kullandığı için gerek kalitesi gerekse hizmetine laf eden kişi sayısı çok fazla.2 gün içerisinde bağlatıcam ama çok kararsız kaldım acil yardım lazım.Ayırca 2 ISS arasında ki fiyatlandırmaya bakıyorum şuanda ve bariz fark var.Şuanda 71 ₺ fatura ödüyoruz 5MB hıza siz düşünün ve şuanda 3MB anca kullanabiliyorum.Sizce bu ne kadar mantıklı olabilir ki ? Mecburiyetten elimiz kolumuz bağlı hiç bişey yapamadık bu zamana kadar.Sırf bu nedenden ötürü ve sorunuma çözüm bulamadıkları için ne kadar kötü olursa olsun yinede SuperOnline'a geçesim var.

Hız olarak Superonline'da TTnet'ten aldığımın fazlasını alıyorum aynı altyapıyı kullanıyor olsalar bile. TTnet'in cinliğinden olsa gerek. Ama şöyle bir sorunu var: Herhangi bi sorun olduğunda altyapı TTnet'in olduğu için Superonline ilgilenemiyor. Mesela benim bi kere eve gelen kabloda sorun vardı, TTnet'i aradım, geldiler yaptılar gittiler. Superonline'da da aynı sorun oldu. Bu sefer kaç kere aramama rağmen kimse gelip yapmadı, bakmadı. Onlar da TTnet'e muhtaç ve TTnet kendi müşterisi olmadığı için pek umursamıyor. Sonuç olarak, kendim elektrikçi çağırarak hallettim. Demem o ki Superonline iyidir ama TTnet oraya da bulaşıyor. Eğer Superonline alt yapısı varsa bulunduğun yerde ben geç derim, diğer türlüyse biraz düşün. Sen de benim yaşadıklarımı yaşayabilirsin

Bence Turknet'e geçmelisin. Hem ekonomik, hem hizmetleri daha iyi, hem de taahhüt saçmalığı yok, yani istediğin zaman ceza ödemeden kapatabilirsiniz.

Ayrıca heryöne 1000 dk veriyor. Telefon parası hat kullanım ücreti gibi bedeller ödemiyorsunuz.

Kurulum ücreti de almıyor. Sabit 59.99TL

Please register to see this content.

Eğer fiber alacaksan TTneti salla gitsin Superonlinenin TTnet altyapısını falan kullandığı yok kendileri özel kablo döşüyor , nerden biliyorsun dersen bizim sitede Ttneti arayanlara o bölgede Fiber yok deniyor , oysa superonline Boru gibi fiberi döşemiş  istersen 150 Mb llik kullan (ben şu an Fiber kullanıyorum) , haa eğer iş normal   telefon hattından gelen internet ise ona birşey diyemem ozaman TTnetin altyapısını kullanıyor olabilir.

6 saat önce, TimeShift yazdı:

Turkcell SuperOnline ADSL almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.Artık TTNet'den gına geldi.İnternetten baktığımda her 2 firmada kötüleniyor.Heleki Turkcell SuperOnline ADSL daha çok çünkü TTneT'in alt yapısını kullandığı için gerek kalitesi gerekse hizmetine laf eden kişi sayısı çok fazla.2 gün içerisinde bağlatıcam ama çok kararsız kaldım acil yardım lazım.Ayırca 2 ISS arasında ki fiyatlandırmaya bakıyorum şuanda ve bariz fark var.Şuanda 71 ₺ fatura ödüyoruz 5MB hıza siz düşünün ve şuanda 3MB anca kullanabiliyorum.Sizce bu ne kadar mantıklı olabilir ki ? Mecburiyetten elimiz kolumuz bağlı hiç bişey yapamadık bu zamana kadar.Sırf bu nedenden ötürü ve sorunuma çözüm bulamadıkları için ne kadar kötü olursa olsun yinede SuperOnline'a geçesim var.

bence fiatı ver şartları uygun olan TURKNET'İ tavsiye ederim.mh çok iyi destek veriyor..