Jump to content
TNC-TR
ONBUKA

Windows 10 Version 1511 AIO (haz 2016) [media Refresh] 10586.420

Recommended Posts

Geçen ay yayımlanan Windows 10 Pro Version 1511 (apr 2016) .iso'larından bir farkı var mı acaba bu Refresh media Windows 10 çalışmanızın? (Performans yönünden) 

50 dakika önce, erenbey19 yazdı:

Geçen ay yayımlanan Windows 10 Pro Version 1511 (apr 2016) .iso'larından bir farkı var mı acaba bu Refresh media Windows 10 çalışmanızın? (Performans yönünden) 

Sunumda belirtilen ve sistemde yer alan güncellemeler "Windows 10 Pro Version 1511 (apr 2016) " sürümlerinin güncellemelerini de barındırmaktadır.Son çıkan toplu güncelleştirme sisteme entegre edilmiş güncelleme sayısı düşürülerek daha kararlı bir yapı derlenmiştir.

Saygılar.

• Like 2

ESD biz dönüştürsek dual boot sırasında sorun yaşar mıyız? UEFI kaldırmış oluyoruz çünkü.

Bir saat önce, erdemiri yazdı:

emeğinize sağlık. otomatik aktivasyon var mı yoksa onu biz mi yapmamız gerek kurduktan sonra?

3.Parti hiç bir şey eklemedim efendim.

3 saat önce, canavar123 yazdı:

ESD biz dönüştürsek dual boot sırasında sorun yaşar mıyız? UEFI kaldırmış oluyoruz çünkü.

Denemedim efendim.

7 saat önce, Wmaster yazdı:

Elinize sağlık. Başka link mevcut mu acaba? Cloud ya da torrent özellikle..

Malesef,gece alternatif ekleyeceğim.

• Like 1

1 dakika önce, ONBUKA yazdı:

Malesef,gece alternatif ekleyeceğim.

Üstad teşekkür ederim. Bir şekilde indirebildim.

onbuka yaptigin derleme bozuk dostum iso unun icindeki wimler valid degil uefi kurulum yapmiyor 0x8248649

4 saatir bosa ugrasiyormusum pc ye kabahat buluyordum bide iso yu extract bile edemiyorsun

Edited by xcientist

1 saat önce, xcientist yazdı:

onbuka yaptigin derleme bozuk dostum iso unun icindeki wimler valid degil uefi kurulum yapmiyor 0x8248649

4 saatir bosa ugrasiyormusum pc ye kabahat buluyordum bide iso yu extract bile edemiyorsun

ESD içermektedir efendim WIM değil,bilgisayarınız desteklemiyor olabilir.

Valid olmamasının sebebi dosya yapısının ESD olmasıdır.

Bir saat önce, Smartsis yazdı:

Sanırım link sorunlu kontrol edermisiniz lütfen

Bir saat önce, amd_turkey yazdı:

Link ölü

Bugün güncellenecektir.

akşam doğru  İdm ile indirdim tamamlandı yazısı geldi klasöre git dedim , D'ye kopyalayım format çekim dedim kopyalamaya önce 30 mb ile başladı daha daha sonra 1 küsür gb ilk bir yeri kopyaladıktan sonra kb ta düştü 1 gün 12 saat süre gibi şeyler çıktı.pc sıkıntılımı dedim acaba  backtrack ile kopyalayım diye orda yarıya kadar geldi kb ta düştü sorun ne olabilir .

yeni linki bekliyorum bu arada

Edited by knight1180

Kurulum yaparken hata veriyor onbuka kardes diger arkadaslara duyululur invalid disk vs bisey diyor...

multiboot diskime koydum n6setup ile format kısmında sürücler bulunamadı hatası geliyor nedir acaba sorun. multiboota bir tane sağlam çalışan win10 ekleyemedim

Ben bu çalışmayı konu açtığınız gün indirdim, bugün kurdum UEFI şeklinde ve bir sorun çıkmadı. Kullanıyorum şu an.

Arkadaşlar turbobit den indirmek gerçekten çok ama çok zor oluyor premiumsuz. lütfen alternatif sunarsanız çok sevinirim.

2 saat önce, XXX90 yazdı:

Kuran arkadaslar tutarsiz kurulummu yapti acaba hata ilerleyerek 

Hiçbir hata vermedi kurulum sırasında.

Efendim çalışmalarımın sıkıntısız olması benim için en önemli etmendir.

Tutarlı ve sıkıntısız olması için önce sanal sonra kendi makinamda çalışmamı test etmekteyim bunun en büyük sebebi onca emeğin boşuna gitmesini önlemektir.

Şu ana kadar hiç bir sıkıntısı olan derlememi yayında tutmadım bunda da sorun olmadığı kanaatinde olup benim gibi düşünen başka insanların yorumlarını görünce bu düşüncemden hem emin hem de mutlu olabiliyorum.

Bu yüzden UEFI kurulum yapmadan önce lütfen internette kuruluma yönelik yayınlanan rehberleri okumanızı rica ediyorum.

Ayrıca eğer UEFI kurulumu yapmıyor iseniz lütfen ve lütfen 64 VE 32 BİT SİSTEM KURULUMU penceresinde kuracağınız mimariyi seçin aksi halde HATA KODU almanız gayet normaldir çünkü isteğinize yönelik şıkkı seçmez iseniz aksi mimarinin  boot dosyaları yüklenecek ki bu da hataya sebebiyet verecektir.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım....

İyi akşamlar,hayırlı ramazanlar...

Edited by ONBUKA
  • Like 1

On 26.06.2016 at 22:41, ONBUKA yazdı:

Efendim çalışmalarımın sıkıntısız olması benim için en önemli etmendir.

Tutarlı ve sıkıntısız olması için önce sanal sonra kendi makinamda çalışmamı test etmekteyim bunun en büyük sebebi onca emeğin boşuna gitmesini önlemektir.

Şu ana kadar hiç bir sıkıntısı olan derlememi yayında tutmadım bunda da sorun olmadığı kanaatinde olup benim gibi düşünen başka insanların yorumlarını görünce bu düşüncemden hem emin hem de mutlu olabiliyorum.

Bu yüzden UEFI kurulum yapmadan önce lütfen internette kuruluma yönelik yayınlanan rehberleri okumanızı rica ediyorum.

Ayrıca eğer UEFI kurulumu yapmıyor iseniz lütfen ve lütfen 64 VE 32 BİT SİSTEM KURULUMU penceresinde kuracağınız mimariyi seçin aksi halde HATA KODU almanız gayet normaldir çünkü isteğinize yönelik şıkkı seçmez iseniz aksi mimarinin  boot dosyaları yüklenecek ki bu da hataya sebebiyet verecektir.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım....

İyi akşamlar,hayırlı ramazanlar...

multiboot diskime koydum n6setup ile format kısmında sürücler bulunamadı hatası geliyor nedir acaba sorun. multiboota bir tane sağlam çalışan win10 ekleyemedim

2 saat önce, hugoboss__23 yazdı:

bu dual boot olduğu için multiboot garantisi veremeyiz ulubeyin sistemi deneyin haziran için hazırlanan onda ESD ve dual yok hata vermemesi gerekir