Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Alpelwin 8.1 [x64] Industry Pro New Age + Automatic Driver Recognition

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Acaba Windows 10 çalışmanız olacak mı ileride? Redstone gelmeden önce yapacağım demiştiniz sanırım askıya aldınız. :) Bu arada Windows 10 RS sürümü ile sizin Windows 8.1 çalışmanızı FPS açısından test edeceğim bazı oyunlarda. Windows 8.1 önde gelirse Windows 10'a ara vereceğim kısa bir süre.

Edited by erenbey19
  • Like 1

UYARI!!

Linkler tamamlanmıştır fakat kendi masaüstü mAkinamada kurulum yaptım ve 2 hata ile karşılaştım, kurulumda otomatik sürücü tanımlaması için İNİ dosya hatası ve UEFİ dosyalarındaki eksiklik nedeniyle UEFİ kurulumu şimdilik yapılamaması. Bunun dışında hiçbir hata göremedim. Dosyayı yüklemiş bulundum, en kısa sürede (1 hafta gibi bir süre zarfı) içinde yeniden yükleme yapacağım, beklemek isteyemeyenler için (UEFİ kurulum ve otomatik sürücü tanıma benim için önemli değil diyorsanız) linkleri ekledim, yine bahsettiğim gibi düzeltilmiş halini yeniden yükleyecek ve mevcut linkleri değiştireceğim. HERŞEY SORUNSUZ VE STABİL BİR ÇALIŞMA İÇİN. ;)

• Like 2

2 saat önce, yy1980 yazdı:

bu şekilde hata veriyor.

Please register to see this content.

Kurulumu bende bir deneyeyim, sonucu paylaşırım.

Edit: GPT NTFS (5GB olduğundan FAT32 olmuyor) ile UEFI kurulum yaptım, sorun çıkmadı. Bu çalışmadaki bootx64.efi ile Windows 10 iso'sundaki bootx64.efi'yi değiştirdim. Şu an gayet stabil, bir kaç oyun deneyeceğim FPS değerleri için. Beğenirsem 8.1'e devam :)

Edited by erenbey19

Çalışma yeniden düzenlenmiş hatalar giderilmiştir. Artık gönül rahetlığı ile kullanabilirsiniz. Kendimde kurdum ve kullanmaktayım. Sürücülerin tanımlanmasında sorun yaşanmamıştır. Tespit ettiğiniz hataları lütfen konuya ekleyiniz.

SAYGILARIMLA.

B84g0L.jpg

ZYJRV3.jpg

oE9lZX.jpg

• Like 1

Alpelwin 8.1 64 ultimate 29.03.2015 sürümünü kullanıyorum.çok memnunum.core2duo 3.30ghz 8gb ram var.bu industry pro ne oluyor???ultimate'ten iyimi???2-3 ay önce w8.1 ve w 10 32-64 çalışmasının resimleri vermiştin.onlara ne oldu???

7 saat önce, rasgun yazdı:

Alpelwin 8.1 64 ultimate 29.03.2015 sürümünü kullanıyorum.çok memnunum.core2duo 3.30ghz 8gb ram var.bu industry pro ne oluyor???ultimate'ten iyimi???2-3 ay önce w8.1 ve w 10 32-64 çalışmasının resimleri vermiştin.onlara ne oldu???

İndustry pronun farkı şudur metro uygulamaları varsayılan olarak yüklü gelmez kısacası resimle örneklemek gerekirse

metro ekranınız böyle olucaktır eğerki kullanırsanız.

WE8I+Setup-2013-09-10-11-03-48_2.png

Dipnot: Resim Temsilidir yazıların ingilizce olmasına aldanmayın.

Edited by RaZoRWounD

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
16 saat önce, 304smailVar yazdı:

Hocam kurdum kullanıyorum güzel fakat masaüstündeki DWS_Lite ne oluyor ne yapmam lazım. Ayrıca masaüstü ara ara kitleniyor 5-10 sn bekletiyor.

Telemetri ve arka planda sizden habersiz yapılabilan güncellemeleri vs.. kapamak için kullanabilirsiniz, ben müdehale etmek istemedigim için masaüstüne ekledim gerekli programı, kullanıcıya bıraktım.

• Like 1

• Alphonso_Elric changed the title to Alpelwin 8.1 [x64] Industry Pro New Age + Automatic Driver Recognition