Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Alpelwin 8.1 [x64] Industry Pro New Age + Automatic Driver Recognition

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Üstad Eline Sağlık Ama bi maruzatım var ben sürekli explorer.exe durdu hatası veya bellek read olmadı hatası alıyorum. Üstelik sistemim yeni daha yeni toparladım. Anakart MSİ Z270 TOMAHAWK  İŞLEMCİ: İNTEL KABY LAKE İ5 7500  EKRAN KARTI: MSI GAMING X Amd Radeon RX 470 4GB 256Bit GDDR5  RAMLER:Kingston HyperX Fury Black 16GB HDD: WD BLUE 1 TB 7200RPM SATA 3.0 SİSTEMİ TOPARLADIKTAN SONRA ELİMDE BİR KURUŞ PARA KALMADI.HALİYLE ORJINAL YAZILIM SATIN ALMAK İÇİN PARAM YOK.BU İŞLETİM SİSTEMİ BENİ GÖTÜRÜR DÜŞÜNCESİYLE İNDİRDİM VE KURDUM DİĞER ŞEYLERDE BİR SIKINTI YOK AMA EXPLORER HATASI ALIYORUM.

• 4 hafta sonra ...
On 09.04.2017 at 17:36, EfsaneEceL yazdı:

Üstad Eline Sağlık Ama bi maruzatım var ben sürekli explorer.exe durdu hatası veya bellek read olmadı hatası alıyorum. Üstelik sistemim yeni daha yeni toparladım. Anakart MSİ Z270 TOMAHAWK  İŞLEMCİ: İNTEL KABY LAKE İ5 7500  EKRAN KARTI: MSI GAMING X Amd Radeon RX 470 4GB 256Bit GDDR5  RAMLER:Kingston HyperX Fury Black 16GB HDD: WD BLUE 1 TB 7200RPM SATA 3.0 SİSTEMİ TOPARLADIKTAN SONRA ELİMDE BİR KURUŞ PARA KALMADI.HALİYLE ORJINAL YAZILIM SATIN ALMAK İÇİN PARAM YOK.BU İŞLETİM SİSTEMİ BENİ GÖTÜRÜR DÜŞÜNCESİYLE İNDİRDİM VE KURDUM DİĞER ŞEYLERDE BİR SIKINTI YOK AMA EXPLORER HATASI ALIYORUM.

Kardeşim senin sıkıntın chipset ve ekran kartı sürücüsü gibi duruyor. Bence İobit driver programı ile tekrar bi tarat sürücülerini. Bende de aynı ekran kartı ve işlemci var. Sorun bende de olmuştu ve sürücü güncellemesi veya tekrar yüklemesiyle çözmüştüm. İnternette iobit driver programının full sürümleri var bulabilirsin

• 2 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

bayadır kullanıyorum çok memnunum bır sıkıntı yasamadım. ancak sımdı wındows 10 kurmak ıstıyorum. format atmadan update ıle wın 10 kurmanın bır yolu var mı acaba

EnesTrkmn55, 04.05.2017 - 17:13 yazdı:

Uefi Desteği var mı acaba

var

• 1 yıl yıl...
  • 3 ay sonra...
AdnanGumus, 6 dakika önce yazdı:

kardeş upload çok kötü sinir oldum 1 gb ta 5 saat diyor adres ver özelden dvd yapıp yollim telekomda bakanda yok sinir ettiler beni iyi geceler

abicim canın sağolsun olmuyosa napalım kısmet değilmiş ben kıbrıslıyım adres işi zor gibi,  başka indiririm bu temalı ve hafif diye hoşuma gitmişti açıkçası bunun gibi var mı başka indirebileceğim

FerhatHoney, 2 dakika önce yazdı:

abicim canın sağolsun olmuyosa napalım kısmet değilmiş ben kıbrıslıyım adres işi zor gibi,  başka indiririm bu temalı ve hafif diye hoşuma gitmişti açıkçası bunun gibi var mı başka indirebileceğim

bir şekilde upload edicem yarın telekomi arayayım gece gece bakan yok 

AdnanGumus, 13.01.2020 - 03:56 yazdı:

7 GB telefondan upload ettim

alphonso elric ustam izin almadan yükledim sil dersen silerim 

Please register to see this content.

Asıl ben teşekkür ederim, linkleri yenilediğin için aktif mi degilmi artık eskisi pek zaman bulamıyorum, haliyle takibinide yapamıyorum. Link eklemek isteyen olursa konuya ekleyelim alternatif olsun. Teşekkür ederim.

• Thanks 1

• Alphonso_Elric changed the title to Alpelwin 8.1 [x64] Industry Pro New Age + Automatic Driver Recognition