Jump to content

Züğürt Ağa Filmini Arıyorum

BARHANN
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba,

Şener Şen'in Züğürt Ağa filminin sansürsüz ve restorasyonlu olanını arıyorum. Bulduklarım (Buna bu site de dahil) sansürsüz deniyor ama indirip bakıyorum hepsi de Kanal 7 de yayınlanmış sansürlü olanı. Saygılar.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Smartsis
      Eşkiya (1996) 720p Yerli Film Sansürsüz

35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkiya jandarma tarafından yakalanır. 35 yıl içinde eşkiyaların hepsi ya hastalıktan ya da bölgedeki hesaplaşmalardan ötürü can vermiştir. Biri dışında; Baran… Baran 35 yıl sonra hapisten çıkınca ilk işi köyüne dönmek olur. Ama doğduğu topraklar şimdi baraj suları altındadır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Eşkiya, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşının ihaneti neden olmuştur. Bu arkadaş Eşkiya Baran’ın çocukluk aşkını, Keje’yi satın alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkiya ne İstanbul’u ne de arkadaşının adresini bilmemektedir. Trende, Tarlabaşı’nın arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane, uyuşturucu muhabbetinin içinde yaşayan Cumali adlı genç bir adamla tanışır. Onunla birlikte İstanbul’a gider ve kendisinin derdinin yanında bir de Cumali’nin derdiyle uğraşmaya başlar. İstanbul ve bu karanlık sokaklar adım adım sevdiği kadın Keje’ye yaklaştırır Eşkiya’yı

[spoiler]

[/spoiler]

[spoiler][/spoiler]
      http://turbobit.net/az7a2grl3mvy/Eskiya.1996.720p.WEB-DL.Sansursuz.mkv.html
    • By muya3813
      Arkadaşlar elinde sansürsüz Kuzey Güney dizisi olan varsa paylaşabilir mi?
      Bende sansürlüsü var ama hiç tat vermiyo :D.
      Şimdiden Teşekkürler.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...