Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Prox64-ofis 2010-easydriverpack 6.6 Temmuz 2016

amd_turkey
 Share

Recommended Posts

Çalışma genel istek üzerine hazırlanmıştır.  Win7 Pro x64- Ofis 2010 ve driverpack 6,6 vesiyonu halini sunuyorum.

Defender, winsx/backup gibi gereksiz bulunan birkaç özellik silinmiştir. Driverlar silinmemiştir. Başkaca bileşen silinmemiştir. Gördüğüm kadarıyla gayet stabil çalışmaktadır

Sistem Temmuz 2016 tarihi itibari ile günceldir. Sonradan biraz güncelleme çıkıyor fakat sorunsuz yükleniyor.

Muharremerd arkadaşın yeni hazırladığı boot.wim dosyası kullanılmıştır. DART desteklidir.

EasyDriverpack 6,6  entegredir. Sistemi kurarken driverlar da otomatik kurulur.

Ofis 2010 nın sadece Word excel powerpoint ve Outlook bileşenleri vardır. Temmuz 2016 günceldir.

Net Framework 4.6.1, dx11 ve c++ paketleri ile winrar 5,4 ile 7zip eklidir. Haricen başka program yoktur

Tamamen katılımsızdır. Admin olarak oturum açar ve oto aktivasyon ekledim ama kafasına göre çalışıyor. Çalışmazsa programfiles klasöründe aktivasyon programı var.

Mutlaka antivirüs kullanmanızı önermekteyim. Administrator olarak oturum açmasının güvenlik riski oluşturabileceği değerlendirilmiştir. Bu sebeple işlemler bittikkten sonra denetim masası içinde useraccounts2 kısayolundan yeni kullanıcı eklemeniz, administrator hesabı ile internet explorer üzerinden nete girmemeniz önerilmektedir.

administrator hesabını kapatmak ve gözükmemesini sağlamak için aşağıdaki resimlere bakarak işlem yapabilirsiniz.

[url=http://hizliresim.com/vZ5gdA]http://hizliresim.com/vZ5gdA.gif[/img][/url]

ESD Sıkıştırma yapılmıştır. UEFI destekl, boot.wim kullanılıp  install.esd boyutu 4gb tan küçük olduğundan uefi de sorun yaşanmaması lazım. uefi kuranlar yorum yazabilir mi?

Sade sürümdür, herhangi bir resim, tema reklam vs yoktur. win 10 rezervasyon bildirimi eklenmedi ve güncellemelerde de gözükmez. Telemetry kapatılmıştır. Easy sysprep in perforrmans iyilestirici ayarlari yapildi.

Alternatif link eklemek serbesttir

https://yadi.sk/d/S1yrU-Nzuckjc

Boyut:3,85 Gb Şifre:amd_turkey

İso dosyası (zip değil) hash değerleri

CRC32: F472F8E2
MD5: 768AB4B32BB5C41FFED8E499EB3E9238
SHA-1: F77961461868AF95EB02749838408CBE2656BDDD

2j1Jj0.gif

• 1 ay sonra...
35 dakika önce, peandoas yazdı:

Masaüstüne ve dizüstüne kurdum, UEFI kurulumda herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Teşekkürler.

uefi kurulum merak ettiğim bir konuydu, elimde uygun gpt hdd yok. sayenizde uefi kurulabildiği bilgisi kesinleşmiş oldu

• 1 yıl yıl...