Jump to content

[soru]operatör Tavsiyesi

TimeShift
 Share

Recommended Posts

Operatör tavsiyesi lazım.Şuanda Turkcell kullanmaktayım.Herkesin bildiği üzere faiş fiyat dışında gayet güzel tatminkar.Fakat bazen 500DK ve 3GB net yetersiz oluyor bazende bu tarifeye 35TL verdiğim için biraz içim sızlıyor. Açıkçası Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmak istemiyorum.Diğer opetörler nasıldır bi fikrimde yok çevremdeki herkes Turkcell.Yardımcı olur musunuz?

• 2 ay sonra...

Hepsi aynı terane. Başlangıçta yoğurdum ekşi diyen olmuyor. Kampanyanın en alası bizde, jet gibiyiz diyerek kampanyasına ve paramıza da jet gibi dalıp ancak iş icraate gelince yavaşlayan, donan, çekmeyen sonuçlarla karşılaşıyoruz. Son dönemde yapılan bir reklamdaki kampanyada limitsiz 100 GB'a kadar diyor. Arkadaş limitsiz demek sınır yok demektir ama ardından 100 GB'a deyince başındaki limitsiz kelimesiyle çelişiyorlar. Böyle ticaret olmaz, oldurulmazda. Hele bir Müslüman ülkesinde hiç olmaması lazım.Kendilerinede böyle yanıltıcı veya kandırıcı ticari faaliyet yapsalar tepkileri ne olur? Kafanızı ağrıttıysam ve yararlı yönlendirme yapamadıysam özür dilerim. 

Edited by onuluturk

Avea süper eski problemi yok, faturasız avea başla.

1 ay sonra avea müşteri hizmetlerini ara,faturalı hatta geçmek istedğini uygun tarifler konusunda dönüş yapılmasını gerektiği ile ilgili rapor bırak. 1 ay geçmeden mükemmel tarife geliyorlar.

750 DK 3 GB 1000 SMS 25 TL öderken.

faturalı geçiş yaptım.

1000DK 1000SMS + 4GB İNTERNET TURBO. 19 TL :)

• Like 1

8 dakika önce, Anarchosa yazdı:

Avea süper eski problemi yok, faturasız avea başla.

1 ay sonra avea müşteri hizmetlerini ara,faturalı hatta geçmek istedğini uygun tarifler konusunda dönüş yapılmasını gerektiği ile ilgili rapor bırak. 1 ay geçmeden mükemmel tarife geliyorlar.

750 DK 3 GB 1000 SMS 25 TL öderken.

faturalı geçiş yaptım.

1000DK 1000SMS + 4GB İNTERNET TURBO. 19 TL :)

hocam bu 4gb hiç gece değil dimi normal hepsi birde şuan geçerli mi hala

türkcell her daim daha iyi çekiyor ancak şuan fiyat/performans kıyasladığım zaman Türk Telekom gerçekten fark atıyor. TT, Avea'yı satın aldıktan sonra oldukça hisedilir derecede iyileştirmeye gitti. Vodafone ise tamamiyle saçmalık ötesi. İstanbul'un göbeğinde çekmiyor. 5. katta ki evimde konuşamıyordum. Arkadaşın dediği gibi konumsal olarak operatör kalitesi oldukça değişiyor.

Ben de faturasız kullanıyordum Türk Telekom'u, taahhüt vererek bu 19 TL'lik faturalı tarifeye geçtim. Çok rahatım. Ve bu gün inanır mısınız TT gerçekten kendini aştı. Kadıköy-Kartal Metrosunda Türkcell tek yönlü aramaya dahi çekmezken TT ile H+ şekilde internete bağlıydım. Şaşdım kaldım.

Bu arada normalde bu tarifeye kendin geçersen 29 TL oluyor. TT'nin özel olarak arayıp teklif vermesi gerekiyor. Zira normalde 2GB'lık olanı 19TL:

Please register to see this content.

Edited by mogokce
Ekleme

vallahi ben de vodafone dan pttcell'e geçtim avea altyapısını kullanıyor sadece adı pttcell 
1250 dk, 1250 sms, 4 gb İnternet 31 aralığa kadar hattını taşıyanlara 12 ay boyunca aylık 1 gb hediye İnternet yani toplamda 5 gb İnternet 29 TL 12 ay taahhütlü düşünen varsa tavsiye ederim.