Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Visual Studio Kurulum Hatası

Abdullah 37
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.
Visual Studio kurmak istiyordum. İnternete bağlıyken çok uzun sürüyor kurulması sanırım güncelleme yapıyor. Bende bundan dolayı interneti kapatarak kurulum yaptım ama aşağıdaki hatayı verdi en sonunda. Program çalışıyor ama verdiği hata aklımı kurcalıyor. Bu hatayı neden vermiş olabilir, çözümü nedir, programın çalışmasında eksiklik olur mu?

Sistemim Windows 10 Home Single Language 64 Bit

Adsız.png

Edited by Abdullah 37
Düzenleme

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By StoneKing
      Yaklaşık 1 haftadır telefonumdaki instagram uygulamasından kendi hesabıma veya diğer hesaplara giriş yapmaya çalışırken
      "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu."
      hatası alıyorum.
      Uygulamayı 1 haftada en az 50 defa indir-sil işlemi yaptım.
      Farklı bir appstore hesabıyla indirip giriş yapmayı denedim.
      Uygulama üzerinden yeni hesap açmaya çalışırken de "Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır:..." uyarısı geliyor.
      Farklı Wi-Fii'ler üzerinden giriş yapmayı denedim ve sonuç yine aynı. 
      Bilgisayardan ve telefondaki normal tarayıcılardan giriş sağlanıyor fakat uygulamadaki hata bir türlü değişmiyor. Bu konuda başka çözüm yolları olan arkadaşların cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum. 
      iOs 11.2.6
    • By lavkayoll
      Arkadaşlar merhabalar sistem geri yükleme yaparken şu hata ile karşılaşıyorum (gerekirse caps veririm ayriyetten hatayı da tam göremediğim için yarım yazdım, hata kodu yeterlidir umarım):
      C:\Users\Administrator\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\SwReporter/6.42/Chrome_reporter.exe dosyası orjinal kopyasıyla değiştirilemedi (0x80070003)
      Sİstem geri yükleme ile ilgili bu hatayı almamın nedeninin yanısıra çözümü ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum.
    • By KintaRo
      Bir arkadaşın isteği üzerine hazırladım basit bir uygulama. Stok kartları açıp, fatura bazında giriş çıkış yapabileceğiniz bir SQLite tabanlı bir projedir. Ayrıca listeyi Excel'e aktarma, firma isimlerini otomatik tamamlama gibi bir kaç küçük özellik ekledim. Umarım işinize yarar.

https://yadi.sk/d/uptus1dCrZttN  
    • By yesilaygunes
      Facebook   Gelişmiş Sohbet Ayarları  yapmaya kalktıgımda  kaydet tıkladığımda kaydetmiyor. Başka hesablarda denedim oluyor. Sorun nerede?
    • By ciguli
      Sysprep aldığım bir makinem var. O günden sonra dokunmamıştım ama yeni birkaç güncelleme ve program eklemem gerekti. Makineyi açtım kullanıcı falan oluşturdu. Sonra değişiklikleri yaptım. Tekrar sysprep almak istedim ama her seferinde "Sysprep ile sistem görüntüsü almaya çalışırken önemli bir hata oluştu"  diyor. Devam etmiyor.

Tekrar Sysprep yapmam için gereke bişey mi var?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...