Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win8.1 Update3 Olduğunu Nasıl Anlarım?

YAGMURADAM
 Share

Recommended Posts

Başlık saçma gelebilir ama arkadaşlarbenim bu konuda bir tereddütüm var. 

Ben şu an win 8.1 embdedded industry pro kullanıyorum. Bunu ya sitemizden veya başka bir yerden indirdim. Update3 olup olmadığını bir türlü anlayamadım. Orjinal Win 8.1 Em İndustry Pro iso dosyasının SHA1-MD5 gibi dosya doğrulama değerleri nelerdir? Bendeki sürümlerin SHA1 değerini kontrol ettim. İndirdiğim yerde yazan SHA1 değeriyle aynı. Ama yeni çıkan Windows and Office Genunie ISO Verifier uygulamasıyla kontrol ettiğimde ise SHA1 değeri tutyor diyor ama orjinal değil diyor. Elimdeki win10 ve diğer win8.1 sürümlerine ise orjinal diyor. Anlamadım gitti. Sizlerden ricam elinizde varsa win 8.1 Emdedded Industry Pro Update 3 32 bit paylaşmanızdır.(Sadece 32 bit ve bu sürümü istiyorum) Win10 kurmaya niyetim yok. Fenalık geldi üstüme ondan. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Saygılarımla

Lisans konusunda bir sıkıntı yok. Elimdeki lisans orjinal. Program İso dosyasına orjinal değil diyor. İnterneti açıp lisansı girince otomatik olarak lisanslanıyor. Saygılarımla

Not: Verdiğiniz microsoftun sitesindeki SHA1 değeriyle elimdeki SHA1 değeri aynı. Neden o uygulama orjinal değil dedi anlamadım. Orjinal ismini bile değiştirmemiştim. Saygılarımla

Updateli olan dediği resim Update 3 olması lazım, Windows 8.1 update 3 MSDN verilme tarihi 12/15/2014 olarak geçiyor. 

Acaba Dreamspark'dan inen dosyanın değeri update 3 ile aynı mı? Bir defa indirdim 1.2 GB önemli güncelleştiremeler buldu.

Edited by erenbey19

Dreampark ve MSDN değerleri büyük olasılıkla aynıdır. Hash değerleri MSDN le uyumluysa tereddüt etmeye gerek yok. Orjinallik karşılaştırma programını yazan sizin benim gibi sıradan bir vatandaş. Hash değerlerini programa aktarırken büyük olasılıkla yanlışlık yapmıştır. Dediğiniz programda büyük olasılıkla şu programdır.

Please register to see this content.

Büyük bir düşünürümüzün de dediği gibi çok şeyapmamak lazım sıyırırsın. Kullan gitsin.