Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Sp1 AIO Ekim 2016 Güncel

orca2002
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Windows 7 MSDN sürümleri üzerine 16 ekimde çıkan UpdatePack7R2-16.10.16.exe entegre edildi .Netframework lar hariç 5 adet ufak güncelleme çıkıyor sadece büyük olan 30mb zararlı yazılım güncelleştirmesidir. Umarım faydalı olur.

Arkadaşlar prensibim gereği yaptığım sistemlerde hiçbir crack, ince ayar, ekleme çıkarma yoktur. Lütfen böyle taleplerde bulunmayınız.

Windows 7x86 sp1 AIO:

https://mega.nz/#!nFsQRLYL!C52nLu199qsPPr52ECbkbJ8UZdlaWrFnLkq5CZCVmjQ

Windows 7x64 sp1 AIO:

https://mega.nz/#!DR1yiIoD!Y-_JUY-776fvq_JTHeWW-IUWj1LaWZqvaBiuMQ8A_Xo

Edited by orca2002
  • Like 5

Ya ben anlamıyorum artık sitede yöneticiler kendinden geçmiş galiba?

yıllardır bu sitenin müdavimlerindenim..

Biri çıkıyor yeni üye troll falan galiba konu açıyor çalıntımıdır nedir ?

işletim sistemi veriyorum diyor ne bir tanıtım ne bir yönlendirme ne bir görüntü

saldım çayıra mevlam kayıra gitsin kotalar...

üstüne yanlış iso vermeler falan...

eskiden beri işletim sistemi verilen konulardaki heyecanda ..gitii ya...

• Like 2

x64 Ekim 2016 Güncel eklemesi yapıldı

italyano43 kardeş işlerimin yoğunluğundan (250 bilgisayar 4 win server 2 databese server 2 web server 1 exchane server tek başıma bakıyorum) dolayı biraz yanlışlıklar yaptım kusuruma bakmayın bende bu formu yıllardır takip ederim gördüğünüz üzere ben turbobit yüklemesi yapıp az da olsa para kazanma peşinde değilim. çoktan beri yeni sistemin gelmediğini fark ettim ve bu açığı sizler için kapatmak istedim hepsi bu.

• Like 1

14 saat önce, italyano43 yazdı:

Ya ben anlamıyorum artık sitede yöneticiler kendinden geçmiş galiba?

yıllardır bu sitenin müdavimlerindenim..

Biri çıkıyor yeni üye troll falan galiba konu açıyor çalıntımıdır nedir ?

işletim sistemi veriyorum diyor ne bir tanıtım ne bir yönlendirme ne bir görüntü

saldım çayıra mevlam kayıra gitsin kotalar...

üstüne yanlış iso vermeler falan...

eskiden beri işletim sistemi verilen konulardaki heyecanda ..gitii ya...

aynen öyle kardeşim nerde MOTUNLAR ONBUKALAR sırf bunlar için takip ediyorduk ama aylardır hiçbirşey yok ben hala mart güncellemesini kullanıyorum

• Like 1

14 saat önce, dost03 yazdı:

Selamlar. Dün Windows 7x86 sp1 AIO olan sürümü indirdim. ancak AIO değil sadece ultimate var. bilginiz olsun.

düzeltildi yeni linkler yüklendi

12 saat önce, artistim yazdı:

X64 iso dosyası bozuk.

düzeltildi yeni linkler yüklendi

Edited by orca2002

30 dakika önce, Memoli yazdı:

Vay arkadaş ya!

Dosya bozuk çıktı. Hem AIO değil.Sadece win7 ultimate var.

Hem de dosya bozuk. Kurulum hata veriyor Hata kodu: 0x80070003

Gitti bizim 4.5 GB kota boşu boşuna. Mega da yüklü diye atladık boşa atladık.:angry:

aldığınız hata kodu bilgisayarınızın hdd si yada sata kablosuyla ilgili sıkıntıdır iso bozuk değildir. daha bu gün bu isoyla format attım. evet önceki iso sadece ultimate vardı fakat yukarıda da belirttiğim üzere iso düzeltilip yenisi yüklendi.

• Like 1

Neyse şimdi yeniden denedim ve sanalda kurulum tamamlandı.Bu kez hata vermedi.

Dosyayı ne ara düzelttiniz bilmiyorum ama ben dün gece indirdim ve bu akşam kurmaya çalıştım.

Win 7 Ultimate seçeneğiyle kuruluyor.Diğer seçenekler gözükmedi.

ei.cfg dosyasını iso kalıbından silersek sanırım diğer seçenekler de görünür değil mi

a

15 saat önce, Memoli yazdı:

Neyse şimdi yeniden denedim ve sanalda kurulum tamamlandı.Bu kez hata vermedi.

Dosyayı ne ara düzelttiniz bilmiyorum ama ben dün gece indirdim ve bu akşam kurmaya çalıştım.

Win 7 Ultimate seçeneğiyle kuruluyor.Diğer seçenekler gözükmedi.

ei.cfg dosyasını iso kalıbından silersek sanırım diğer seçenekler de görünür değil mi

aynen doğrudur ei.cfg yi sil iso yu yeniden derle diğer bütün sürümleride güncellenmiş olarak kurabilirsin

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...