MOTUN

Windows 7 Ultimate | X64 | 2016 Ekim | Uefi

Recommended Posts

# boot.wim dosyasına "Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver 4.0.6.60" entegre edilmiştir.

dediğiniz olay yeni nesil işlemcilere win7 kurabilme olanağı tanıyan şey mi hocam ei.cfg silinirek tüm sürümler haline getirilmez mi bu ?

4 saat önce, RootEX yazdı:

# boot.wim dosyasına "Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver 4.0.6.60" entegre edilmiştir.

dediğiniz olay yeni nesil işlemcilere win7 kurabilme olanağı tanıyan şey mi hocam ei.cfg silinirek tüm sürümler haline getirilmez mi bu ?

hayır, sadece boot sırasında kullanılabilecek usb 3.0 sürücülerini tanıması adına ekledim. daha fazlası da vardır ama o an elimde olan paket buydu. ei.cfg yok ki silesiniz, sadece ultimate sürüm mevcut bu paylaşımda.

3 saat önce, Dervisim yazdı:

Nerdesin hocam ya...Ortalığı vipçilere bıraktınız...Ellerine sağlık.Saygılar.

buralardayım, arada bir bakınıyorum foruma... vip lik ?  herkesin kendi tercihi, tnc de paylaşımlardan şikayet edenlerin bazıları eminim vip olmuşlardır başka yerlerde :) herkes halinden memnunsa "no problem".

2 saat önce, sezgin91 yazdı:

eline sağlık hocam bekliyorduk 

windows 10 a geçin artık, microsoft bile bırakmış win 7 yi :trollface:

• Like 2

hocam iyi akşamlar wn 7 ile devam edeceğim, artık sende desteğini kestiğine göre bana nasıl yaptıgını ögretirmisin ? gerekli program ve güncel update listesine nerden ulaşıyoruz ve neleri kaldırıp ekliyoruz bana yardımcı olursan sevinirim )))

Usb 3.0 ile boot edememe sorunundan yakınanlar için güzel çalışma. 

Bir saat önce, MOTUN yazdı:

hayır, sadece boot sırasında kullanılabilecek usb 3.0 sürücülerini tanıması adına ekledim. daha fazlası da vardır ama o an elimde olan paket buydu. ei.cfg yok ki silesiniz, sadece ultimate sürüm mevcut bu paylaşımda.

buralardayım, arada bir bakınıyorum foruma... vip lik ?  herkesin kendi tercihi, tnc de paylaşımlardan şikayet edenlerin bazıları eminim vip olmuşlardır başka yerlerde :) herkes halinden memnunsa "no problem".

windows 10 a geçin artık, microsoft bile bırakmış win 7 yi :trollface:

bende windows 10 pro  kurulu 2-3 gün  ara ile pc kapanmış gibi yapıyor ekranı kapatıyor fan kapanıyor amam pc tam kapanmıyor power tuşuna basınça açılmıyor açılmayınça bende power tuşuna bir kaç sn basılı tutuyorum işte o zaman pc kapanıyor 

Edited by ekopc

Biraz gecikmişti , teşekkürler :)

Diğer klavyeler için destek varmı eceba sıkıntı çıkarırmı

Emeğin için teşekkür ederim.Devamlı 64 biti tercih ediyorsunuz.32 bit yapmayı düşünmüyormusunuz.saygılar

On 20.10.2016 at 19:52, AliArslan yazdı:

hocam iyi akşamlar wn 7 ile devam edeceğim, artık sende desteğini kestiğine göre bana nasıl yaptıgını ögretirmisin ? gerekli program ve güncel update listesine nerden ulaşıyoruz ve neleri kaldırıp ekliyoruz bana yardımcı olursan sevinirim )))

sysprep konusunda ne yaptıysam bunda da o, farklı birşey yok.

On 20.10.2016 at 20:21, dj sms yazdı:

Usb 3.0 ile boot edememe sorunundan yakınanlar için güzel çalışma. 

ben de tam bu sebeple ekledim işte :good:

On 20.10.2016 at 23:20, bozart yazdı:

Usta bari siz Vipçilerin ekmeğine yağ sürmeyin giderseniz :(

siz hazırlayın müşteriniz olur:)

şu vip konusunu kapatın artık, açıp bakmışlığım yok oralara aylardır. kim ne yaparsa yapsın.

19 saat önce, yineben yazdı:
https://mega.nz/#!Yd8xiRJI!8_PT1Diu3H1E5Y-qiyJPdfTijD7_PtLmHYJSbh5FQSw

alternatif için

eyvallah :hi:

18 saat önce, kaya_928 yazdı:

Biraz gecikmişti , teşekkürler :)

Diğer klavyeler için destek varmı eceba sıkıntı çıkarırmı

geciken birşey yok, eksilik hissettim sitede hepsi bu.

defender dışında silinen birşey yok, klavyelerde sorun çıkmaz bence.

2 saat önce, anteplim yazdı:

Emeğin için teşekkür ederim.Devamlı 64 biti tercih ediyorsunuz.32 bit yapmayı düşünmüyormusunuz.saygılar

32 biti gerçek makinede deneme şansım olmadığı için hazırlamak istemiyorum (olurda sorun çıkarsa nereden bulacağım sebebini). zaten elimde de isolarım yok, bu isoyuda yeni indirmiştim sırf paylaşım yapayım diye. artık windows 10 dan başka birşeye elimi sürmüyorum :)

• Like 4

32 biti gerçek makinede deneme şansım olmadığı için hazırlamak istemiyorum (olurda sorun çıkarsa nereden bulacağım sebebini). zaten elimde de isolarım yok, bu isoyuda yeni indirmiştim sırf paylaşım yapayım diye. artık windows 10 dan başka birşeye elimi sürmüyorum

Bakalim bende ugrasayim biraz )) olmadi eski paketlerden kuruluma devam edecegim ))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4 saat önce, goldfather1 yazdı:

Please login or register to see this link.

hızlı link.....

Please login or register to see this link.

Alıntı

link açılmıyor

Merhaba üstad! Dism ile hazırladığım sistem kurulumda KB3151800 ve dil paketini yüklediğimde Sp1 dosyalarından yeniden güncelleme çıkıyor. KB3102436, dil paketini ve güncellemelerini yüklediğimde hiçbir sorun yok! Sysprep yaparken KB3151800 ve dil paketini yüklediğinde  güncellemelerde yeni bir güncelleme göründü mü?

Selamun aleyküm hocam aynısından Windows 7 pro uefi x64 veya windows 7 uefi x64 tüm sürümler yapabilir misiniz acaba ? bir çok yerden indirdim sizi yaptığınız çalışma kadar başarılı değil ve stabil değil.

6 saat önce, ZENCO yazdı:

hızlı link verecek varmı arkadaşlar

Burada Mega linki var:

2 saat önce, dj sms yazdı:

Burada Mega linki var:

TEŞEKKÜR EDERİM  ODA LİMİTE TAKILMIŞ

Öncelikle Motuna bu çalışmasından ötürü teşekkür ederim,Sistemi diskless 16 Clientlerde  kurdum 2 tb lık oyunda banamısın demedi ve bütün oyunların fixlerini kurdum mükemmel bir hız vermektedir.SSD disk üzerinden çalıştığı için açılış 20 saniye kapanış 15  saniye değerini vermiştir.Yanlız diskless sistemler genel itibari ile pro versiyon kullandıklarından benim tercihim daima Ultimate X64 üzerinde olmuştur ve pro ile ulti arasındaki farkı gerçekten bu sistemde görebildim 153 Mb lık bir güncelleme istedikten sonra bu güncellemeleri microsoft tarafından aldım ve sistem şu an haliyle tüm online oyunlarda,multiplayer,ofline gibi oyunlarda ayrıca  GTA V gibi ağır oyunlarda bile problemsiz hızlı bir sistem olarak kullanılmaktadır.

Edited by nadas21
cabs
  • Like 2

6m4rMN.jpg

D3LBG1.jpg

Xdn93o.jpg

yVyNp0.jpg

Bu sistemde test edilmiş olup tüm oyunları açmış ve mükemmel bir perfonmans sergilemiştir.! 250 adet oyunun test sürüşlerinde açmadığı hiçbir oyun olmamıştır.

• Like 1