MOTUN

Windows 7 Ultimate | X64 | 2016 Ekim | Uefi

41 posts in this topic

Arkadaşlar alternatif link verecek kimse yok mu.Ayrıca MOTUN'nun emeği için teşekkürler saygılar.

57 dakika önce, nadas21 yazdı:

Please login or register to see this link.

Bu sistemde test edilmiş olup tüm oyunları açmış ve mükemmel bir perfonmans sergilemiştir.! 250 adet oyunun test sürüşlerinde açmadığı hiçbir oyun olmamıştır.

Hocam iconları nasıl yaptınız böyle?

1 person likes this

Aynı sistemin Blue Memory2 modifiyesi+ESD li bir çalışma  olsa süper olurdu...yaparsanız çok makbul olur Duacı olurum

10 saat önce, bozart yazdı:

Aynı sistemin Blue Memory2 modifiyesi+ESD li bir çalışma  olsa süper olurdu...yaparsanız çok makbul olur Duacı olurum

sysprep yada imageres değiş + esd yi sende yapabilirsin ntlite ile

1 person likes this

Sistem için teşekkürler..
UEFİ olarak kurdum ama lisanslama yapamıyorum.bir kaç kms kullandım olmuyor, hangi lisanslama programını kullanmalıyım?

1 saat önce, kolega20 yazdı:

Sistem için teşekkürler..
UEFİ olarak kurdum ama lisanslama yapamıyorum.bir kaç kms kullandım olmuyor, hangi lisanslama programını kullanmalıyım?

PRG2C-6MTQ2-RPFKB-QFJRR-CDM36 bu serial ile MSAct Plus v1.0.6 aracını kullanarak etkinleştirebilirsin. Loader yok KMS yok, temiz yöntem.

Bu çalışmayı kullanıyorum bende, her zamanki gibi başarılı bir çalışma olmuş. Windows 7 ile biraz nostalji yapayım dedim Windows 10 sorunları bitene kadar. Acaba bitecek mi o da var :) ...

Edited by dj sms
2 people like this

GTX 1070 li sistem topladım.Hemen ilk iş Win 10 kurmak oldu.Şimdilerde ise nostalji damarım tuttu.Bunu deneyeceğim.Elim XP ye gitti denemek için ama driver falan bulamam dedim :D

8 saat önce, dj sms yazdı:

PRG2C-6MTQ2-RPFKB-QFJRR-CDM36 bu serial ile MSAct Plus v1.0.6 aracını kullanarak etkinleştirebilirsin. Loader yok KMS yok, temiz yöntem.

Bu çalışmayı kullanıyorum bende, her zamanki gibi başarılı bir çalışma olmuş. Windows 7 ile biraz nostalji yapayım dedim Windows 10 sorunları bitene kadar. Acaba bitecek mi o da var :) ...

Denedim ama key yemiyor :D

1 person likes this

USTA ..SP2 güncellemele paketimi kullandınız yoksa sp1 paketi üzerindenmi güncelleme yaptınız?

2 saat önce, bozart yazdı:

USTA ..SP2 güncellemele paketimi kullandınız yoksa sp1 paketi üzerindenmi güncelleme yaptınız?

kb3125574 isimli toplu güncelleme paketi kullanıldı.

1 person likes this

MOTUN çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum usta. Paylaştığın sistemler için teşekkür ediyorum. Bir sorum olucak. Yine senin yaptığın Win10 bluememory2, win8.1 update3 ve bu sistem arasından performans ve oyun için hangisini seçmeliyim? Win10Bluememory'nin ilk versiyonunu kullanıyorum şu an. SSD olduğu için performans alıyorum ancak tatmin etmiyor. 
Sistemim:

i5-2450m - 6gb ram - 1gb g520mx

1 person likes this

Posted (edited)

2 saat önce, arslan705 yazdı:

MOTUN çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum usta. Paylaştığın sistemler için teşekkür ediyorum. Bir sorum olucak. Yine senin yaptığın Win10 bluememory2, win8.1 update3 ve bu sistem arasından performans ve oyun için hangisini seçmeliyim? Win10Bluememory'nin ilk versiyonunu kullanıyorum şu an. SSD olduğu için performans alıyorum ancak tatmin etmiyor. 
Sistemim:

i5-2450m - 6gb ram - 1gb g520mx

Oyun oynayan ya da anlayan birisi değilim. ne söylesem boşa konuşmuş olurum, kendi tecrübeleriniz veya başkalarının tecrübelerine kulak verin bence. bu sistemleri kullanmanız da önemli değil, önemli olan istediğiniz performansı alabileceğiniz her hangi bir paylaşımı kullanmanızdır. saygılar.

not: öneride bulunamadığım için üzgünüm ama ben gerçekleri konuşmayı seven biriyim, öyle yarım yamalak fikrim olan konularda ahkam kesmem başkaları gibi. size faydadan çok zararım ve zaman kaybınıza neden olurum

Edited by MOTUN

18 saat önce, MOTUN yazdı:

Oyun oynayan ya da anlayan birisi değilim. ne söylesem boşa konuşmuş olurum, kendi tecrübeleriniz veya başkalarının tecrübelerine kulak verin bence. bu sistemleri kullanmanız da önemli değil, önemli olan istediğiniz performansı alabileceğiniz her hangi bir paylaşımı kullanmanızdır. saygılar.

not: öneride bulunamadığım için üzgünüm ama ben gerçekleri konuşmayı seven biriyim, öyle yarım yamalak fikrim olan konularda ahkam kesmem başkaları gibi. size faydadan çok zararım ve zaman kaybınıza neden olurum

Böyle düşünmen sevindirdi kardeşim. Canın sağ olsun çok önemli değil. Bu sistemi indirip kuracağım memnun kalacağımdan eminim. Çalışmalarının devamını bekliyoruz usta

Emeğinize sağlık. Başka bir yere yükleyen varsa paylaşabilirmi , turbobit 31 saat diyor. Mega linkide %6 ya kadar indirip kota aşımı diyor.

On 20.10.2016 at 13:14, MOTUN yazdı:

# Telemetry güncellemeleri eklenmemiştir. Kaynak için buraya göz atınız:

merhaba hızlı lınk bulamadım mega  varmıdır acaba